CZ SHADOW 2 ORANGE

ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

xcalibur ma oproti shadow 2 otrasnu rukovat ktora v podstate nedava moznost aby si pocitovo vedel ze mas zbran uchopenu zakazdym rovnako. nieco ako zdrsnenie nema vobec. to ze na cz mas kompletnu dostupnost tuningovych dielov a na xcalibur nikto nerobi ani pruziny hovori asi samo za seba mieridla alebo strienky mozes iba snivat. takisto ked som chcel moj xcalibur predat cena bola taka ze isiel ako dar v ramci rodiny.

co sa orange tyka - presne vedenie hlavne sa da domontovat aj na normalny shadow 2 cize jedine co je tam realne lepsie je stranove spasovanie zaveru s telom kde to nehrka kedze to dopasovava puskar. za tie prachy to ale nestoji
marek11
občasný prispievateľ
Príspevky: 43
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa marek11 »

J.Motyka napísal: 14 Jan 2020, 20:01 Mňa udivuje, že som sa pýtal na skúsenosti. Nie spam.
no teda to som ešte nevidel taký zbroják že A B a C to mi hlava neberie...to je fakt dobrééé
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

marek11

A ake skupiny ZP by si teda potreboval ak by si mal dve zbrane, napriklad maly revolver 38 special na sebeobranu, brokovu pumpu na ochranu domu na samote a bol by si zamestnancom obecnej policie, kde by si fasoval sluzobnu CZ75 do sluzby?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Marek, nič v zlom, ale čo je na tom podľa teba také "dobrééé"? Nerýpem, len a) neviem, prečo sa toto rieši vo vlákne o CZ Shadow 2 a hlavne, b) mám pocit, že znova ožíva mýtus, že ZP sk. A vylučuje ZP sk. B a vice versa, čo je však, slovami klasika, hluboké nedorozumění. Napokon, Mr. Blue ponúka úplne lapidárny príklad, na ktorom to vidno.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"