CZ P-07

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

theplaky: vraj áno
dusky
prispievateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 6 years

Príspevok od používateľa dusky »

civilna verzia ma verziu "packy" ako poistka prihodene v baleni ako sucast.
Su tam spuste omega, kde staci iny zarez na oske tej packy a funguje ako poistka.
Na tele zbrane je "vrypnuty" a vyfarbeny cerveny kruzok - keby si si nasadil poistkovu packu, aby bolo vidiet poziciu.

https://www.czub.cz/cz/manualni-pojistka-set.html

Cert vie, ci aj fasovanym davali komplet prislusenstvo.
Ja som mal rovno 2x +2 patku na zasobniky a imbusovy kluc na dotiahnutie muchy/mieridiel.
medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa medonos »

P07 Duty som kúpil ako novinku v 2010 hneď po vybratí z krabice vynikajúci sústrel , oproti shadovu vynikajúce spracovanie aj povrchovka , námietky som mal iba k mäkšiemu rámu a jeho miernemu vydutiu na pravej strane a dlhšiemu resetu spúšte , bola absolútne spoľahlivá .
Po 8 rokoch mám zase radosť zo skoro rovnakej pištole , rozdiel je v nápise - duty tam už nie je , má výmenné chrbty , svietiace mieridlá , rám už nie je vydutý je pevnejší , spracovanie takisto výborné a čo je najhlavnejšie neodolal som a zase som urobil hneď po vytiahnutí z krabice test na presnosť s výborným výsledkom . Menšie výhrady mám iba k dlhšiemu resetu spúšte a k tomu že nedodali zbraň s poistkou ale iba s vypúšťačom kohúta čo nepreferujem , ak dobre pamätám je oproti poistke širší a v krabici nie je .
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Poistka nie je širšia ani vyššia v porovnaní s decocker-om.
Aspoň nie nejak viditeľne. Ma len troska iný tvar drazok, asi aby boli rospoznatelne voľným okom.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Mal som P 07 musim povedat ze sa mimoriadne vydarila dokonca mi sedela lepsie ako P09 kt som si kupil nasledne. Pouzival som ju sutazne a bola to mimoriadna zbran. Ten dlhsi chod spuste a reset mi vyriesil puskar miernym odobratím ozubu kladiva. Dramaticky sa zlepsil chod spuste. Nakoniec som aj tak skoncil pri TSke.....šporťák je šporťak ale na sutaze z P07 rad spominam. Vystrelil som z nej mozno 30 tisic a po vycisteni bola ako nová. Fakt vyborna zbraň.
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Otazka: zasobniky pre cz p10c s výrezom sú tie isté čo sa dávajú k novým cz P07?
Mam 2r cz P07 a mam k nej origo zasobniky bez výrezu. Dokúpil som novy a ma výrez.
Pýtam sa, lebo s výrezom pre czp10c sú lacnejšie :)
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

áno, k novým CZ P07 sa dodávajú zásobníky určené aj pre P10 s tým výrezom, kupuj vesele lacnejšie pre P10 :wink:
dzenej
občasný prispievateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa dzenej »

Zdravím páni. Stal som sa majiteľom CZ P-07. Chcel by som sa poradiť ako často čistíte svoje CZ P-07? Po každej návšteve strelnice kde vystrieľam 200 - 300 nábojov, alebo raz za 1000, XXXX?
dusky
prispievateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 6 years

Príspevok od používateľa dusky »

Hlaven pretiahnut vzdy po strelbe aspon cervom (boresnake) a premazat trecie plochy vsade.
Zvysok podla toho co strielas a ako velmi ti to spini zbran, ci ti nezostavaju nespalene ciastocky a pod.

Ak ju nosis - je vyhodne mat ju cistu :)
Ak strielas kazdy tyzden 1-2x - ja som ju cistil zhruba po kazdej druhej tretej strelnici. Ak ma stat dlho, radsej by som ju vycistil a namazal.

Neviem ci mas stock verziu - pozor na mieridla ak ju nosis, zvyknu hrdzaviet ak nie su naimpregnovane a nechas ich v pote nevycistene.

ono cistenie je zarovven kontrola stavu, opotrebenia a problemov co vznikaju...
dzenej
občasný prispievateľ
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 4 years 3 months

Príspevok od používateľa dzenej »

Zatiaľ je viac v trezore ako ju nosím ( do práce idem cez detektor kovu :D ), streľnica podľa času ale chodím raz za týždeň. Strieľam Sellier & Bellots FMJ 124grs, 8.0g. Verziu mám základnú + som dokúpil tríciové mieridlá. Ako to čistenie nezaberie toľko času, len som si nie istý či to je práve dobre za každou návštevou strelnice, keďže mi chalani vraveli že oni si glocka za rok rozoberu tak raz :D a to za rok vystrieľa kľudne 5000 +
Euronymus81
prispievateľ
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Euronymus81 »

Nahodou nieje tu niekto kto ma p07 v .40S&W?
Naposledy upravil/-a Euronymus81 v 04 Júl 2023, 22:46, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"