CZ 92, kal. 6.35 Brow.(25Auto)

inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

Prepacte ... Jack dakujem za upozornenie ... fakt som to nevedel ale som tu par tyzdnov ... nebude sa to opakovat ... mrzi ma to prepacte mi
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Veď v pohode. :D Inak, vitaj medzi nami a prosím, nevykaj mi. Tu si všetci zvykneme tykať. :wink:
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

beriem na vedomie :D
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

sewa chlapci .. bol som si zastrielat na strelnici s cz 92 starsi model a zasekol sa mi zaver (ked som strielal posledny zasobnik 50nabojov) ked som obtiahol teraz mam naboj v komore ale neda sa vyhodit ... zbran vystreli ked slacim spust ale zatim som ho nevystrelil aby som daco nepokaslal ... neviete co je s tym popripade ako na to ?
jednoznacne citit ze je zaver zaseknuty ... hlaven sa pohne aj sa da pootocit mierne akurat ked chytim zaver potiahnem max 1mm a sa sekne a dalej nejde.
Dik
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

náboj je plný alebo vystrelený ? ak je plný tak ho vystrel, ak prázdny a nejde pohnúť záverom tak pravdepodobne praskol, je šprajcnutý a treba ho spredu vyklepnúť mosadznou tyčkou. A je tu ešte jeden hmat ktorý môže pomôcť, chytni pištol za záver do ľavej ruky (tak aby lauf smeroval do bezpečného priestoru) a pravou prudko drbni do rukovete. Ako keby si šiel zbraň tasiť, takže rukoveť smeruje medzi palec a ukazovák, pri takomto hmate hilzňa večšinou povolí, buď ju vytiahneš alebo utrhneš okraj.
Používateľov profilový obrázok
Ja som
častý prispievateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Ja som »

stalo sa mi tiez, musel som na to hrubou silou 8)
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

tak bol plny ten naboj v komore... Vystrelil som ho a ked mi podalo druhy naboj zo zasobnika do komory tak zase to iste... Ale vyprazdnil som zasobnik, strelil ten naboj z komory a zaver chodi v pohode naprazdno... Som z toho jelen co to moze byt ale cez den rozoberiem zbran a skusim pozriet... Co to asi moze byt podla vas? Kde hladat pricinu?
inspiring_diffie

Príspevok od používateľa inspiring_diffie »

tak dnes som ju rozobral a nevidno ziaden problem vsetko cele ziadna pruzina nieje prasknuta nic ... plus som ju naolejoval a robi to zase ..
ale silou to ide len treba poriadne tahat zaver aby mi vyhodilo plny naboj z komory.
Napaskoval som plny zasobnik obtiahol som raz lahko (to iba podalo najboj zo zasobnika do komory) potom to uz islo velmi tazko ale ked uz boli iba tri naboje v zasobniku tak opat to ide lahko ...
posledne tri obtiahnem v pohode
Co je s tym ? neviete chalani ?
nebude problem v zasobniku ?
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Vo Vranove maju cz 92,dal ju do komisu jeden starsi pan,zacal s cenou 100 euro,je tam uz 3-4.roky,cena na nej je 50 euro,nema vystreleny ani jeden naboj.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Skoda,ze som do predajne nezasiel skor,za tu cenu by som ju vzal.
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

Ahojte, tak som aj ja cerstvym drzitelom tejto zaujimavej pistolky, zajtra ju idem vyskusat na strelnicu, uz sa tesim :0)
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Servus Ludia...mam pistolku kalibru 6,35 mm,Taku staru znacky Mars r.v.39...proste sa mi nejak zapacila a kamarat sa jej potreboval koli detom zbavit.....tak som ju bol skusit na strelnici....ostal som prekvapeny ako dobre sa s nou striela a vzhladom na to ze ma len drazku namiesto mieridiel je aj presna...cca 11cm kruh obkresleny podla kompotovej mysky som skusil trafit ..dal som 5 nabojov a setko dnu ....4 rany jdna vedla druhej...skoro aj dvojvstrel a piata asi 3cm sama.....myslim si ze na taku moralnu ale aj funkcnu ochranu do vrecka na prechadzku je to parada...nedavno ma aj s rodinkou napadol v lesiku pes velkosti vlciaka...partia ozranych ludi si chlastala a majitel pribehol ku mne az po asi 5 minutacho co na psa krycal aby sa vratil no uz mi ten pes ohryzal gate...nebolo mi vsetko jedno....ked som stal medzi psom a manzelkou s dvojrocnym chlapcom....akurat vtedy som ju nechal doma....myslim,ze ak by som na nho vypalit par ran z zblizka tak by mi to pomohlo....alebo sa mylim?
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Ahoj, mám taku pistolku Mars. Je to spolahliva pistol, nezasekava a pekne obtahuje. Len ma jednu nevyhodu, nema vonkajsie kladivo ani vypustac, takze sa neda nosit s nabojom v komore. Je to nebezpecne kvoli nahodnemu vystrelu a preto nie velmi stastne ju nosit na obranu. Ale ak by som nemal nic ine iba toto tak radsej toto :) to je ta z Vranova ? :)
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Ano,to je ta z Vranova.Co ju mam na predaj,je funkcna,aj presna,na to co je to za spunt,skusal som aj strelbu na 20m,5ran,mal som 10,9,6,6,5 na pravo na vojensky terc c4.ale to len tak zo srandy,nejaky znalec na tie male spunty niesom,ale zasekavala trosku tak som zasobnik ako sa vklada naboj trosku stlacil a uz ide a obtahje ako ma,len ked sa ide natiahnut,akoby na dve doby,tatiahnem dozadu+este akoby na konci este trosku viac,co to da a vtedy zasunie naboj do komory.Zatial ju nosim vo vrecku ale naboj do komory,to nie.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Páni, čo nosíte túto malú hračku, je bezpečné nosiť to s nábojom v komore, však?
:?:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"