CZ 92, kal. 6.35 Brow.(25Auto)

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Bez problemov,za niekolko rokov uplna spokojnost,obcas ale zapalnik jemne skrabe po zapalke.
eager_nightingale

Príspevok od používateľa eager_nightingale »

Zásadne s nábojom v komore, ale musíš si to stále uvedomovať. Ved k zbrani sa máš chovať ako keby bola stále nabitá!
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Meill, s tým ja problém nemám. Skôr ide o to, že niektoré tieto prťavé potvorky nie sú zrovna stvorené na nosenie s nábojom v komore. Duovku asi spomínať netreba, to je notoricky známy príklad.
:wink:
Fakt je, že som CZ 92 chvíľu nosil, trocha som jej stihol aj ublížiť, ale zistil som, že toto nie je nič pre mňa. Potrebujem, aby kvér mal o pár centíkov viac, aby som dosiahol aspoň minimálnu hranicu "užívateľského komfortu".
:lol:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nosiť asi neni problém, pre mňa je skôr problém samotné nabitie do komory. Tak ako píše Balistik, zápalník necháva stopu na zápalke, prichádza s ním do kontaktu. Mám CZ45, ale tipujem že na CZ92 to nie je iné, keďže konštrukčne je to to isté.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Pani, neviete, kde by som vedel kupit 'novu' pruzinu do zasobnika? Popripade, kde predavaju zasobniky? Samozrejme kupit zasobnik za 40e do tejto zbrane nemienim. 8)

Popripade neviete, kdo vyraba pruziny?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Boris27
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa Boris27 »

uvazujem o niecom mrnavom ... mate niekto skusenosti s nosenim s nabojom v komore?? ma to DAO spust takze teoretciky by to nemalo samovolne vystrelit vo vrecku...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ta DAO spust je poriadne tuha. Ale tak ci tak, nahoda je svina. Ja som zastanca, ze puzdro treba mat na vsetko. Na 92ojku mozes pouzit appendix carry, nezavadzia.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Znamy si chcel kupit CZ92 a pytal sa ma preco uz nie je na strankach CZUB v ponuke medzi subkompaktmi.
Nemate nejake informacie , preco ju stiahli? Zjavne uz bola zastarala technicky a aj kalibrom. Alebo sa planuje nejaky novy subkompakt v inej razi? Neviete nahodou nieco blizsie?

CZ Rami sa mu nepaci. Chce nieco male, placate s jednoradym zasobnikom.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dovozca do SR ju na stránke ešte má a ak ju tvoj kamarát chce, nie je problém ju kúpiť. Ja by som po osobnej skúsenosti ale za novú nejakých 320 eur nedal. Tento kvér je tak trocha anachronizmus a nikdy som neľutoval, že som prešiel na zbraň o čosi väčšiu, ale zato spoľahlivejšiu, bezpečnejšiu, užívateľsky "prívetivejšiu" a najmä v úplne inom kalibri...
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Ja som tiez zvoli vacsi kaliber. Viem o com hovoris.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Adrian, ak tvoj známy silou mocou chce 6,35-ku nech kúpi za pár euri jazdenú CZ45. 40-50€ za trezorový kus nieje veľa a po tom že kamošovy na 92-ke, uloženke z 90-ty ch rokov praskol rám po pár zásobníkoch :shock: strácam v novovýrobu CZ absolútne dôveru. 45-ky som videl poväčšinou Strakonice čo považujem za +, nevraviac o lepšej spúšti ako na 92-ke.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Jasne, vdaka za info. Tu pistol som zatial nemal moznost mat v rukach, takze ju nepoznam. Chce to pre zenu, ze vraj do kabelky idealne svojou velkostou. Nahovaral som ho na vacsi kaliber, tak uvidíme ako sa rozhodne.
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

Kal. 6.35 Brow. je asi najslabsi naboj z tych dospelackych. Ked uz silou mocou nieco male, tak viac uzitku by mal s niektorou pistolkou na .22LR. Tieto pistole aj menej kopaju - idealne pre zeny ...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

...a viac sa sekaju. Strelivo treba dobre trafit a velkostou som ziadnu .22 nevidel co by sa blizila k cz92.

CZ92 som kupoval tiez kvoli velkosti, ale moc ju nenosim, vicemene mi ostava v trezore.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"