CZ 75 SP-01 SHADOW

friendly_feynman

Príspevok od používateľa friendly_feynman »

V pondelok som spravil zbrojak, v stredu som ju uvidel v obchode a dnes som vystrielal prvych 150 ran. Zatial vsetko slape ako hodinky, velka spokojnost. Povodne som chcel pockat na druhu verziu, ale proste som neodolal, zvlast ked bola po ruke zlava 150€ :-) Co sme s kamosmi doteraz skusali rozne zbrane po strelniciach, tak prave tato bola jedina, na ktoru si kazdy aj po rokoch spomenul so slovami - z tej sa naozaj paradne striela.
friendly_feynman

Príspevok od používateľa friendly_feynman »

Zdravim,
ma niekto skusenost s pazbickami na Shadow ? Konkretne sa mi pacia original CZ hlinikove (najviac asi strieborne). Ak to dobre chapem, v pripade ze chcem aj strieborny navadzac na zasobnik, musim kupit tie kratsie, inak sa mi navadzac nebude dat nahodit ? Je uchyt taky dobry, ako original gumenne ? Dik za postrehy.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Spravne, k navadzacu treba objednat kratsie. Uchop si musis skusit sam.
Ak by si s tym chcel strielat IPSC tak po nasadeni navadzaca si hned preradeny do standartnu, na to pozor.
friendly_feynman

Príspevok od používateľa friendly_feynman »

Mne sa gumenne drzia perfektne. Jediny dovod, preco to chcem - sa mi to proste paci :-) Aj ked je to sranda za 150€ (pazbicky + navadzac). Sutaz by som rad skusil, ale zatial sa len ucit, kedze strielam 2 tyzdne. Ved na sutaz mozem dat navadzac dole ci ?
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

Ako je na tom s kvalitou sucasna produkcia Shadow 1?
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

No, kedze prebieha v inom vlakne debata o pocte zadrziek, tak mi neda to tiez uviest. Moja "problemova" CZ75 SP-01 Shadow Orange mala prvu zavadu nedavno, prasknuty zachyt zaveru po cca 14500 vystreloch. Zatial neodysla ani jedna pruzinka ci ina suciastka. Origo zasobniky (nebol ziaden problem) som vymenil za Mecgary (ziaden problem) koli vyssej kapacite a lepsiemu tvaru botky. Pocas celej doby pouzivania som mal celkovo 3 zadrzky. 2x neodpalilo naboj od Alsa (priemyselne prebijane) a 1x som si tukol omylom do poistky (mohla by mat lepsie vymedzene krajnych poloh).
Zhruba takto si predstavujem dobru zbran, na ktoru sa da spolahnut. 0 zadrziek sposobenych zbranou.
Rovnako to mam aj s Glockom 17 gen.4 a Glockom 43, z tych ale strielam menej. G17 2x neodpaleny naboj (chybna sarza Geco 124gr.) a v nedelu zadrzka koli neskontrolovanemu strelivu (prebijany naboj nebol dobre nakalibrovany a nedorazil sa zaver). G43 hned po nakupe sa pri testovani streliva 2x sa zasekol subsonic od SB v tvare komoleho kuzela pri podavani. A to sa o Glocky v podstate nestaram a s CZtou to tiez nejak neprezivam s cistenim.
:D
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"