CZ 75 SP-01 SHADOW

Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Tiež by som to najradšej dal vyreklamovať, nech výrobca vie a nech sa poučí (aj keď ktovie, ako im na tom záleží) a aj z príncípu, keď to je v záruke... ale keďže diel stojí 2,6 Eura, tak si to vymením sám.
Cesta za reklamáciou by ma vyšla viac a ktovie ako dlho by reklamačka samotná trvala...
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Posli im fotodokumentaciu a trvaj nad dodanim nahradneho dielu postou, ze to nebudes riesit ako oficialnu reklamaciu.
V pripade reklamacie, by ti nemali uctovat ani postovne pri zasielani suciastky, takze si zase usetril :lol:
Ked sa seknu a nebude s nimi rec, tak to ries oficialne.
Ich nebude zaujimat nejaky feedback od zakaznika za ucelom vylepsenia produktov to mi ver ;-)
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Chcem na Shadowe vymeniť spúšť za jednočinnú buď od CZUB alebo Zendla. Obaja však ponúkajú dve možnosti - pre dlhé a krátke prsty. Má s tým niekto skúsenosť, viete mi povedať, aký je rozdiel? Kde je jazýček spúšte po natiahnutí kohúta, ak to porovnáme s jeho SA pozíciou pri štandardnej spúšti?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mal som na shadowe spust s tactikal sporta klasicku,spust bola asi o 0,5cm mozno viac v predu ako ma klasika shadow SA.Po case som zistil ze mi to vadi lebo mam kratke prsty.Takze co od toho ocakavas?
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Su 3 druhy SA spusti, existuje aj standartna: ozn. Target.
Za mna: na klasik 75 som mal standartnu a potreboval by som na dlhsi prst.
Velkost ruky: vyhovuje mi aj TS mam velke ruky.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

BALISTIK napísal:Mal som na shadowe spust s tactikal sporta klasicku,spust bola asi o 0,5cm mozno viac v predu ako ma klasika shadow SA.Po case som zistil ze mi to vadi lebo mam kratke prsty.Takze co od toho ocakavas?
Ladenie štandardnej spúšte je nezvratný proces, preto ma viac láka výmena za spúšť, ktorá je nastaviteľná v oboch smeroch. Očakávam od toho skrátenie prázdnej časti dráhy spúšte, ktorá je v základe na športovú zbraň neprimerane dlhá.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

No nechcem ti brat iluzie ale ked das stavitelnu spust s nastavenim mrtveho chodu a prepadu,tak ti nemusi shadow slapat.Ovsem zalezi na tom aky mas kus,ked som skratil mrtvy chod niekedy tazko resetovala spust,prepad mal zas na vine gulometenie.Shadow je robeny na SA,DA da sa zladit ale potrva to.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Asi je to kus od kusa, lebo ja som mal v Shadowe Orange vlozenu SA spust a bez vsetkeho fungoval genialne. Ta spust bol na fuknutie, s minimalnym chodom.

Momentalne som spust dal kamaratovi a jeho Shadow tiez funguje s SA spustou fantasticky.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

A vedel by si mi poradiť ohľadom toho, čo som písal vyššie - spúšť pre dlhé/krátke prsty?
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ja som mal tu rovnu SA spust - akoze pre vetsie ruky. Pritom ruky mam uplne obycajne, priemerne velke, aj prsty mam priemerne dlhe.

Dlzka ukazovaka silnej ruky - 9cm, merane od stredu "klbu hanky" (sudruhovia doktori prepacia laicky nazov)
Naposledy upravil/-a cubitko v 23 Jan 2015, 20:52, upravené celkom 1 krát.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

...
urgo
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa urgo »

Ták v piatok nakupko a oddneska som majiteľom tejto čezetky.....a hadam v stredu ju už prevetram......tešim sa ako maly chlapec.... :D :D :D

Ešte to to žene vysvetliť a budem za vodou...... :D :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
tryskac
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa tryskac »

ja som sa pre zmenu vcera do tesil
par ran a odisla mi asi pruzina na spusti :cry:
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

ta mala spustova pruzinka sa lame pravidelne. Treba ju mat vzdy kupenu do zasoby.

PS: ta pruzinka sa strasne zle meni. My sme si s kamaratom vyrobili specialnu pomocku do ktorej pruzinka presne zapadne a nou ju tam zatlacime bez toho, aby sa nam vysmykla
urgo
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa urgo »

tryskac napísal:ja som sa pre zmenu vcera do tesil
par ran a odisla mi asi pruzina na spusti :cry:
Sakra.....koĺko si vystrelil ran....kým odišla ......

Ja mam zatial vystrelenych ca 1500, a v pohode bez zadržky a problemov....
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"