Skúsenosti s CZ 75 TS

Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Skúsenosti s CZ 75 TS

Príspevok od používateľa NASTY »

napiste niekto kto mate skusenosti s CZ 75 TS aka to je zbran co sa tyka spolahlivosti a celkovo vase postrehy vdaka
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja som strielal z Majacovej a bol som velmi prekvapeny. Presnost vynikajuca, spust taka jemna ze prvu som poslal do zeme :) Mne sa to velmi pacilo, na sport je to podla mna super zbran. Ale k dlhodobejsim skusenostiam sa moct vyjadrit nemozem, ale strielanie z nej sa mi velmi pacilo.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

vdaka za tvoje dojmy moje su tiez podobne
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

NASTY...
Napis PMku bbpd on ju mal dost dlho a pustil z nej niekolko tisic nabojov urcite ti bude vediet o tej zbrani co to povedat :wink:
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

Ja mam teda TSko uz vyse dvoch rokov, dovolim si tvrdit, ze som cez hlaven prehnal nieco cez 5tis a dosial ziadne problemy. ak nepocitam seknute nabojnice (max 10ks) ktore boli v zaciatkoch sposobene asi zlym uchopom a kedze pouzivam prebijance od mongela, ktory setri nase zbrane tym, ze dava do nabojov menej prachu :) a nejake nepodane naboje - maova pomsta tak zbran je spolahliva. aj ked uz sa musim poobzerat po novych pruzinach do zasobnikov ale to je stara znama vec na TSkach. co sa tyka mierenky, tak povodne mieridla su nevyhovujuce, preto isli prec a mam tam LPA cielnik a svetlovodnu muchu a pouzivam to aj na IPSC bez akychkolvek problemov. snad treba este spomenut ze pre strelcov s mensou rukou by bolo vhodne vymenit drevene pazbicky za hlinikove, su o dost tensie a skoro kazdy ma problem dosiahnut na zachyt zaveru(aj ja) ale to je aj tak pri tejto zbrani druhorade. ak mate konkretne otazky, kludne sa pytajte
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

vdaka za vycerpavajucu odpoved
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

majac: este mam jednu otazku ake mas na tu TS puzdro resp drziak ci ako to nazvat???? vies poradit nieco lacnejsie ako 4000,-????
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

puzdro mam Blade tech, kedze som nechcel rychlotazne. kedysi som naivne uvazoval o noseni :) a hlavne isty cas som s tym strielal IDPA a to by ma asi hnali.
inak ta ale musim sklamat, pokial si nekupis nejaku klasicku opaskovu Dastu za 500skk, tak pod 4000skk sa budes dostavat tazko, mna Blade Tech aj s dvojpuzdrom na zasobniky(tiez kydex) vysiel na cca 6000skk.
Jaro Kuracina predava na K100 puzdro od Amadini Ghost za 4750skk tak skus pozriet unho na webe, pripadne na stranke vyrobcu, mozno cez net zozenies aj lacnejsie
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

no to si ma nepotesil ja chcem iba ipsc strielat takze ja potrebujem nieco ako ma Kuracina len keby bolo nieco lacnejsie ale vdaka
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

NASTY:
Kozene puzdro na zakazku ta pravdepodobne vyjde o dost menej nez 4-6 kSk.
Teda ak to IPSC nestrielas na hi-tech urovni a nemas extra specialne poziadavky.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

ved to ze ani nie no casom by som chcel strielat na hi tech urovni a chcem si od zaciatko zvykat na to iste nie sa potom musiet preorientovat, a ja som taky ze mam dost extra poziadavky :(
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

nasty , hitech sport sa neda robit s lowtech vybavou. zmier sa s tym a zainvestuj.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Ja by som si mal ísť kúpiť TSku ďalší týždeň v pondelok do Uherského Brodu. Len momentálne nemajú na ňu poriadne mieridlá, tak neviem, či nepočkám. Dal som si hneď vymeniť plastovú spúšť za duralovú, lebo mám averziu voči plastom na zbraniach ...
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Pena: preco ides po nu do U. Brodu ????? co si ju nekupis tu???
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Lebo tu ju nekúpim za 20920 Kč ...
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"