CZ 97B

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

jedna je v komisii v Hermese v BA na Trnavskej, cenu si presne nepamatam...okolo 450e
friendly_cohen

Príspevok od používateľa friendly_cohen »

vdaka.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

Yuri the GUN NUT napísal:Zdravím milovníkov strelných zbraní

Uvažujem nad kúpou CZ 97B a chcel by som počuť názory ľudí čo s ňou mali tú česť. Či sa oplatí kúpiť ak si chce človek dopriať dobrú, presnú a vyváženú .45ku na terčovú streľbu. Vopred ďakujem za príspevky
Ahoj, mám CZ97B od roku 1999 a jediná závada byla, že se používáním "d******" záchyt závěru, takže po vystřelení posledního náboje se závěr vrátil do přední polohy. Koupil jsem novej a jedu dál :-) Jinak samozřejmě jenom samý superlativy :-) A pro informaci, původní střenky jsou ořechové a po čase a po zpocení dlaně dost kloužou. Teď jsou v nabídce CZUB gumové střenky přímo pro CZ97B a každá (levá a pravá) stojí cca 185,- Kč včetně dph. Měj se.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

Yuri the GUN NUT napísal:Zdravím milovníkov strelných zbraní

Uvažujem nad kúpou CZ 97B a chcel by som počuť názory ľudí čo s ňou mali tú česť. Či sa oplatí kúpiť ak si chce človek dopriať dobrú, presnú a vyváženú .45ku na terčovú streľbu. Vopred ďakujem za príspevky
http://eshop.strelecky-portal.cz/bazar. ... 59&id=1144

tady máš jednu v čechách
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Páni mám na vás jeden dotas. Ak by som chcel prerobiť CZ97 s DA/SA režimu na SA režim je možné použiť náhradné diely z CZ75 alebo musím si zohnať originál ND na 97.

Chcem vymeniť spúšť, kladivo a pažbičky _ poraďte Ď
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Provokater :twisted: tak ty chces mojho byvaleho milacika prerabat :lol: spust ide bez problemov,pazby asi nie su ine,iba ak tam das s TS,ten je postaveny na baze 97,kladivo sa mozem popytat,ale mechanika vyzera byt zhodna :wink: potom by to bola hotova tercovka :!:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Ešte na to nahodím nastaviteľné mieridlá ,svetlovodnú muchu,lievik a dokúpim pár zásobníkov a môžem isť na to. :twisted: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to super knedlomet :lol:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

pozeral som nastaviteľné mieridla na CZ a všade bolo potrebné spraviť úpravu záveru sfrézovaním :( :( , to sú neni žiadne nastavitelné mieridlá pri ktorích by nebola nutná úprava zbrave :( :(

poraďte pls.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aj ja som mal moznost kupit take ale frezovat -pilnikovat sa mi nechce :roll:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Noro skús: http://www.factory-arms.com/. Mám na 1911ke svetlovody od FAO a myslím si že by išli prispôsobiť, lebo sú široké cca 9-10mm - nemám mikrometer! Obrázok[/img]
inspiring_cerf

Príspevok od používateľa inspiring_cerf »

Zdravim 45karov
uz dlhsie nosim napaskovyny prvy naboj brokovy od CCI problem je ze ak nieje dostatocne mazany ostane visiet v okienku pripade poriadne ani neobtiehne zaver. Ten zalisovany krcok naboja sa otlaci vo vyvrte a zaver ma problem ho vytiahnut. Ked je to namazane tak neni problem ale cim to namazat aby to ostalo stale klzke?
Alebo poznate ine brokove strelivo?
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

zdravím,
CZ 97B je moja prvá, podarilo sa mi kúpiť málo strieľanú. Všetko je ok, trochu mi však vadí povrchová úprava hlavne. Nábehová hrana je vyleštená, chcel by som dať do lesku celú hlaveň. Nespôsobím si týmto činom nejaký problém- zväčšenie vôlí? Prípadne poprosím o radu ako na leštenie- použiť silichróm, prípadne leštiacu zelenú hrudku a plátenkový kotúč,... Ďakujem za postrehy a rady.

Vyriešené....
friendly_hoover

Príspevok od používateľa friendly_hoover »

nemate na nej niekto ine mieridla ? rad by som pocul vase nazory co sa tyka mieridiel
eager_kowalevski

Príspevok od používateľa eager_kowalevski »

Kúpil som novú CZ 97B. A chcem vás požiadať o radu, náboje 45 ACP FMS 14,90g/230-FMJ.
Sú dobré pre terčovú strelbu ? Pýtam sa lebo sú dosť lacné.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"