CZ 110

vigorous_robinson

CZ 110

Príspevok od používateľa vigorous_robinson »

Chcel by som si kúpiť CZ 100 alebo Cz 110 aký je medzi nimi rozdiel?
Sú presné ? Ďakujem za odpoveď.
Používateľov profilový obrázok
Peter
prispievateľ
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 20 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter »

CZ 100 = DAO, CZ 110 SA/DA + vypúšťanie kohútika Peter
blissful_beaver

Príspevok od používateľa blissful_beaver »

Ak chceš aj rekreačne strieľať , určite kúp 110, alebo CZ 75D Compact , prípadne nejaký iný komis.
blissful_albattani

Príspevok od používateľa blissful_albattani »

Prečo si chceš kupiť taku volovinu?Su nepresné a málo znesu.Ak ju potrebuješ na športovu streľbu tak na to rýchlo zabudni.To radšej porozmýšľaj na glocku alebo niečom inom s väčšou kapacitou zásobníka.
CZ sa na takuto zábavku vôbec nehodi.Aspoň nie 100/110,aby som sa nedotkol tých čo maju ine CZ-ty.Ak ju potrebuješ na sebeobranu tak máš úplne jedno s čím sa dostaneš do pruseru.A ak na frajerinu tak na to ser ,nemá to pre teba žiadny význam.
vigorous_robinson

Príspevok od používateľa vigorous_robinson »

CZ 100 alebo 110 som chcel len preto aby som si rekreačne zastrielal a majú celkom nízku cenu. Myslím si že CZ určite nie sú zlé zbrane (napr. čítal si recenziu? CZ 75) .
Myslím že ty si majiteľ Glocku keď takto haníš iné značky? Nie?
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa AKI »

famas napísal:Prečo si chceš kupiť taku volovinu?Su nepresné a málo znesu.Ak ju potrebuješ na športovu streľbu tak na to rýchlo zabudni.To radšej porozmýšľaj na glocku alebo niečom inom s väčšou kapacitou zásobníka.
CZ sa na takuto zábavku vôbec nehodi.Aspoň nie 100/110,aby som sa nedotkol tých čo maju ine CZ-ty.Ak ju potrebuješ na sebeobranu tak máš úplne jedno s čím sa dostaneš do pruseru.A ak na frajerinu tak na to ser ,nemá to pre teba žiadny význam.
Mam sice CZ 75 B, na CZ 100 som mal rovnaky nazor ale raz som ju mal moznost vyskusat (asi 200 ran) a viacery sme skonstatovali ze to nie je zla zbran a nepresna to uz vobec nie. Treby si zvyknut na dlhy chod spuste.
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

CZ 100 nebo CZ 110 je opravdu jen na rekreační střelbu, nebo na nošení.Pokud bys chtěl střílet víc , zanedlouho zjistíš, že přesnost je omezená mimo jiné,těžkou spouští, její naladění je dost omezený a nikdy nedosáhneš uspokojivých výsledků ve střelbě.
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

Mám CZ 100 a pomerne často sa zasekáva. V čom môže byť problém?
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

mam CZ 100, vysrelenych cca 450 ran, este ani raz sa mi nazasekla, je to vylucne obranna zbran vhodna na nosenie, co sa tyka spuste tazko sa na nu zvyka ale da sa trafit, treba sa o nu starat ako o ine zbrane potom bude spolahliva co sa tyka zasekavania.
Používateľov profilový obrázok
Speedy
prispievateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa Speedy »

takze na zaciatok:mne sa CZ pacia a nemam nic proti nim!ale CZ100/110 je naozaj dost cudna kvalitov spracovania a funkcnostou zaostavajuca zbran.ak by som sa rozhodoval pre CZ a nemal by som dost na novu tak radsej nejaky slusny komis CZ 75 D alebo nieco podobne.Inak jedno plus na CZ100/110 predsa len mam-design sa mi paci (ako uz to pri CZ byva) narozdiel od mojho skaredeho plastoveho cuda G17-ale ten si zasa drzi poziciu inymi vlastnostami
friendly_mccarthy

Príspevok od používateľa friendly_mccarthy »

Anonymous napísal:Mám CZ 100 a pomerne často sa zasekáva. V čom môže byť problém?
No je třeba uvážit s jakým střelivem se to stává,a jestli se zasekne vystřelený náboj,nebo náboj který jde do hlavně...takhle se to nedá říct.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Ak pouzivas akciove naboje S&B,tak chyba je v nich.Skus si kupit naboje od ineho vyrobcu.Ak si chces byt isty ze naboje su ok,tak ich uloz na rovnu dosku stola do jednoho radu a uholnikom ci pravitkom si skontroluj ich vysku.Mne od tejto skusky nesmu S&B do domu a nie to este do zbrani.5-6mm som mal rozdieli v zalisovani gule.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Som počul (fakt len počul -ale z viacerých úst- lebo z ČZ 100/110 som zatiaaľ nepráskol ani jednu ranu), že CZUB ešte pri ich výrobe nie celkom zvládla kombináciu kov + plast. Vraj po pár sto výstreloch sú dosť "rozhŕkané" a v tomto smere sa nedajú vôbec porovnávať s Glockom, či HK, kde je predsalen iná tradícia vo využívaní moderných polymérov. No a ďalšia výhrada je chod spúšte, ale to už tu spomenuli viacerí. Tak ma zaujíma, či je to s tou kombináciou kov + plast u týchto kvérov fakt tak blbé.
:idea:
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

No aj podla mojich doterajsich informacii, CZ 100 a 110 su zbrane konstruovane na denne nosenie, co znamena: kupit, ist na strelnicu odskusat vypukat 2 zasobniky a zvysok zivota ju nosit na opasku a nepotrebovat z nej vystreli. Pri tychto dvoch modeloch to bratia "Pepici" totalne nezvladli.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

igoros: Mal si už tú možnosť osobne? Lebo ja ešte stále nie. A tak mám len referencie z druhej, tretej, ba i štvrtej ruky, čo nie je nič moc. :P Časť ŽP nimi bola prezbrojovaná, ale tam teraz nemám nikoho, kto by požičal a ani nikoho, kto by aspoň mohol k 100/110 povedať niečo zásadné. :x
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"