CZ vz. 45

Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

S istotou môžem potvrdiť, že úderník z novej CZ 92 pasuje do CZ 45 :D
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

zdravim, kupil som si cz45 a chcel by som vybrat udernik, len mi to neslo. Chcem sa teda opytat z ktorej strany vyklepat ten kolik co ho drzi? z vonku ci vnutra zaveru? pripadne je tam nejaky specialny postup? dakujem za kazdu radu :)
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Ten kolík treba vyklepať z vonku. Postup nie je špeciálny, len dávaj pozor, aby si nestratil pružinku vyhadzovača.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

ja som ho vyklepaval z vnutra von. Niekedy ti to pojde laksie, ak trocha zatlacis na zadny koniec
vytahovaca.A naozaj treba davat pozor na jeho pruzinku, jak je mala, tak sa rada straca :wink:
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

dakujem vam za odpovede, vyskusam a dam vediet
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Tak kolik a vytahovac som vybral v pohode, ale udernik nesiel ani hrubou silou. Zaver je v oblasti udernika rozklepany a preto nesiel vytiahnut, skusal som ho vyklepat z predu, ale bal som sa aby som ho nezlomil. Podarilo sa mi ho vyklepat len do polovice, dalej uz to rozklepane miesto nepustilo.
Problem je ze potrebujem vycistit priestor udernika, nakolko trocha drhne a neodpaluje niektore naboje. Stretol sa uz niekto s takym problemom? Neslo to ani jemne ani hrubo :x
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mal som podobny problem :cry: musis este hrubsie,potom kupit nove suciastky.Je to take blato :roll:
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

uz som nad tym premyslal, len som sa chcel vyhnut takemu rieseniu. Asi budem musiet nasilu to vytrieskat von, potom upravit vrtakom to sklepane a dat novy udernik :x material hovnokov/blato :shock:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

S Cz 92 tam pasuju veci,nestoja vela,tak isto som to musel silit!
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

diky za rady, nakoniec som ho vyklepal hrubou silou a podarilo sa mi ho nezlomit, uvidime co to spravi pri vystrele. Dal som novu pruzinu udernika, stara bola ohnuta pri tom vyklepavani. Zaroven som upravil priestor udernika a konecne to vyzera akoby to malo. Snad uz bude fungovat bezproblemovo. Ale material zaveru je fakt asi len o stupen tvrdsi ako hovno :D Teraz uz len zohnat stare zasoby streliva na normalnu cenu :)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Odporucam naboje SB,viacery sme sa ulakomili na Magtechy ale sem tam zadrzka spriecenie,SB su drahsie ale spolahlive!Nech pluvatko sluzi :lol:
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Zatial som skusal SB novu a staru produkciu, prvi partizan. Ale u vsetkych boli problemy s odpalenim, niektore isli na 2-3 krat odpalit. Udernik sa pohyboval po skratenej drahe a nedal dostatocny impulz zapalke. Ale ako som spominal vyssie, tieto problemy by mali byt uz odstranene, teraz uz len vyskusat. Pluvatko je ale chutne a celkom presne, na 10 m vsetko v terci v hrudi. Len skoda toho materialu :(
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nieje to zbran stavana na tisicky vystrelov,moja ma mozno cez 2000ran a je pekne naklepany matros vzadu kde kladivo udiera do ramu.
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Na tej mojej hlaven vyzera ako nova, ale zaver mam naklepany. No mas pravdu, nie je to na velke strielanie.
barak
občasný prispievateľ
Príspevky: 90
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa barak »

Zasobnik cz45 a cz 92 je zamenitelny - ekvivaletný dotaz
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"