CZ 75 Shadow vs. CZ 75 Shadow line

Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

CZ 75 Shadow vs. CZ 75 Shadow line

Príspevok od používateľa TeErTe »

Ahojte, som takmer rozhodnuty pre kupu CZ 75 SP-01 Shadow (dual tone) ale teraz som si vsimol na stranke vyrobcu SP-01 Shadow Line. Nedocital som sa nikde o nejakych zasadnych rozdieloch, ma niekto skusenost ako sa lisia tieto dva modely? Alebo je to len vec marketingu...
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

V prospech Shadowa hovorí vyšší úchop, lepší chod spúšte z dôvodu absencie blokácie úderníka, oveľa lepšie ovládacie prvky.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

V poslednej Streleckej Revue (4/2013) mas o rade Shadow Line velmi slusny clanok.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Dakujem za info, prestudujem si Strelecku Revue.

Navyše som sa informoval v Mhunte, že najskôr nejaké kusy dorazia na Slovensko v Máji, aj to nieje isté.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Som si tu Strelecku revue precital. Pekne je to tam rozpisane, az to zavana reklamou. :) Vyzera to, ze modelova rada Shadow Line sa im vydarila, osobne sa mi pozdava Compact, nieco na nosenie by sa zislo. :)

Pistolky su pekne o tom niet pochyb, len je otazkou, kedy budu realne dostupne aj na Slovensku.
eager_kowalevski

Príspevok od používateľa eager_kowalevski »

A konečne už mám tú novú SP-01 SHADOW Line . Je to dobrá zbraň a presná. Škoda že len dva pochrómované zásobniky.
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

Kde si ju zohnal? Kupovali si ju v CZ alebo si si spravil záväznú objednávku u dovozcu M-hunt?
Aj mne sa pozdáva Compact, len ich niet zatiaľ.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Par kusov mali v M-Hunt, ale iba verzia SP-01 Shadow line. Pred 2 tyzdnami som tam volal. Mali tusim 2-3 kusy skladom.
eager_kowalevski

Príspevok od používateľa eager_kowalevski »

Veľmi rad ale !!! Mám ju už dva týždne aj registrovanú,tušim prvá v SR. COMPACT SChADOV Line som nedržal , možem napísať že mám vystrelených cca: 300 striel SP-01 Line žiaden problém a je presná doporučujem, vyšše 900
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

to máš lepšie počkať a priplatiť pár stoviek za orange 2012, ale aj line sa dá,...
eager_kowalevski

Príspevok od používateľa eager_kowalevski »

CZ 75 SP-O1 SHADOW Line . Som začiatočník a len sa učím od vás , čo máte viac skúsenosti.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Dovolim si odhadnut, ze na Orange 2012 by cakal pomerne dlho. Na Shadow sa momentalne nedaju doviezt z Ciech ani zasobniky, nieto este Shadowka 2012.
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

to asi zavesím izerát ak je tá orange úzky profil- mám ju aj s adaptérom kadet, možnoby som za ňu dostal ako za veterána :D
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Je to pravda. Shadow Orange som zhanal od januara tohto roku. Distributor M-Hunt mi povedal, ze ju uz pekne davno nemali skladom. Vtedy bol sklz vo vyrobe iba pre Slovenske objednavky minus 284 kusov. Teraz tu mame jun a situacia nie je o nic lepsia.
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

tompek: Ahoj, píšeš že máš Shadowa aj s adaptérom. Ja mám ČZ75B a Kadeta a chcem kúpiť Shadowa. Skúšali sme nasadiť Kadeta na kamošovhoShadowa a asi po 3/4 dráhy sa to zastavilo-teda nedá sa to na Shadowa dať. Sú potrebné nejaké úpravy? Ďakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"