Výklad Zákona

inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

scandium

...ale pes nevie citat ani pisat...

k veci: ty preberas doklady ,kontrolujes spravnost udajov v nich ,ty oznamujes policajtovi, kde budes zbrane drzat /aspon tak je to u mna,mam zapisane 2 adresy v kartach zbrane/

netreba za kazdu cenu vsetko davat za vinu policajtovi
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa scandium »

Do prečítania tohto odkazu som ani len netušil že si môžem vybrať adresy vpísané do preukazu zbrane. Ja nedávam policajtovi za vinu nič, ale keby mi položil otázku: "Pane aké adresy Vám vpíšem do preukazu zbrane?" Tak by som mu asi povedal že akú. Ale oni Vám vyfabrikujú preukaz, nikto sa nič nepýta a potom vyznaj sa v tom. Ty s tým možno robíš, možno sa častejšie stretávaš s touto problematikou, ja nie. Pre mňa to je ísť na políciu trest, strata času, strata na tržbe a iné.
A nechcem nikomu vstupovať do svedomia, nebodaj krivdiť ale podľa toho čo som zažil si myslím že ani policajti u nás netušia nže to môžu takto vyriešiť.
Inak by som mal adresy vpísané do preukazov zbraní a toto vlákno by ani nevzniklo...nemyslíš?
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa scandium »

pes síce nevie písať a ani čítať ale jeho majiteľ by sa mal oboznámiť so zákonom o veterinárnej strarostlivosti (keď už teda chová psa) a vykonať vakcináciu podľa a v zmysle toho zákona. Tam je to napísané.
Obráťme list to nemá cenu.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ano, prosim ta obrat uz konecne list

dakujem
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa thrash »

zdravim, chapem sprave zakonu o strelnych zbraniach a strelive §5 ods. 1 pis. e - údaj do 600mm plati výlucne iba na opakovaciu zbran s hladkym vyvrtom ? Cize dlhe hlavne s klasickym ("spiralovitym" vyvrtom) obmedzenie dlzky nemaju ?
Diky
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa thrash »

... teda povodne aby som vysvetlil preco sa pytam na tu dlzku Tigr 02 so 620mm hlavnou a len ci spravne chapem to obmedzenie co sa teda tym padom na to svdcko nevztahuje podla spravneho vykladu §5

<edit yarco>
Napísať odpoveď

Návrat na "Zákon o zbraniach"