Agresivita v ľuďoch- zvládanie útokov

Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Presne tak. Tie obmedzenia sú iba pre civil. Mexické ozbrojené zložky používajú štandardné kalibre, niečo z tohto: https://en.wikipedia.org/wiki/Federal_P ... #Equipment
Používateľov profilový obrázok
mabo
častý prispievateľ
Príspevky: 636
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa mabo »

Ty kokso ta ten to schytal... rovno do hlavy... :shock:
inspiring_wiles

Príspevok od používateľa inspiring_wiles »

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

tomu sa vraví uz zbytočná zdržanlivost, ktorá mohla stáť život policajta. Mohol ho podrezat jak kozu. Uz na zaciatku ho mali zastrelit alebo vytejzrovať.
47ronin
prispievateľ
Príspevky: 206
Registered for: 5 years 3 months

Príspevok od používateľa 47ronin »

To na tiež trochu zarazilo - majú teaser a celu dobu na neho mieria zbraňou... :shock:
Tiež som celkom nepochopil tu prvú streľbu, vyprázdnili min. 1/2 zásobníka, chalan ľahol, v zapati znovu vstal a nezraneny (podľa jeho pohybov) ešte napadne druhého policajta. Prečo ten teaser vytiahol až potom, čo vystrelil?! Pokial teda na začiatku strieľal ostrými ... :?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

nezraneny ? 2:36 je na asfalte krv. Skor by som povedal ze je fest zhulakany niecim tvrdym, v podobnom pripade z usa posuk chytol cez 20 guli 9luger a az posledna na hlavu ho vypla. Cely cas machal nozom, pitva ukazala ze najmenej polovica striel trafila zivotne dolezite organy.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Veď mal dve zdravé kolená, prečo nestrieľali na dolné končatiny? Obaja mali v 45 stupňovom uhle zastaviť a pokľaknúť a našiť to chlapovi zľava aj sprava do kolien a dole dole, už by sa mu nechcelo pokračovať v prenasledovaní policajtov. Bola zjavná snaha vyhnúť sa zraneniam, ale prerástlo to do štádia, kedy už nemali situáciu absolutne pod kontrolou.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Aj na tento mexicky kartel sa vztahuju obmedzenia na 9Luger???? Asi ano a preto maju 50 BMG...
https://www.liveleak.com/view?t=95iy2_1595035664
steniels
prispievateľ
Príspevky: 320
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa steniels »

ďalšia moja skúsenostne s susedmi na domčeku. keď sme sa dostali do vojny. boli ich slovne ataky na nás ale hlavne na mňa skoro na dennej baze. najprv som sa rozhodol si ich nevšímať, to nezabralo tak som skúsil rozumne a zmierlivo argumentovať takisto nepomohlo. potom som to riešil volaním polície. to trošku pomohlo vždy po zásahu hliadky bol zhruba týždeň kľud než znova začali nakoľko fakt že polícia stoji pred ich branou brali ako zahanbenie :) až jedného dna keď vynadali nášmu drobcovi za to že ich pozdravil, som sa neudržal a tiež sa rozhučal na nich. odvtedy už 2 mesiace je kľud len škaredo gulaju očami spoza plota. dnes som si na aute našiel odkaz od mestskej polície som zvedavý čo som zle spravil. stal som jedným kolesom na trávniku čo MP pokutuje ale len keď ich niekto zavolá. tak som zvedaví či to maju na svedomí oni. som zvedavý aj na postup MP keďže trávnik aj prijazdovka k domu sú môj pozemok...
Používateľov profilový obrázok
vydriduch
častý prispievateľ
Príspevky: 725
Registered for: 5 years 5 months

Príspevok od používateľa vydriduch »

k tomu "priestupku": Predpokladam, ze ten travnik nebol za plotom.
Strážnici MP budú argumentovať, že vlastnictvo je irelevantne, ze podla zakona o obecnej policii mozu riesit vsetko na verejne pristupnych plochach, co je zial realne pravda.

Ak je tak, skus este nasledovne: pozri si na katastri ako mas zapisanu danu parcelu. Napr. ja mam zahradu a travnik v katastri ako "zastavane plochy a nadvoria". Ak to mas ako travnatu plochu, asi to nevyhadas, ale ak je to mas ako ja, hadaj sa ze na zastavanej ploche ti nikto zakazat parkovat nemoze. Hraj to na to, ze pokutu nezaplatis, pripadne prehrane spravne konanie napadnes sudne - pochybujem ze sa im bude chciet taku kravinu hnat tak daleko.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"