Reálna skúsenosť - POZOR na seba

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

anó??? A na to si ako došiel?
Na mňa toť nedávno podal trestné oznámenie jeden človek a predstav si, že moje črevá sú úplne v klude
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Aj na mna podal a iba som sa z toho smial, lebo som vedel, kde je pravda. Ale nie kazdy zostane v klude a hlavne ked vie, ze klamal pri vysluchu, tak moze /nemusi, ale moze/ byt v strese a zosypat sa.
inspiring_agnesi

Príspevok od používateľa inspiring_agnesi »

Samozrejme trestné oznámenie momentálne nieje až tak dôležité. Momentálne je podaná sťažnosť na prokuratúre - neverím ale že zrušia obvinenie. Dalej su pripravené návrhy na doplnenie vyšetrovania. Takže myslím že ak to dospeje na súd(dúfam že až tam nie, že to bude zastavené skôr) tak ten na 90 percent vyhráme. S advokátkou následne podáme trestné oznámenie za krivé výpovede a náhrada škody či už finančnej alebo dobrého mena(nakolko každému rozpráva že som idiot psychopat a takisto ked ma všetci susedia a rodina videli pochodovať v putách) sa bude riešiť v dalšom konaní na občiansko právnom súde...
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Drzim palce
Akira
prispievateľ
Príspevky: 443
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa Akira »

peterson napísal:anó??? A na to si ako došiel?
Na mňa toť nedávno podal trestné oznámenie jeden človek a predstav si, že moje črevá sú úplne v klude
profesionalna deformacia u Teba,ako prislusnika PZ,tak si to vysvetlujem.zvysok textu som zmazal.ked mas so mnou nejaky problem,tak sukromna sprava
Naposledy upravil/-a Akira v 22 Jún 2016, 21:14, upravené celkom 3 krát.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Uz aj tu na fore vyhrazky.
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa aris »

Ako to skončilo?
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Posledná návšteva: 22 Jún 2016, 19:19
Odpovede sa asi tak skoro nedockas.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"