Váš názor ?

Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Tak ti pridam svoj nazor:

1. Nenosim plynovku, lebo ma raz urciteniekto zastreli, pretoze si bude mysliet ze mam skutiocnu zbran. Je to skor otazka casu ako otazka. Bol by mu uplne stacil kaser.

2. Ked nesom schopny pouzit zbran ktoru nosim, len mi prekaza pri chodeni. Chalan mal na to kopu priestoru.

3. Ked nieco nosim, nenosim len jednu vec. Zbran+kaser minimalne. Alebo 2x. kaser, jeden v budne druhy v gatiach. Uz som raz na "len jednu zbran" doplatil, odvtedy stale nosim dve. Ked budem velky kupim si kotnikove puzdro a G36 :lol:

4. V neposlednom rade mal kopu casu ujst. A to vsetci, okrem prveho.

5. Urcite hlasit, lebo ako igoros hovori, moze sa to obratit proti tebe, a nech to znie absurdne, uplne kludne sa to moze stat.
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Blade »

spherixis: Presne napisane :wink:
Mozes cosi o tom ked ti chybala ta druha zbran? (hoci PM)

Zbran a pouzitelna zbran nie je to iste.
Pouzitelna zbran=zbran+trening+psychika+stastie
Zbran=len predmet

A co sa tyka hlasenia...nejsem udavac, ale hlasit se to musi :lol:
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Tak skusim v skratke. Mozno ta sklamem, nejde o nic dramaticke, strelne zbrane v pribehu nevystupuju. Ide ale rozhodne o princip, ze ak raz nieco nosis, tak to maj v pouzitelnej forme.

Do jednoho klubu v ke, podotykam, ide o slusny klub, kde sa stretavaju normalni ludia, (ziadny admiral ani diskoteka ani nic podobne) sa raz zatulal jeden statnejsi pan okolo 30, ktory rozhodne nezapadal, nikoho nepoznal a ten pil za barom cely vecer. Ja som bol s priatelmi na pivku, takze som mal so sebou len kaser. V jeden moment sa panovi nieco znepacilo a vystrelila mu past, mne rovno do tvare. Uvedomil som si v okamihu ze nemam kaser, pretoze ten je v bunde a ta je daleko. Musel som to teda riesit klasicky, co mi je velmi proti srtsti. Naproti vahe v moj prospech hralo mnozstvo jeho vypitej palenky a tak to bolo rychle. Moja chyba, mohlo to byt este rychlejsie. Odvtedy mam cosi stale pri sebe, snad len nie na plavarni :lol:

Este k mojmu predoslemu prispevku: Sory za ton, trosku som bol cez den napaty :D
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa Blade »

Ja som tiez raz videl cosi podobne, ked chalan mal problemy s romami ale musel prejst okolo nich (v dedine), tak si vzal sa opasok noz (motylika). Bohuzial tito romovia ho zastavili (bol na bicykli) a jeden sa do neho pustil, samozrejme na vytiahnutie noza cas vobec nebol. Noz ale nakoniec skoncil na zemi (a potom v rukach romov) a chalan mal rozbitu hubu. Vtedy som pochopil, ze o zbran sa da velmi lahko prist a zacal som trenovat BU aby som mal aspon aku-taku sancu aj bez zbrane.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

treba mat vzdy pri sebe aspon pepper spray a vela vela odvahy,lebo to je v bojin klucove.nesmeit sa posrat a zabudnut na svoju zbran.ved sanca ze vyhras s peprom je tak 70% ak nie viac a ak to nie je romska ferovka :twisted: :evil: :x
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

prosim ta, ze teraz nebudes do kazdej temy pisat, ze zakladom vsetkeho aj zdraveho manzelskeho spoluzitia je peper sprej.
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

heheehe no jasne ze hej ori sexe si to mozte striekat do analneho otvoru a neviem kde vsade este. vies jak to okoreni vas vztah??
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

:lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
pogi
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Registered for: 17 years

Príspevok od používateľa pogi »

...
Naposledy upravil/-a pogi v 31 Máj 2013, 17:42, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

to podla mna bol oblukovy kop leda tak z dialky, udery boli tiez dobre capaky.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Ak nieco trenoval,tak len velmi amatersky,pretoze bol smatlavy.Priemerny poulicny bitkar by ho zlozil.Chlapci sa ho zlakli a preto dostali.
Používateľov profilový obrázok
pogi
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Registered for: 17 years

Príspevok od používateľa pogi »

...
Naposledy upravil/-a pogi v 31 Máj 2013, 17:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Niežeby sa niekto pýtal, ale môj názor :lol: : Zmrdko nemá základy z BÚ, zmrdko má základy z filmov a hier, ktoré zrejme drtí/drtil podobne ako tí chlapci v herni. Skúsenosti akurát tak z nejakých "pouličných bitiek", kde zrejme naložil menším a slabším podobne ako na videu. Možno sa bil v škole. S prváčikmi. Ak niečo trénoval, tak možno týždeň-dva. :lol: Čo ma k tomu vedie? Jeho pohyby, zúfalo kopnutý round-kick (TB by ho nikdy tak nekopol), nemierené údery (ako vyšité z treťotriednych zápasov MMA, ktorých v TV chodia stovky), absencia gardu (aj keď proti komu by ho potreboval?), žiadny základný postoj, potom nekonzistentný postoj (jak amatér, keď odpozerá z K-1 - pästičky pred tvár, ale ďaleko od seba, lakte príliš od tela) atď, žiadny rytmus úderov, neschopnosť využiť správny moment na úder... Hovorím, sedlák - má to z TV a PC. :D
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa AKI »

pekne video do zbierky...
Moj skromny nazor:
Suhlasim z nazorom, ze to bol taky domaci kick boxer. Fyzicku mal, ale technika katastrofa. Aj ked sa drzal na uzde. Mohol toho chlapca kopnut do hlavy ked bol na zemi, ale zavahal.
Co ma zarazilo. Ta pasivita obete. Mal x moznosti utiect, ale on sa nechal jednoducho otlkat. Zaujimavy bol moment, ked uderom stolicky vyrazil z toho plynaku zasobnik. Podla mna tu mal arminius pravdu, ja tam vidim tiez zablesk. Hlavne je to vidno pri druhom vystrele ponad hlavu aku mu tlakova vlna pocuchala vlasy a tricko. V porovnani s videom so skutocnym stielanim je to dost jasne. To obtahovanie po vystrele poznam od ludi s filmovou streleckou vychovou. Jeden chlapik co som ho ucil na strelnici strielat to mal nutkanie robit aj po niekolkonasobnom napomenuti. Zjavne nemal so strielanim ziadne skusenosti.

Ako tu niekto napisal. Vyzeralo to na vybavovanie uctov za mladsieho brata. I ked tie prve sekundy ked tam nakopal do prdele toho prveho... Hned som si vybavil svojho suseda ked bol ''vyzdvihnut'' svojich nezletilych synatorov v krcme.
inspiring_khayyam

Príspevok od používateľa inspiring_khayyam »

chlapi ze toto nemyslite vazne tieto uvahy. .. dam ruku do ohna za to ze thajsky box netrenoval nikdy ten chalan. ja thajsky box trenujem dlhsi cas a vsimam si techniku ludi a uz chalani co trenuju pol roka maju vzite postupy pri uderoch a kopacich technikach .... tamto na videu bol jeden obycajny uboziak. dospely chlap ide robit geroya medzi male deticky ved to je strasne.. ked sa venujes bojovym sportom /umeniam mas istu svoju hrdost a nebudes si techniky skusat na deckach preboha , ved by som skapal od hanby sam pred sebou.. maximalne ak by som dal sopliakovi co ma serie otcovsku facku ... tamto bol uboziak . takeho supaka som snad este ani nezazil v zivote
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"