Prítomný pri lúpeži so svojou zbraňou

Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Nevytiahol by som v tomto prípade zbraň, aj z dôvodu ako napísal P. Bezo, ale aj z mnohých iných dôvodov.

Ak by sa tam udialo čokolvek, tak za onoho daného obrancu by sa nik nepostavil. A bol by sám a zo všetkých strán prepieraný, ako zločinec.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Rasťo, veď práve! Ak nezakričíš, tak ti to policajti zrátajú. Nakoniec ti aj vraždu našijú, ak budeš mať smolu a slabého právnika.
:evil:
V bankách sú kamery a aj keď občas nefungujú alebo nezachytia čo treba, buď si istý, že všetko by tam bolo pekne live a obsah by podľa Murphyho zákonov bol použitý ako dôkaz proti tebe.
:roll:
A medzi ľuďmi, ktorým by si ty išiel zachraňovať život, by sa možno našiel aj taký perverzák, ktorý by dosvedčil, že ti preplo a chudáka bankového lupiča si zákerne strelil od chrbta (alebo od boku) a chcel si ho zamordovať.
:twisted:
Znie to ako sci-fi? Hm, mne to až také nepravdepodobné nepríde.

EDIT: Kapo, bol si o minútu rýchlejší. Nuž, si kápo.
:D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

kym niekto s qwerom kasiruje banku, nevsimam si ho.
ked sa niekto rozhodne s qwerom kasirovat alebo kuchat mna, dam ho dole bez nejakych vyziev, na to by nebol cas.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Dnes je taká jeblá doba, že každý bojuje sám za seba a proti všetkým. Slovensko je jedno velké bitevné pole. Normálne žasnem, čo sa v poslednej dobe robí. Alebo už starnem? :?
Používateľov profilový obrázok
ricinr
častý prispievateľ
Príspevky: 776
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa ricinr »

Kým niekto kasíruje moju vlastnú banku musím ho dať dole :D

Ale doba je fakt zlá dobre si to napísal kapo každý za seba a proti všetkým, to je kliatba slovákov.
Mimochodom ženy starnú, muži dozrievajú.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ricinr, práveže nemusíš, lebo keď máš vlastnú banku, máš aj vlastných ľudí, ktorí ho musia dať dole.
:lol:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

.... no pardon, aké starnutie, .... nemám vrásky ako dôkaz.....

Čo sa týka témy, tiež by som nič nerobila, kým by sa to netýkalo mňa a nechcel by peniaze aj odo mňa ....
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

A by si ho za peniaze zabila? Jáká Nikita. :lol:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

... už by som sa určite bránila :wink: , už nemám 10r, že mi všelijakí môžu z krku trhať retiazky a brať zarobené peniaze ....
Vždy som v tŕňoch , kým nemám papier v ruke o tom, že peniaze som vložila, potom mi je to už pasé...... - ak by sa lúpež udiala pred tým než mi dajú papier o vklade- bola by to moja škoda - mám chrániť svoj majetok , nie? :D ... a ty by si ich nechal tak???????? :twisted:
Používateľov profilový obrázok
ricinr
častý prispievateľ
Príspevky: 776
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa ricinr »

Bionda napísal:.... nemám vrásky ako dôkaz.....

Podľa tej foto vidím, horšie je to so mnou. Je mi ich vidieť aj na tak malej fotke

Ešte pár príspevkov a už budem presvedčený o tom aby som nič neurobil ani ja. Ale zakaždým ma to napadlo keď som bol v banke. Ako by som sa asi zachoval.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Je nemám peniaze ani retiazky :cry:.
Ale počkal by som si, ako sa to skončí, a potom by som utekal za lupičom a potrestal by som ho. Nech sám vie, aké to je, keď ho olúpia.... :lol:
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Kapo: Obrázok
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 09 Máj 2014, 11:46, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
mab
prispievateľ
Príspevky: 454
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa mab »

v normalnej krajine kde z obrancu a zachrancu hned neurobia zlocinca by som zakrocil, tu mam obavu z dlheeeho vysetrovania ci to bolo opravnene a nepotrebujem mat rok opletacky a zabaveny kver kym sa to vyriesi, a este nieje istota ci by mi nieco aj neprisili v tomto pseudohumanizme. takze si lahnem na zem a nech berie ecka - pokial mna alebo zenu (zatia :D ) priamo neohrozi.
eager_benz

Príspevok od používateľa eager_benz »

tak tak..byt v inej krajne tak by bol zakrok na zvazenie. U nas urcite nie. Ak neohrozuje moj zivot, tak nech si lupi lupeznik jeden...
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"