Nebojte sa svoju zbran pouzit...

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Bionda:
Vitaj! Myslim, ze malokto tu ma problemy zniest nezne pohlavie, ja teda urcite nie :wink:

ad "všelijaké technické veci"
Upresni v tvojom profile, odkial si, urcite sa najde niekto ochotny, kto ti na strelnici ukaze a vysvetli, co treba.

ad "neviem predstaviť, že by som mala po niekom vystreliť"
Na zaciatok si nepredstavuj, ze ti niekto kradne TV, ale ze sa chysta ti znasilnit dceru alebo podrezat manzela (sorry za horrorove predstavy, ale aj taky je zivot). Ak by si v takej situacii chcela mat nabitu zbran v ruke, si tu spravne.
Neskor uz si sama urcis, do akej vaznosti situacie by si bola ochotna zbran pouzit.

ad "radšej vás nenasr...ť "
Asi malokto z nas sa tesi predstave, ze by mal na niekoho strielat. Jedna vec su internetove reci, druha zivot vonku.
Sme tu prevazne take stado miernych barankov. So zatiahnutymi pazurikmi :lol:
Naposledy upravil/-a yarco v 21 Apr 2009, 16:43, upravené celkom 1 krát.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

Vitaj medzi nami. Ak ti bude niečo nejasné, napíš, je tu dosť odborníkov čo ti určite poradia. dávam do popredia ešte jedno dobré fórum http://www.grandpower.eu/phpBB2/index.php kde ti tiež určite poradia keď budeš potrebovať. 8)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Vitaj. Ak budeš mať nejaké otázky, pýtaj sa, radi ti odpovieme, niektorí možno aj pravdivo a presne.
:lol:
Ak by si potrebovala niečo rozobrať detailnejšie, napíš súkromnú správu (dole ikonka PM). A nemaj komplexy sa pýtať, aj keby si mala pocit, že sa možno pýtaš hlúposť alebo zbytočnosť, lebo pokiaľ ide o zbrane, platí, že je lepšie sa pýtať aj na banálne veci ako nepýtať sa a osvojiť si omyly, nezmysly, či vyložené výmysly.
:wink:
A inak, páči sa mi tvoj prístup, že sa nebojíš vziať na seba zodpovednosť za bezpečnosť seba i svojej rodiny.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Bionda napísal:... Príspevky niektorých z vás ma celkom poučili a niektoré aj pobavili- obzvlášt Panzer ......
Z Tvojho príspevku to síce úplne jednoznačne nevyplýva, ale mne to pri mojej vrodenej skromnosti vychádza tak, že som aj poučil aj pobavil :D. Čo ma teší.

Vitaj na fóre. 8)
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Tak Ťa tu , BIONDA vítam aj ja , pripájam sa k ostatným .
nuž ako som čítala príspevky niektorých z vás.... radšej vás nenasr...ť
Nie je dôvod , maj s nami poriadnú výdrž ... :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Bionda-samozrejme vítam ta aj ja :lol: Pozri čo si porobila s nasimi chlapmi,ale sa ta chopili :twisted: Dlho sa tu niektorí neukazali a zrazu :idea:
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa scar »

vitaj Bionda..konecne baba ...aj som si myslel,ze to tu chyba.

...a chlapci brzdite:yarco uz vyzveda bydlisko....
Jack to chce riesit cez PM
sano2 je big-odbornik..ale vidim,ze zatial vyhrava Panzer

:D :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Panzer je vzdelany clovek :wink: my sme len kecalkovia na fore :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Bionda pekne ta vitam medzi nami. Ako vidis, sme tu dobra parta, takze sa nemas coho bat. Sice niekedy to tu trosku zabliska (hlavne ked ide o dve nemenovane zbrane), ale potom sa to aj rychlo urovna.

Snad nebudes jedina zastupkyna nezneho pohlavia medzi nami!!! :P

Inac aj moja krajsia polovicka si chce urobit ZP, ale az koncom roka, pretoze teraz ma ucenia az nad hlavu..

V pripade ak by si mala hociake otazky, tak sa kludne obrat na nas, a nemusis sa bat ze sa opytas somarinu. Ved blbe otazky neexistuju, len blbe odpovede. :wink:
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Škrabkáte chlapci , škrabkáte :?: :?: :?:

Objaví sa nežnejšie , to lepšie pohlavie a ste na větvi :lol:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 09 Dec 2009, 08:25, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

bionda: ja som z tvojho prispevku pochopil, ze zbran chces hlavne na obranu vo svojom obydli. scenare s kminom potulujucim sa po byte/dome ma privadaju k otazke, ci mas dostatocne zabezpecene okna a dvere, teda bezpecnostne dvere a kvalitne okna, popripade s mrezou zvonka.
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa scar »

nebojte sa svoju zbran pouzit....teraz neviem ci sme OT ,alebo nie.. :lol: :lol:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

No úprimne chlapci, veľmi ste ma potešili :)
Ďakujem za privítanie, práveže - dala som si aj prácu- obkukala som si síce nie všetko, ale aspoň to čo ma aktuálne zaujímalo a musím uznať, že odpovede som si - teda spoň nejaké našla- hoci pracne, ale je mi jasné, že to je aj údel nováčikov- nie hneď napísať nové a vykaš...ť sa na hľadanie.
LUkE- požiadala som o A- čakajú ma skúšky :shock: takáto budem ak povedia "nate a názorná ukážka" nuž- chcela by som to radšej " okecať, veď ja keď budem mať vlastnú, tak sa dám poučiť a zaučiť ( nie?? :D) a čo som dovtedy mala čo chytať nejaké zbrane (:D) keď nemám ZP- no nie ??
Panzer, myslela som to pozitívne - článok bol napísaný poučne a pritom zábavne ( jeden môj profesor stále hovoril, že každý vníma len prvých 10 minút), takže aj napriek jeho dĺžke , predpokladám , ho prečítal každý :D

A pozrite, ako som sa tu rozpísala.,...... len ma zastaviť.
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

prepáčte, že som to nespojila do jedného, ale aspoň napíšem ku téme:

Mám veľký rešpekt ku zbraniam- to naozaj, ale je fakt, že doma sama ( teda aj s dievčatami) a v dnešnom zlom svete, kedy ani lodná kotva neodradí zlodeja a prepadnú vás aj za 5 eur, nuž dobrý pocit z bezpečnosti- je fuč.
A to keď mi jedna pani hovorila, že keď ju prepadol 13-ročný cigáň- to nieže by som bola rasistka, a okradol ju a policajti sa zmohli akurát na to, že " musíte si dať urobiť OP " ! :roll:
Čo sa týka opatrení zabezpečenia domu- chcem dať ešte alarm :D)- ale vážne- mreže na oknách nemáme, ale okná sú drevené- nové .... ( mreže sme mali na chate a ukradli všetko- kým sme sa lyžovali! bolo to 23.12.- čo vám budem hovoriť....
ja nepreklínam, viem že všetko zlé sa každému raz tvrdo vráti a nie raz a veriaca nie som------ žeby skôr čarodejnica ??? :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"