Berreta 92 FS vs CZ 75B new Edition

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

kvaderlipa napísal:
Zoidberg37 napísal:Ako presne si dospel k tomu že chceš jednu z hentých dvoch zbraní? Že chceš strieľať rekreačne, to si nám moc neosvetlil, rekreačne sa dá strieľať mierenka, IPSC, aj sebaobranná streľba. Nevybral by som si ani jednu, obe tie zbrane mi prídu dosť za zenitom, chcieť CZ75 tak idem skôr do Tanfoglia, ktoré mi prišlo oveľa lepšie opracované, použité vyjde lacnejšie než nová CZ75. Berettu 92 by som si nevybral, už len kvôli nelogickej poistke, možno tak model FS, čo poistka zároveň vypustí aj kladivo. Ani jedna z tých zbraní nemá lištu na svetlo, proste také za zenitom mi to prídu oboje. Ale ak z nejakého dôvodu trváš na celokove, tak na výber toho zas toľko neni.

Mam rad klasiku, preto o tychto dvoch typoch uvazujem. Ceknem aj toho Tangfoglia, ze co to je zac. To rekreacne strielanie vidim tak, ze najskor aspon trafit terc z 25 m do 8-10 s celym zasobnikom a ked to budem vediet, tak potom uvidim. Nikto v rodine nema zbran a ani z kamosov, tak preto nemam lacnu moznost si taketo veci vyskusat skor. Chcem si potom este kupit 58ku, ale tam dilema nieje, lebo lacne, klasika a nase (ceskoslovenske).

Inac diky vsetkym za prispevky, robim si obraz a sledujem spominane zbrane, ktore odporucate. :-))
Chalani Ti poradili dobre. Podla moznosti chod s niekym trosku zdatnym kupit aj jazdenu ci trezorovu CZ. Je to klasika a ako ekonomicky variant je priam idealny. Cas potom ukaze.

Jack: Prebiehalo to nasledovne: prisvit baterkou v slabej ruke, najdenie hrozby, tasenie jednou(v slabej drzis baterku) rukou a rana.
Oproti tomu: slaba ruka pomaha tasit, prisvit baterkou, najdenie hrozby a rana. Casovy rozdiel nezanedbatelny. Dalsiu polemiku kludne rozvedme v prisl. teme.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

abakan napísal:. Dalsiu polemiku kludne rozvedme v prisl. teme.
Asi najlepšie riešenie.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"