Beretta 92

friendly_bhabha

Beretta 92

Príspevok od používateľa friendly_bhabha »

Zdravim,

poprosim, ma niekto skusenosti s Berettou 92F, 9mm? Rozmyslam o jej kupe, hovori sa, ze je dost presna, no treba precizne mierit a ze pri silnejsich nabojoch +P zvykne odletiet uzaver. Co poruchovost, zasekavanie a nehody, a ine ? Mate niekto skusenost. Cital som nejake clanky o Tanfoglio, co je Talianska verzia CZ, majitel vraj na original CZ neda dopustit, ale ta talianska verzia sa sem tam zasekava.

Mam do toho ist, a kupit to ?


vdaka
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa rado74 »

bavime sa tu o airsoft zbraniach alebo normalnych strelnych lebo vidim ze vela skusenosti asi nemas a toto su len agenturne spravy typu jedna pani povidala.Beretta je velmi kvalitna zbran nie nadarmo ju pouziva americka armada a vela dalsich ozbrojenych zloziek.Ak budes strielat bezne tovarenske alebo pebijane strelivo nehrozi ziadne vytrhnutie zaveru ani nic podobne,po urcitych par tisic ranach musis niektore suciastky vymenit na vsetkych zbraniach lebo sa opotrebuju strielanim.Strelivo so zvysenou laboraciou sa pri treningoch a beznej strelbe ani nepouziva takze riesit znehodnotenie zbrane strielanim tohoto typu naboja nema vyznam.Najprv si urci cenovy strop pobehaj toto forum je tu vela normalnych a problematiky znalych ludi a potom sa rozhodni co si kupis.Hlavne nepocuvaj nazory ludi ktori v zivote vystrelili len za pocitacom alebo maju sice zbran ale iba doma v sufliku.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...ahoj, mal som 92jku...dobra a presna zbran...trosku dlhsia ale jemna spust...na 15m striela jednou dierou...trosku nachylna na necistotu, viacej sa do nej dostava necistota a na nosenie nie je pre mna pohodlna hlavne kvoli dlzke...niekolko krat sa popalis o hlaven a nie su na nu doplnky...ale inak kupou B92 nic nepokazis, aj ked ja na nosenie by som volil nieco ine. :wink:
marksman2
prispievateľ
Príspevky: 245
Dátum registrácie: 18 years 10 months

Príspevok od používateľa marksman2 »

Boris1974 napísal: a ze pri silnejsich nabojoch +P zvykne odletiet uzaver. Co poruchovost, zasekavanie a nehody, a ine ?
Prvé 92ky dodané NAVY SEALS naozaj delaborovali pri použití +P laborácii (tulene ich štandardne používajú). Museli byť upravené tak, aby to zaťaženie zniesli takže ak kúpiš nový kus 92FS je to OK. Ak by si kúpil Berettu 92 (starú pôvodnú) alebo 92F môžeš očakávať problém s odolnosťou pri dlhodobej záťaže s +P laboráciami.

Zbraň je isto presná ale chce to dlhé prsty. Je spoľahlivá, neseká sa (veľký vyhadzovací uhol). Na zbrani odchádza asi po 15000 továrenským strelivom kulisa.
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"