Beretta 92A1

Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 15 years

Beretta 92A1

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Zdravím páni, keďže sa mi vždy páčila Beretta 92 FS zaujala ma jej zmodernizovaná verzia 92A1, ktorá konečne má aj lištu na montáž nejakého toho taktického svetla či laseru. Má niekto už túto zbraň na Slovensku alebo vie niekto kde túto zbraň majú na predaj? Berettu 92 FS som našiel všelikde, ale túto 92A1 ešte nikde, ba dokonca ani vo Veľkoobchode Zbrane tu v Nitre ju ešte nemali.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Keď si tam už bol, Fraňa si sa nepýtal, či ju náhodou neplánuje priviezť? Navyše, on je schopný doviezť hoci len jeden kus pre teba a pritom ešte udržať rozumnú cenu. Mám s ním v tomto smere dobré skúsenosti.
:wink:
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Výborné správy dámy a páni :) ... dnes som sa dozvedel, že Veľkoobchod Zbrane Nitra (U Fraňa) má dostať dodávku týchto krások v náklade asi 5 ks okolo februára 2013, takže to najlepšie na tom je, že sa bude dať u nás na našom malom Slovensku pomerne ľahko dostať táto krásna zmodernizovaná klasika 8)
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

vieš aj cenu resp. koľko stojí 92 fs???
scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

Pozdravujem. Chcem sa spýtať a poprosiť o láskavosť. Má niekto v PP, LM, KK, SL Berettu 92FS, M9A1 prípadne M9 na vyskúšanie? Zaujíma ma tá zbraň ale neviem sa k nej dostať a rád by som si z nej praskol pár rán, zhodnotil úchop, spúšť a tak.
Všetky (rozumné) podmienky akceptujem. Dík
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

scandium
častý prispievateľ
Príspevky: 506
Registered for: 10 years 11 months

Príspevok od používateľa scandium »

ešte by som sa rád spýtal a dozvedel ľudí veci znalých. Beretty (myslím M9, FS2, M9A1-prosto služobné full size) majú rám vyrobený z akého materiálu?
Plná oceľ?
Oceľová zliatina?
Hliník?
Hliníková zliatina?

Na stránke sa výrobca vyjadruje len k INOXU. To je zliatina.
Myslím že ešte kompakty sú hliníková zliatina.
Ale z čoho sú klasické full size som sa nikde nedočítal. Dokonca aj toto fórum som si prešiel čo sa týka Beretty.
Aj nejaké recenzie z US som presnoril, nikde o zložení rámu nieje zmienka.

Pýtam sa preto lebo veľká palcová zbraň(asi veľkosti Shadowa, možno väčšia) má len 945 gramov. Príde mi to málo. Shadow má 4,4 palcovú hlaven (114mm) a váži 1,2 kila
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"