Beretta 71 .22 LR

aoaia
prispievateľ
Príspevky: 200
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa aoaia »

nemám na mysli konkrétnu športovú činnosť /zle som sa vyjadril/.
mám na mysli že pri strelbe na terč povedzme na 50m by mohol byt sústrel lepší,
potešenie vačšie a tudíž zámienka na častejšie navštevovanie strelnice dokonalejšia :wink:
teda aspoň u mňa je času nejak stále menej a menej /ako máme deti/ a nebolo by zle motivovať aj ženu...
-prečo dve zbrane? v kufriku čo som videl bola jedna beretka s dvoma hlavňami...
to je tá zmieňovaná 75-ťka /jedno telo a dve hlavne teda ak som to správne pochopil/...
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

zdravim Vas damy a pani, od dnes som hrdym majitelom tejto zbrane a to hlavne vdaka Palovi Brunovskemu.
Cital som toto vlakno, ale z Vasich skusenosti, s akym strelivom mate najlepsiu skusenost?

diky za vase tipy
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Podľa mňa 71-tka nie je terčová zbraň, takže používam na to svoje plinkanie lacnejšie strelivo. Konkrétne Blazer. Skúšal som aj iné náboje, napr. aj storočné SaB ešte zo Zväzarmovských zásob a zožrala všetky. 8)
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

vdaka ti panzer, zajtra prevetram a uvidim ako bude pukat :)
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Mne spolahlivo obťahovali Berettu aj Geco Pistol. A to majú len 285 m/s pri 15 cm hlavni. Inak najčastejšie strielam SB Standard, 325 m/s pri 6 cm hlavni. Aj keď používam gumený dorazový Ó krúžok, tak nechcem pokúšať hliníkový rám ani Blazermi ktoré už sú takmer HV so svojimi 376 m/s pri neviem akej dlhej hlavni.
No každému môže v Berette fungovať či nefungovač všeličo, keďže ide o zbrane zväčša používané a v rôznom stave.
Používateľov profilový obrázok
spotter
prispievateľ
Príspevky: 190
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa spotter »

Ja tiež používam Geco Pistol. Len keď som skúšal mazivo HHS2000- je to vazelinka v spreji, tak som mal v mraze zádržky.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Mne sa tiež osvedčili Geco Pistol, je to asi najlepší pomer cena/kvalita. Ako som tu už písal, moja 71-tka ide bezchybne so všetkým okrem prastarých rexiek, pri ktorých občas blbne, čo je pochopiteľné. Najlepší nástrel má s CCI pistol match, ale to už je priveľká roztopaš zhruba v cene lugerov.
Používateľov profilový obrázok
El Pistolero
prispievateľ
Príspevky: 272
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa El Pistolero »

Moja mala problemy so starymi nabojmi od SB a je tam napisane "Zapalka Neroxin".

Strielala ale nenabijala :lol:
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

Zdravim,
nevie niekto ci maju tuto zbran niekde na predajni? idealne zapadne slovensko
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

v DEASe nemaju ? popr zavolaj Milatovi
elegant_lederberg

Príspevok od používateľa elegant_lederberg »

Treba aj skúsiť AFG, ceny majú prijateľné, ale zbraň vždy treba vidieť.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Len si najprv pri registrovani prever na oddeleni v celoslovenskom registri na koho je ta zbran registrovana ;o)
U AFG sa totizto stava ze predaju aj zbran co tam je len v oprave a potom ma pruser byvaly a aj novy majitel.
Ono 2 karty na 1 zbran= mozna strata ZP pripadne aj iny postih.
A staznost u majitela ti bude platna asi ako kojencovy kanady, slubi ti odskodne, ale nikdy ti z ceny odskodneho
Nic neda a ani neposle. Ale ono stacilo len na nich podat trestne oznamenie a bolo by menej o necestneho obchodnika.
Skoda ze clovek sa snazi vychadzat v ustrety.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

OT:
skemro, novy majitel je myslim ze v bezpeci (ako ok, policajti mozu rozpravat co chcu ale...). Kedze pri zapise zbrane predklada kus z nakupneho povolenia. Ja ako kupujici skratka nemam sancu poznat historiu tej zbrane, ci je alebo nie je napisana atd....

Podobne nieco predchadzajuci majitel, osobne by som nedal zbran z ruky puskarovi bez nejakeho oficialneho preberacieho protokolu.

Osobne sa cudujem ze v takom pripade isli po "malych rybach" a nie po majitelovi zbrojnej licencie...
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

No moze byt, ale policajti volaju tebe ze si nedorzal lehotu 7 dni.
Zbran predana ,karta vystavena a ty si neprisiel zrusit kartu.
Takze si sa dopustil priestupku. Takze si vezmes dovolenku, beres papiere a behas.
Nebyt toho ze mame na zbraniach rozumnych ludi, ze nas uz za tie roky poznaju a
vedia ze sme jedna partia, tak si to kamos zlizne.
Koniec O.T. Pardon ale ked citam nieco dobre o tejto firme, tak sa mi jezia aj tie chlpy co som oholil pred rokom.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa telra »

Tak som sa stal stastnym majitelom tohoto Noisy Cricketu :) vdaka obchodu Ronin v Skalici. Verim ze to stalo za tu cestu (cesty Myjava - Skalica su dost o hubu :) ) Tento tyzden ju planujem zobrat na prve rande :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Beretta"