Stanovisko k rozhovoru HN s ministrom Kalinakom

podes
prispievateľ
Príspevky: 218
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa podes »

mrzo máš pravdu, aj ja som si chcel kúpiť nejakú CZ-tu, ale idem do K100-vky (je predsa naša). Možno to ešte stihnem do vianoc.
Bude to moja prvá!!!
raduz
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Registered for: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa raduz »

A je niekde info o ktory konkretny model by islo za tu neuveritelnu cenu 290€? Len kvoli prehladu sa pytam. Alebo je to special na mieru? Drzim v tomto tendri palce Grand Poweru, kedze som lokalpatriot :-) a je mi jasne ze kusova cena je inde...
Yuri.3
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Yuri.3 »

Jaro to uhral excelentne , klobuk dole . Chlapi z GP mate moju podporu . Cloveka nieco take zamrzi , ale zivot ide dalej . Pevne verím že práce v 2015om budete mat vyše hlavy ( uz sa nieco planuje : )))
kj
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Registered for: 11 years

Príspevok od používateľa kj »

Ten rozhovor je fakt velmi tendencne orientovany. Smutne je to ze nasi politici nam seru do nasich vlastnych gati. Maju plne papule toho ako tazko sa zhanaju investicie a teda pracovne miesta a ked im ich nieto ponukne prakticky zadarmo tak nad tym ohrnu nosom a daju zarobit radsej rakusanom, cechom alebo niekomu inemu.....to im asi lepsie vynasa. Mam K100 vyse roka a nemal som s nou ani jeden problem. Drzim palce p. Kuracinovi a vsetkym chlapom z GP.
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Neviem co tu riesite.. podla mna ma pravdu ten redaktor a Pan Jaro nevie o com vravi a neverim mu ani slovo, kazdy tu nadava na novinara ale ma pravdu vo vsetkom a redaktorka tiez dobre povedala ze je to 500!! Naucte sa ratat sak predsa kazdy vie aspon trochu matíku nie?? Pane boze ludia zobudte sa a dajte sancu aj inym znackam nielen nasim slovenskym..







PS: Robim si pi*u :D :D :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

...a kto ich tam pouziva, ak nie Taliban?
:evil: to je ale jeden kus muzskeho pohlavneho udu!
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Je zaujimave a zarazajuce zaroven, ze prave strelci riesia slobodu slova spojenu s novinarskou naplnou prace. Ci radsej by ste pocuvali rozhovor plny pochlebovania a potlapkavania po pleci? Take sa zvykne pisat do podnikovych bulletinov a podnikovych for. Co vas este stale prekvapuje na novinarcine? Divite sa tu a gulate ocami ako mali Jankovia ako keby ste nemali predosle elementarne skusenosti s novinarmi.
Mohli a mali by ste si uz zvyknut na folklor novinarov. Ten kto sa s nimi chce pustat do rozhovoru, by mal mat zvladnute komunikacne schopnosti.

Jarove stastie bolo v tom, ze za nim poslali mlade ucha. Byt tam niekto starsi, znalostami z fachu a lepsou pripravou, tak mozno Jaro ukonci (ne)publikovatelny rozhovor skor a viac naservitkovany.
P.S. : tiez sa divim, ze Jaro ich tak neprofesionalne vodi po peknej fabrike a ukazuje know-how ci buduce produkty....
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa vanto »

abakan: sloboda slova a tarat nezmysly su dve rozdielne veci. A ked niekto tara nezmysly a je novinar tak nie je to utok na slobodu slova ak sa voci tomu ohradim. Nevidim na tom nic zarazajuce, zarazila by ma skor lahostajnost tejto komunity voci takto podanej reportazi.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pozrel som si to video viac krat, a drzim palce panovi Kuracinovi a celemu GP. To podstatne tu uz bolo napisane. Je to ako boj s veternymi mlynmi. Vietor ale fuka od politiky, to vsetci vieme a to je zle. System je zly v tomto state, odznelo to aj vo videu.
Mam uz od GP 4 pekne kusky pistoli a nadalej ich budem podporovat. Vyvoj a progres GP sledujem so zaujmom uz dlhsiu dobu, este od cias pistoli z garaze. Maju moj obdiv. :)

Druhe video zo závodu je tiez zaujimave, pre mna hlavne cast o tom profile pre pripravovany samopal, uz mam pre neho pripravene miesto v trezore, ale pockame si na finale ked ho predstavia. Urcite nie len ja som zvedavy. :)
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Súhlasím s abakanom, rozhovor výrazne ovplyvnila neskúsenosť (podľa mňa skôr neschopnosť) novinára. K SMEtiam to však patrí, oni sú pohotoví a pripravení len keď robia servilnú reklamu svojim obľúbencom.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

najma ak si uvedomis, ze v SME ostala polovica redakcie
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Registered for: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Hektor »

To len mne sa zdalo, ze o zbraniach tam bolo narozpravane a hlavne napytane nejak malo na to ze to bol rozhovor o zbraniach pre MV a MOSR?
Ked pan Kuro neziskal nic ineho, tak minimalne moju podporu a dalsich zakaznikov z radov ludi ktori tomu rozumeju.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Zaujímavé. Keď o rozhodovaní akú zbraň kúpiť do súkromného vlastníctva zavažuje už aj špinavá politika a neokrôchaná novinárčina.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Redaktorom zo SMEti Vladimírovi Šnídlovi a Kataríne Jánošíkovej gratulujem k neuveritelnemu vykonu :!: No maju nasliapnute k Pulicerovej cene :!:

Dost ubohy vykon :!: :!: :!:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

...no nedá mi to
Je mi ľúto toho, prepytujem tzv redaktorov XINDLA a KAČENU. Ako hlboko musia byť v niekoho riti ....
Mali by sa pýtať nažratého "PAŠÍKA" a REDBULA ako sa kradne. Lenže to by musel ísť na pohovor na Vazovovú...
Prílohy
RFvz64.jpg
RFvz64.jpg (17.07 KiB) 3718 zobrazení
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"