GP STRIBOG (9mm samopal)

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

enzox napísal:Zrejme tu bral pan Kuracina motivaciu: Brügger & Thomet APC 9...
neviem ci tam bral motivaciu, ale vnutornou konstrukciou to nebude podobne nicomu co sa vyraba.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Vidim, ze myslienku nosil dlho v sebe
http://registre.indprop.gov.sk/registre ... 961475.pdf
IN_dust_TRIAL
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 9 years 6 months

Príspevok od používateľa IN_dust_TRIAL »

Už ste to počuli ? Stribog nebude na IWE
https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0453303654
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

to by som im radil, staci si precitat diskusiu na strelectvi, kde to nekupia len koli tomu ze to je od GP.
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

nie som konstrukter ale ked som to tak cital, tak Stribog by mal v podstate robit to co Kriss Vector, len inak. Spravne? KEd to poviem tak velmi laicky a jednoducho
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Nie som uzivatelom FB. Preco to stiahli?
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Dear friends, due to problems with paperwork needed to legally and lawfully transport our new product to IWA, we would not be able to introduce our long awaited SMG, The STRIBOG S9. We will do our best to introduce this piece as soon as possible. We will still be introducing another new product on IWA, so You are welcome to visit us in Hall 2/2-425.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Vdaka za info.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

som nadšený keď čítam o niečom novom a keď je to GP a puška , teším sa ešte viac , pretože Kačko používam už pomaly 5 rokov a stále to isté a bez problemovo, myslim , že GP tomu bude robiť dobrý servis ako vždy k svojim produktom robili. Teším sa na tu flintu, ale prvý majiteľ určite nebudem. Bol som skoro prvým majiteľom K22 ešte z hlinikovým rámom... na evidencii zbrani som musel čakať kým to vnesú do systému .. takže asi jedna z prvých... a to bol pôrod.. V GP boli ustretoví o tom nemožem ani zapochybovať ale nebavi ma cestovať do BB stále... takže šla do epxpanzu... a teraz vidim ako si kolegovia pochvalujú posledné k22jky ake su super.. takže som mal počkať 3roky aspoň. To je to co tu Rasto hovoril a bol narieknutý z toho , že nebude mať z toho biznis.., co je hlúposť, pretoze tak ako aj on aj ja som si kúpil prvý kus od našeho puškára 9MM karabíny a keby ju dá aj zadarmo, tak nemám pocit zisku nakoľko tieto prvé kusy to je byť ako dobrovoľným testerom na vlastné náklady (náboje, výjazdy na reklamacie a pod.. )
Bude to istotne paradna flinta , len si treba počkať nech sa s tym vyhrajú...
enzox
občasný prispievateľ
Príspevky: 95
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa enzox »

gewehr napísal:neviem ci tam bral motivaciu, ale vnutornou konstrukciou to nebude podobne nicomu co sa vyraba.
Vdaka, samozrejme uvazoval som iba dizajn. Vnutro bude Jaro opat carovat. Je skvely a originalny konstrukter, tak spravi trocha prievan a sviezi vietor na trhu karabin po celom svete.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

V pvom rade by som rad pogratuloval gewerovi, ze bude prispievat do odvetvia, v ktorom je vystudovany odbornik.
V druhom rade by som rad vratil debatu na prapociatok, t.j. do odbornej roviny.
Preto, hned nastolim otazku:
Je vnutro vaseho prototypu(ak tak dovolite, tak to tak nazvem) plne toho 2 hmot. zavru, na ktory ma Jaro udelenu patentovu ochranu?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

asi ti nema kto odpovedat, kedze vsetci su uz v mexiku a chystaju stanok
ked skonci IWA asi vybehnem do BB a pojdem si ten zazrak vyskusat spolu s Q100
Používateľov profilový obrázok
MacGyver
občasný prispievateľ
Príspevky: 46
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa MacGyver »

Sme na tretej strane a este tu nie je ani fotografia ako by to malo vyzerat. Na fotografii co bola odstranena je vidiet skrz zbran a viditelne v nej nie je vlozeny zaver-tiahlo zaveru/prepinac rezimu strelby, vypustac zaveru, vnutorny blok drziaci hlaven v tele zbrane, pazba, par capov a hadam ze este nieco co na tej jednej fotke nie je vidno. V takomto stave to nie je schopné strelby a nie to este sa udrzat pohromade, keby som to chytil do rúk. Po takmer dvoch rokoch by som cakal ze pre nedockavy trh leakne fotografia minimalne funkcneho prototypu, ktory uz sa len doladuje skusobnou strelbou. Niekto z GP tu pisal v buducom case ze to nebude podobne nicomu co sa doteraz vyrabalo. To mna osobne utvrdzuje v nazore ze na funkcny prototyp si budeme musiet este pockat.
A k tomu ako sa tu riesila kvalita zbrani ci servisu GP: ja cakam osmy den odpoved na moj mail ohladom stvrtej (alebo piatej? už ani neviem) reklamacie dva roky starej pistole. A znova vaznych funkcnych vad. Dnes sa im pripomeniem, ale asi budem musiet pockat az sa vratia s IWA spat na Slovensko. Som nevedel ze v Nemecku nemajú internet. :)
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

Fotka, hoci trochu rozmazla, je na fb K-100 Grand Power.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Na FB bolo toto:
Prílohy
stribog_2.jpg
stribog_1.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"