GP K100 - mieridlá

Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

GP K100 - mieridlá

Príspevok od používateľa daredevil »

Ahoj, na k100 mám mieridlá so svetlovodnými vláknami, chcel by som vymeniť cielnik za športový, poradíte mi aké a kde by sa dal kúpiť?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Pochybujem že ti niekto poradí športový cieľnik, ak nenapíšeš na aký šport by to malo byť určené. Mierenka je rovnako tak šport ako IPSC.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

aha, sory, šlo by viac o ipsc
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Svetlovody bývajú pomerne obľúbené, pretože rýchlo nájdeš bodku, prečo ich chceš meniť, čím ti nevyhovujú?
Spýtam sa inak, strieľal si už IPSC alebo akúkoľvek dynamickú súťaž?
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

Ja osobne som mal tieto
http://www.grandpower.eu/kategoria-17-c ... ad-image-0
ale po krátkom čase som ich vymenil za tieto a plná spokojnosť,ale každému vyhovuje niečo iné
http://www.grandpower.eu/kategoria-17-c ... ad-image-0
Ja kupujem priamo v GP,ale ak nevieš kde v BA ich kúpiť, možeš im skúsiť napísať alebo zavolaj či ti vedia poslať veci aj poštou,veď za spýtanie nič nedáš :D
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

mám svetlovodnú muchu aj cielnik a ten by som chcel vymeniť, skúšal som zbraň kde je len mucha svetlovodná a prišlo mi to lepšie, ten môj svetlovodný cielnik ma ruší pri zaostrovaní oka na muchu
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

Ja som mal to isté,mucha červená a cielnik zelený a tiež som si nato nešiel zvyknúť,muchu som nechal a cielnik som vymenil.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Ja mam na X-Calibri cervenu svetlovodnu musku a mikrometricky cielnik Elliason bez farebnych vlakien. Iba cierna plocha mikrometra. Je to takto dodavane standardne a plne mi to vyhovuje v takejto konfiguracii.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

a ten cielnik by som bral ale v ponuke ho GP nemá
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Mikrometricky cielnik Elliason sa dodava pre typy:
- X-Calibur
- Target
- K22 X-Trim

Su to sportove modely. Neviem, aky presne model mas Ty, zalezi to od zaveru, ako je tam vyfrezovane osadenie cielnika.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Ja mám Dynamic a čo sa dalo vidieť na fotkách tak rozdiel som nevidel, uvidím, posjdem tam a popýtam sa len by som chcel vedieť kolko stojí, ale ani na nete ho nikde neviem nájsť
mamaro
prispievateľ
Príspevky: 214
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa mamaro »

Ak máš svetlovodné ako som uviedol vyššie,tak ten typ čo som si dal by ti mal pasovať.Tiež som chcel elliason,ale v GP mi povedali,že by mi museli upraviť záver a spatná operácia už potom nieje možná,ale bolo to asi pred dvomi rokmi.A neviem či by si nemusel meniť aj muchu za vyšiu,ale nie som si istý.
50BMG
prispievateľ
Príspevky: 201
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa 50BMG »

Mas pravdu ak mas model dynamic tak mas na vyber myslim ze z troch moznosti. Tie s vlaknom, potom tie ktore su na dynamiku a nakoniec tie poloblukove ktory ma na sebe zakladny model. Ak by si chcel eliason tak je nutne odfrezovat zaver. A po rozhovore s ludmi od GP som od toho upustil. Vraj je to dost problematicke frezovat do zaveru po tej povrchovke. Je to mozne riešiť kupou noveho zaveru ktory ma uz eliason mieridla :)
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Máš PM
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Kedysi davno som cital, ze na dynamicku strelbu je vraj najlepsi uplne cierny cielnik a cervene svetlovodne vlakno do muchy. Vraj tuto kombinaciu oko a mozog najrychlejsie spracuju.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"