K100 Mk7- roztrhnutá hlaveň

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

ja to skor chapem ako potrebu uvolnit tlak z nahromadenych skusenosti :lol:
elegant_hoover

Príspevok od používateľa elegant_hoover »

Chlapci nehádejte se stát se může cokoli. Jsou horší situace než rozbitá hračka.
Hlavně aby nám je EU nezakázala.
eloquent_jackson

Príspevok od používateľa eloquent_jackson »

Ahaho, roztrhnuta hlaven? Cakal som, ze kedy sa objavi dalsia. Taktiez by som poprosil o zverejnenie aspon pismena serie, aby sa vedelo, ci ide o "premiovu" zbran s hlavnou z chybnej varky od CZUB.

Asi sa budem opakovat, ale problem je tu ten, ze vyrobca vie, v ktorych zbraniach su potencialne chybne hlavne, a je mu to jedno. Ze hlaven vymeni, az sa roztrhne? Presne sem sedi ta ironicka poznamka o skvelom servise. Ked pominieme riziko zranenia nasincov (lebo v USA hlavne vymenili plosne), co napr. naklady na prevoz zbrane na SK k servisu? Ovsem, su to len prachy. Ale som zvedavy, co budu hovorit majitelia "premiovych" K100, az pojde do tuheho kvoli EU gunbanu. Ci sa vyplati riskovat popotahovacky s uradmi, ked je celkom mozne, ze prave ta ich moze dopadnut podobne a nakoniec ostanu bez pistole, ktoru nebude kde servisovat...

Svoju by som predal hned, ale kto by ju kupil s vedomim, ze hlaven sa moze roztrhnut kvoli znamej materialovej chybe? Taky hajzel nie som, ze by som to potencialnemu kupcovi neznaleho veci zamlcal.

Aby sme sa rozumeli, GP K100 ako taku nehanim ani nahodou. Som ale velmi sklamany z toho, ako sa k celej veci stavia, ci skor nestavia, vyrobca. Ako som pochopil, pan Kuracina na toto forum chodi, alebo minimalne jeho PR ludia ho sleduju, takze nerozumiem tomu, ze sa nepostavi rovno sem do vlakna a chlapsky nevysvetli, ze ako to je a ja ze pisem bludy.
Používateľov profilový obrázok
Mr.DRAKO
prispievateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Mr.DRAKO »

obzeral som u známeho hlaveň z K 100 a všimol som si na spodnej strane v mieste nábojovej komory z vonkajšej strany vyrazené písmená CZ
nevie niekto, čo toto značenie znamená?
nie je to náhodou značenie hlavní, vyrobených z hlavňoviny od CZUB???
aoaia
prispievateľ
Príspevky: 200
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa aoaia »

Miro389 napísal: 26 Mar 2014, 22:28 keď k problému pristúpili rovnako, ako k záverom na G sérii, tak určite ešte nie sú vymenené :twisted: (to si asi nedovolili)
Šprtam, šprtam a našiel som toto...
Viete mi povedat aky bol problem na zaveroch G serie?
Mam ju novo kúpenu minimálne strielanu, fakticky nová zbraň bez opotrebenia...
Ďakujem za reakciu
A
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"