20 ranový zásobník

Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

20 ranový zásobník

Príspevok od používateľa daredevil »

Dnes som si kúpil v GP jeden 20r. zásobník, keď som prišiel domov tak som ho šiel vyskúšať a tu nastal prvý problém, zásobník po zasunutí vypadával, po asi 10 min. porovnávania s 15 ranovými, som ho rozobral a šmirglom som obrúsil hranu pätky asi o pol mm, týmto bol problém vyriešený.
Druhý problém je že aj keď je to 20 ranový ledva som tam napáskoval 19 nábojov a aj tak potom nešlo obtiahnuť záver, takže tam budem musieť dávať asi len 18ks.
Som z toho dosť smutný, pretože už 50€ za 20 ranový oproti 25€ za 15 ranovému sa mi zdá dosť veľa a ešte nespĺňa funkciu ako má! :cry:
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Môžem to vyskúšať, ale aj tak, ak je raz deklarované, že tam má vojsť 20, tak by tam mali ísť hneď, keby som to nemal 80km do GP tak to hned vrátim,
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Skus zavolat do GP a povedz im o tom probleme. Mozno Ti poslu nejaky iny kus na vymenu.
Aj ked je otazne, ci aj tam by voslo 20 nabojov. Skus ich kontaktovat, som zvedavy na ich reakciu.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Plno nevoslo ani do mojho 15x na zaciatku. Tak som naladoval 10, nechal odstat 2 dni a potom islo aj plnych 15 :)
Akurat by som tento prispevok skor cakal v teme "Toto ma nasralo" ako vytvarat samostatne vlakno, kde oznamujes ze ti nefunguje zasobnik.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Dal som to sem preto, že sa to týka zbrane GP a čakám, čisa niektoneozve s podobvnou skúsenosťou.

Čo sa týka 15 ranových, tie mám4ks a problém nebol ani z jedným.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

a co ti pomoze, ked ma niekto podobnu skusenost? Budete sa navzajom hladkat? Nechcem ta urazit, len tomu nerozumiem.

Takto nic nevyriesis. Zavolaj do GP a vysvetli im co sa stalo a ze to mas 80 ci kolko km, tak ze im to posles postou a nech ti poslu poriadny zasobnik. Ak su co k comu a vazia si zakaznika, tak by ti mali naspat poslat novy zasobnik aj s darcekom.
A ak ta poslu do <>, tak az potom by som ich roznasal na fore, ze su to neschopaci.
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa dano »

Elado, Tebe musel niekto veľmi ublížiť, že využiješ každú príležitosť si kopnúť. Pardon, že to nebolo k téme.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Dano, prikláňam sa k Eladovi, má pravdu, ak si kúpiš niečo nové tak by to malo fungovať hneď, tobôž od firmy, ktorá si tak zaladá na kvalite, nehovoriac o tom, že cena za takýto tovar je dosť nadsadená.
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa dano »

Súhlasím, ja som však nenarážal len na ten posledný príspevok.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Elado, úplne s tebou súhlasím, ale kedže je to tak ako je budem musieť riešiť reklamáciu v GP. Koho by napadlo páskovať náboje v predajni? :?
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Elado máš pravdu, no nikdy nevieš kedy budeš v takej situacii ty, potom som zvedavý či sa ti bude páčiť keď budú do teba kopať. Samozrejme v úvodzovkách. Nikdy nerob druhým to, čo nechceš aby robili oni tebe. Čo tak sa radšej zdržať a kusnut si do jazyku ? Je to tvoja vec, no ja osobne nemám túto vlastnosť rád... Peace
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Chlapi, nemal som ani v najmenšom úmysle aby to skončilo takto, mal sa tu prebrať jeden technický problém, tak sa tu PLS nehádajme.
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

canis lupus: zdržať sa a kusnúť si do jazyka? Sorry, ale pokiaľ ti firma prezentujúca sa perfektným prístupom k zákazníkom, kvalitou atď. predá niečo (a za nemalé peniaze) o čom musí vedieť, že je vadné, tak to treba povedať na plnú papuľu...
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Jasné lodik ja súhlasím, len s čím nesúhlasím je to že elado to robí pri každej príležitosti. Ja som fanúšik gp no nemám žiadny ich produkt. Samozrejme že treba vady riešiť atď. No rozprávam o kopaní ležiaceho na zemi :roll:
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

elado napísal:mne kopanie nevadí keď je oprávnené;-) naopak je to motivujúce robiť veci lepšie;-)
spätná väzba od zákazníkov sa tomu hovorí, tu to ešte asi nedošlo.
myslim ze v tomto ti nikto odporovat nebude.

akurat si neviem predstavit, ze ci gp plati zamestnanca, ktory prechadza vsetky zbranove fora aby hladal feedback... to asi nie.
Preto hovorim - treba kontaktovat priamo gp.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"