K100Mk12/P1Mk12 vo výzbroji OSSR

eager_babbage

Príspevok od používateľa eager_babbage »

Velmi spravne :!:
...a to,že ona poňom strielala zo samopalu :?: :?:
...a to,že junáčik si prešiel cez polovicu zap.slovenska na aute bez toho,aby sa mu aspon niektorá hliadka pokúsila postavit zátaras,to tiež svedčí o pripravenosti.
alebo v ten večer mali jediný hliadku???
eager_babbage

Príspevok od používateľa eager_babbage »

EREBOS
...lebo ty si tam bol.
...aha chlapi v krčme hovorili. a inak všetci su dokonali,ked ich nieje treba :roll:
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Dobso : lebo ty vies hovno !!!

Ona po nom nestrielala zo samopalu! A ja mam info z prvej ruky! A ty mas hovno len tu pises bludy!

Ta zena si zasluhuje maximalnu uctu a ne to aby si o nu utierala hubu nula ako si ty!!!!
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dobso, tu sú pravidlá webfóra: http://www.webforum.sk/viewforum.php?f=53 V tomto prípade ti odporúčam, aby si sa zameral predovšetkým na č. 10.
:roll:
Jednoduchá otázka, kým budeš opäť zvaľovať vinu na policajtku. Za akých okolností by si si nechal vziať zbraň? Zvlášť služobnú zbraň, v nočnej službe na cestách, po ktorých sa preváža všeličo všelikam... A ty si bohorovne dovolíš tvrdiť, že Opálek "doplatil na prístup k tréningu svojho kolegu". Nehovoriac o tom, že 34-ročný policajt už nie je "mladý policajt", ako sa mylne domnievaš.
:evil:
Dobso, fakt sa na to radšej vykašli, lebo o tomto prípade máš len veľmi chabé vedomosti. Mediálny obraz mal od reality dosť ďaleko, mnohé zostalo nevypovedané, či rovno zamlčané. A pýtať sa, prečo neboli hneď všade zátarasy môže naozaj len človek, ktorý jednak nepozná okolie miesta, kde sa to stalo a najmä, nemá ani šajn, koľko hliadok je možné postaviť "na vidieku" na noc pri súčasných personálnych stavoch na jednotlivých OO PZ a OR PZ.
:?
A to ani nehovorím o tom, že podobná debata je v tomto vlákne poriadne OT.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Dobso78: už sme sa krásne zabehli OT. Vidím, že máš presné poznatky, ktoré ti nikto ničím nevyvráti.
Nebudem tu zasierať tému. Skús pohľadať v téme Polícia na Slovensku, je tam niečo aj k Bolerázu. Ak popátraš na fore viac, zistíš, že sa nebavíš s bulom z tretej cenovej :wink:
eager_babbage

Príspevok od používateľa eager_babbage »

EREBOS
My sa poznáme :?: nepamatám si.
takže tú nulu si nechaj pre seba.
Toto je policajný štát,alebo tu už nemože nikto napísat svoj názor :?: :?:
eager_babbage

Príspevok od používateľa eager_babbage »

JACK
Ja som nikoho nebvinoval a vychadzal som z dostupného.
Ak som sa niekoho velmi dotkol



"OSPRAVEDLNUJEM SA !!! "
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

nedotkol si sa. Ale šplechol si tvrdenie na adresu hliadky v Boleráze a zjavne si mal o tom informácie krčmového charakteru. :wink:
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Dobso : ne my sa nepozname a ani sa poznat nebudeme!
Jedna vec je tvoj nazor a jedna vec su fakty. A ty pises k tej veci uplne blbosti co sem nepatria! A hlavne spinis meno tej policajtky na co nemas pravo!
Preto si NULA co ma NULOVE informacie, ale napriek tomu sa snazi zaujat okolie....
Schvalne daj sem co vies o pripade "Boleraz"!!! Ocakavam OMC, svedecke vypovede, vlastne svedectvo, vypovede zucastnenych, vypovede zasahujucich zloziek...
Mas nieco? Nemas - cize si NULA!!!!
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dobso, upokoj sa, nech ťa nemusíme upokojiť my nejakým banom. Si tu nový a asi si prehliadol, že Erebos aj Peterson majú pri nicku aj označenie "Expert". Zamysli sa, prečo asi. Spoľahni sa, že o tomto konkrétnom prípade toho vedia nepomerne viac než ty a že si strelil úplne vedľa temer vo všetkom, čo si k nemu dosiaľ napísal.
:idea:
Prázdne kecy o policajnom štáte je lepšie si nechať niekam na topky. Tu si zakladáme na určitej úrovni a pravidlách komunikácie. Vyjadrovať sa bohorovne k veciam, o ktorých očividne nemáš šajn, fabulovať a ešte sa potom jedovať, ak ťa za to niekoho spucuje, do tohto modelu komunikácie nejako nezapadá. Takže naozaj v dobrom ťa žiadam, prehodnoť svoj prístup, alebo...
:wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Pribúda to nejako rýchlo... normálne nestíham.
Dobso: Vychádzať z "dostupného" je v podobných prípadoch žalostne málo. Ale OK. Nebudem radšej hovoriť, že dostupného je k tomu toho podstatne viac, len treba si vedieť potom poskladať mozaiku.
:arrow:
Erebos: Ak môžeš, nechaj to radšej tak, lebo ráno to niektorý z modov (mňa nerátajúc) nebude stíhať prečistiť.
:wink:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Marabu, nepodsuvaj mi čo som nepovedal. Nikde som netvrdil že zbran spravi z človeka schopnejsoeho. Skús si ešte raz prečítať čo som napísal.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

No by som s od policajtov zase vratil k vojakom. Osobne si mam skusenost, ze vojaci su v ovladani zbrane na tom podstatne lepsie ako policajti. Vyplyva to z podstaty ich zamestnania, kde vojaci so zbranou narabaju castejsie, castejsie maju strelby, taktku atd. Aj ked uznavam, ze zalezi od druhu vojska. Druha vec je, ze aj ked tu svou 58micku poznaju ako tak dobre, pistol je pre nich zalozna zbran a teda v hierarchii vycvyku skor druhorada. Tak ci onak. Ta P 09 im na to, co potrebuju uplne staci.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Marabu, necituj príspevok bezprostredne predchádzajúci tvojmu!
eager_buck

Príspevok od používateľa eager_buck »

K pistoliam od kedy su povinne v sluzbach sa uz pristup zmenil k lepsiemu...takze uz niesu na tzv. druhej kolaji a na cvicenia (strelby, manipulacia) sa kladie vacsi doraz
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"