Závady zbraní Grand Power

Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

No ja si ale myslim ze ak pistol nestriela, tak to problem je. A je smutne ze vzdy ked sem niekto napise ze mu na k100 nieco nefunguje, najde sa 5 takych ktori ho prekricia s tym ze im ta pistol funguje. Kazdopadne su teda v obehu k100vky ktore funguju a potom tie ktore nie. Triarius to myslim na predchadzajucej stranke celkom pekne vystihol..
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

jasne, ze aj Glock sa zasekne, kazdy typ zbrane sa niekedy zasekne, a su typy streliva, ktore su rizikovejsie, ale u Kacen je to statisticky ovela ovela viac mozne a to uz je na zamyslenie...ja sa tiez vsetky svoje zbrane snazim cistit po kazdom puziti, ale niekedy to holt nejde a tu je riziko zavady u K100 ovela vyssie, videl som to na vlastne oci, takze radsej idem na istotu...pri ziadnej inej znacke som sa nestretol s tak zarytymi odporcami na zaklade vlastnej negativnej skusenosti a s takymi velkymi kvalitativnymi rozdielmi pri jednotlivych kusoch, ano pri kazfomm vyrobku sa najdu chybne kusy, ale aby to uz bola loteria, no ja neviem...
Janciak
občasný prispievateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa Janciak »

theplaky napísal:Janciak a to strelivo s plochym koncom ktore Ti v K100 pri prebijani predcasne zhadzuje zaver Ti v Glocku funguje ako?
- ja totiz v g29 pouzivam len take
Do glocku som ho neskusal zatial
Ono ide o to ze pri skoro kazdej plastovej zbrani ked mas zaver v zadnej polohe a buchnes po nej zo spodu tak sa zaver spusti
Pri prebijani za mi to bezne stava aj na glocku akurat na k100 mam ten najvacsi chrbat a zda sa mi ze koncom dlane buchne pri prebijani skorej do ramu zbrane ako uplne dotlacim zasobnik cim sposobim to zaseknutie
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

asi tak
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Janciak napísal:
theplaky napísal:Janciak a to strelivo s plochym koncom ktore Ti v K100 pri prebijani predcasne zhadzuje za.... ten najvacsi chrbat a zda sa mi ze koncom dlane buchne pri prebijani skorej do ramu zbrane ako uplne dotlacim zasobnik cim sposobim to zaseknutie
To dáva zmyseľ. Možno by pomohlo zapilovanie pozitívneho uhla do vybrania na závere pre záchyt záveru.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

Mne k100 vzdy po cca 100vystreloch presla do rezimu opakovacky vyriesila to az reklamacia-slabsia pruzina uprava uzamykania ale uz jej neverim stoji v trezore pretoze sa mi ju nedari predat ani za polovicnu cenu s kydex puzdrom a zasobnikmi naviac! Kupil som glocka (aj ked sa mi nikdy nepacil) a spokojnost, na nosenie gp z mojho pohladu nieje, a mozete ma aj ukamenovat ale ako som uz skor pisal kamarat sluzobneho glocka vyse roka necistil a mesacne striela 250+
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

radec napísal:Mne k100 vzdy po cca 100vystreloch presla do rezimu opakovacky vyriesila to az reklamacia-slabsia pruzina uprava uzamykania ale uz jej neverim stoji v trezore pretoze sa mi ju nedari predat ani za polovicnu cenu s kydex puzdrom a zasobnikmi naviac! Kupil som glocka (aj ked sa mi nikdy nepacil) a spokojnost, na nosenie gp z mojho pohladu nieje, a mozete ma aj ukamenovat ale ako som uz skor pisal kamarat sluzobneho glocka vyse roka necistil a mesacne striela 250+
Tak to mam presne aj ja. Glock sa mi nepaci, ale funguje. Kuracinu som nastastie ale predal za polovicnu cenu.

edit electron: "Necitujte príspevok, ktorý bezprostredne predchádza vášmu"
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

kazdu chvilu citam v komentoch okolo GP, ze pomoze zapilovanie, zabrusenie, upravenie nabehu, vymena pruzinky, toho, hentoho, resp. dat to doruk puskarovi na doladenie a potom by to uz malo byt ok...to sa tu potom ale bavime o polotovaroch a nie zbraniach
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Veď si vo vlákne "závady"...tak sa ich snažíme spoločnými silami popísať, lokalizovať a neutralizovať :) nemusíš sa tu do toho ostentatívne s prínosom limitne sa blížiacim nula celá nula miešať. :wink:
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

de Sade, v prvom rade, za kvalitu zbrane ma zodpovedat vyrobca a na trh ma dat taku zbran, ktora funguje a nie taku, ktoru si musia zakaznici dodatocne doladovat z vlastnych prostriedkov...a nulova hodnota mojej kritiky? nemyslim si, ze je nulova, povazujem sa za skuseneho strelca, ktoreho rukami preslo viacer zbrani, vratane viacerych GP (sam jednu vlastnim a zazil som si s nou svoje) a tym padom mam k tomu co povedat...a okrem toho, chodia tu aj zaciatocnici, ktori mozu lahko podlahnut manipulaciam obhajcov o tom, ze sa to sak da doladit a poupravovat a potom sa neprijemne spalit a vyhodit peniaze a nie male...
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Ešte raz, si vo vlákne "Závady...", tak buď popíš svoju konkrétnu skúsenosť so závadou, alebo nedrístaj vo všeobecnej rovine o polotovaroch a podobne. Všetci vieme, že u GP je nejaké zrejme vyššie percento závad ako by bolo prípustné/želateľné, takže tvoje konštatovanie nijako nepomáha ani skúseným, ani začiatočníkom, len zbytočne prilieva olej do ohňa verbálneho súboja GPčkárov vs. Glockárov, resp. "ostatniarov" :)
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

to mas pravdu, som na vlakne zavady, v najrozsiahlejsom vlakne o zavadach na tomto fore, a zavady sa stale opakuju, to znamena, ze kvalita sa stale nezlepsila, stale sa len nieco zalatava a tsk som na to poukazal, pardon az som sa niekoho dotkol...a co sa tyka mojich problemov z GP, tu som tu spominal uz davnejsie...za vsetko hovori reakcia zamestnanca, ktory zbran preberal "jezis, seria ta a ta (cislo si uz nepamatam), no to je jasne" - cize mali vadnu seriu, vedeli to a zvolavacku nespravili, nasledy servis vyzeral tak, ze som po troch dnoch dostal v podstate vymenenu zbran, zostal len povodny zaver, no aj ten bol upraveny...no a vidim, ze sa za tie roky nic nezmenilo, vid stribog, kde boli prvi zakaznici beta testeri, ktory za svoje prachy zaplatili firme testovanie novej zbrane a vychytavanie much...smutne...ale nebojte krasavci, nebudem vas uz obtazovat...na chvilu...slubujem...pusu a pac
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Hneď sa mi lepšie a pokľudnejšie spalo, keď som vedel že skúsený borec bdie nad ovečkami čo by radi utratili obrovské lóve za DODO z Ľupče. Kde by toto fórum bolo(odborne) ak by sme tu nemali aj takýchto :roll:
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

DeSade, s ktorou castou toho co napisal nesuhlasis?
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Triarius napísal:to mas pravdu, som na vlakne zavady, v najrozsiahlejsom vlakne o zavadach na tomto fóre...
...ale nebojte krasavci, nebudem vas uz obtazovat...na chvilu...slubujem...pusu a pac
Zavady Glocku ma iba o par stran menej ako toto vlakno, takze ak by sme posudzovali kvalitu zbrani takto, tak asi vies co by bolo v tesnom zavese za GP v nekvalite.
Nemusis sa urazat a odchadzat, staci sa snazit byt konstruktivny. Tiez mam s GP zopar neprijemnych skusenosti, nebudem tu vsak pri kazdej prilezitosti kydat. Az mi dojde trpezlivost, zbavim sa jej, napisem svoje skusenosti a zabudnem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"