K100: konstrukčná chyba záchytu zásobníka - vyriešené

Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

el_fuego333 napísal: Denne prebijem cca 4-8 krat.
Otázka :...a načo to robíš, aký dôvod ?

Poddžub: ...možno si ju "prebil"...;)
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

ja skor zacinam pozerat, kde je ta skryta kamera?
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

wisdom napísal:Pichnem teraz asi do osieho hniezda ale.. el_fuego333 - nie si ty nahodou policajt?
Narazas na vtipy o policajtoch? :lol:
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

arminius napísal:
el_fuego333 napísal: Denne prebijem cca 4-8 krat.
Otázka :...a načo to robíš, aký dôvod ?

Poddžub: ...možno si ju "prebil"...;)
Normalna vec, doma vybit a do trezorov, a von nabit a do puzdra. Nesedim doma cely den.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

...doma vybit a do trezorov, a von nabit a do puzdra...
Šak ani ja nesedím furt na riti...;)

Kontrolná otázka :
" ...a TY nemáš "A-čko"...???
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

el_fuego333 Podľa popisu dosť strieľaš. Kupuješ nove náboje alebo prebíjane?
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

caute chlapi. mne sa nieco podobne stava na cz83. u mna ale bola pricina nespravneho ladovania nabojov. islo o to, ze ked som naladoval naboje do zasobnika, vzdy som sa snazil davat naboje co najspravnejsie ale posledne 3-4 isli velmi tazko a naboje sa mi poukladali doslova nejak nespravne a spicka pri niektorych isla dolu. zvykol som si teraz po naladovani vzdy o dlan udret spodok zasobnika tak, aby naboje poskocili. niekedy aj dva krat. same sa svojim tvarom spravne poukladali a odvtedy ziadna zadrzka. zadrzky byvali vzdy niekde medzi prvym az 4tym nabojom. tie co mi idu tazko.

edit: ked som ich ladoval, tak sa mi zapich na konci nabojnice zasekol o druhy naboj inaj a tak to sposobilo inu polohu naboja ked bol na rade. smeroval dolu a zasekol sa.

inak nemyslim si, ze zachyt zasobnika by bol tak silny, aby pohol nabojom. skor naboj pohne zachytom.
friendly_neumann

Príspevok od používateľa friendly_neumann »

2 el_fuego333: sorry, ze to trvalo. snad ti to pomoze. ram MK7.

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok


vysoke rozlisenie:
http://www.imageupload.co.uk/images/201 ... C_0034.jpg
http://www.imageupload.co.uk/images/201 ... C_0035.jpg
http://www.imageupload.co.uk/images/201 ... C_0036.jpg
http://www.imageupload.co.uk/images/201 ... C_0037.jpg

nezbadal som, ze by pri spravnom napaskovani akokolvek ozub zavadzal strele.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ja si furt myslim, ze zavada je v tom medzikuse medzi pazbickou a podlahou
mozno je v tej zbrani navyse piestik
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

:roll: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

wisdom napísal:Pichnem teraz asi do osieho hniezda ale.. el_fuego333 - nie si ty nahodou policajt?
môžem ťa ukľudniť- neni policajt.

fuego: ty si sa v tomto vlákne ozaj našiel. Boris ťa pozval do GP, ale ty tu ešte budeš divoko onanovať ďalej.

Toto vlákno bude ozaj silné kafe, keď po dekáde zareagoval starý to člen Bum 8)
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

bum napísal:el_fuego333 Podľa popisu dosť strieľaš. Kupuješ nove náboje alebo prebíjane?
Vzdy strielam len fabricke strelivo. Extra vela nestrielam. Iba nevyhnutne mnozstvo na udrzanie urovne a spolahlive testovanie zbrane. Trenujem hlavne nasucho - prebijanie, manipulaciu, techniku, tasenie...
erebos
expert
Príspevky: 2130
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Este... :lol:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Máš nejakú obľúbenú značku nábojov?
Pri tréningu nasucho dosť trpí prvý náboj v zásobníku ,dosť často sa stane že sa uvoľni-posunie strela .Potom keď takýto náboj zamiešaš v zásobníku môže sa stať že pri výstrele sa v zásobníku posúva strela z nábojnice dnu a von a tak vznikajú rôzne problémy ktoré tu opisuješ.
Odporúčam nabiť zbraň novými nábojmi aj zásobníky -netrénovať "Trenujem hlavne nasucho - prebijanie, manipulaciu, techniku, tasenie..." len nosiť a následne vystrieľať na strelnici ,či budú ešte problémy.
Arminius to zrejme vystihol "Poddžub: ...možno si ju "prebil"...;)"
Pozornému oku petersona nič neunikne 8)
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Bitguard : velka vdaka. Moj nabehovy kuzel ma uplne iny tvar, tipujem, ze by mohol byt aj nizsi., ale to by sme museli premerat. To by mohla byt cast priciny.
Taktiez zachyt zasobnika resp jeho ozub je u mna iny. Uzsi a zaobleny po stranach.

Pre ostatnych: urcite skusate, ci nepretrca zachyt dnu s rozobratym zasobnikom a vrchnu prednu cast zasobnika mate pritlacenu na stenu sachty so zachytom? Lebo mne ten ozub pretrca dnu cca 0.5mm hruby odhad. Proste dost vyrazne.

Vysmievate sa mi, ale tym sa vysmievate aj XD- ckam. Tie maju zachyt rieseny presne ako som nacrtol v jednej z moznosti pre novy zachyt zasobniku. A myslim, ze to nerobia len tak zo srandy, aby bola ich pistol o par gramov tazsia... Zoidberg, co ty na to? Si tu?

Ist do GP? To bude krajna moznost. Naklady a strateny cas vzhladom na sucasnu cenu ojazdenej pistole...
Ked tam pridem, co im ukazem? Ako na potvoru to bude fungovat bez zadrzky. Max vymenia vypadavajuce zasobniky. Podla bitgiardovych fotiek vidim, ze mam ovela skorsiu vyvojovu verziu. Kuzel je uplne iny. Mam seriu G. Mohol by niekto vlozit podobny pohlad na kontajner zvrchu na serii G, ci sa ku mne nedostal nahodou nejaky prototyp?
Zamknuté

Návrat na "Grand Power"