Karabínová konverzia pre GP

Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Karabínová konverzia pre GP

Príspevok od používateľa Triarius »

narazil som na nete na toto video https://m.youtube.com/watch?v=fWDQG8DWn_8 ... viete o tom niekto niečo viac? nič viac sa mi o tom nepodarilo nájsť...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

citat vies ?
ten typek tam pise ze je to jeho vyrobok , PROTOTYP , a ze to ladi
tak ho kontaktuj
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

dakujem za promptnu a velmi inteligentnu a duchaplnu odpoved...citat napodiv viem a preto som sa nepytal, co sa pise pod videom, ale ci o tom niekto nevie nieco viac? ...no nic, skusil som a hned narazil na praveho...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

k sluzbam, aj nabuduce
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

na IWA 2015 sme mali osobne stretnutia s viacerymi potencialnymi zahranicnymi vyrobcami roznych karabinovych konverzii pre K100 z ich iniciativy. islo o znamych hracov na trhu. v zasade je to ale zatial uplne mimo nas. predpokladam ze sa nieco pripravuje ale kedy pojde to "nieco" na trh je otazne kedze moda karabinovych konverzii prudko opadla.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

mna na tom zaujala hlavne ta 22ka ... rad by som ku k22 taky doplnok na "zabavne" strielanie ... v lugri si pockam na plnohodnotnu karabinu...dik za info
Jurci
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Registered for: 11 years 3 months

Príspevok od používateľa Jurci »

Zdravím,

Nedávno som čo sa týka karabínovej konverzie pre GP narazil na KIDON - Pistol Conversion kit (+adapter K7) od IMI Defence. Malo by to pasovať na GP ST 380, Q1, XCALIBUR, K100 MK12, P1 MK12, K22 X-TRIM MK12, K22 MK12, Q100 .

Máte niekto skúsenosť?
miroslav800
občasný prispievateľ
Príspevky: 47
Registered for: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa miroslav800 »

Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"