CP 22 (Mk12)

Jurci
občasný prispievateľ
Príspevky: 48
Registered for: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa Jurci »

Janciak napísal:co sa casti tyka malo by to byt to iste ako K22 len bez moznosti menit chrbty
A schému K22 viete niekto prosím poslať link kde sa dá stiahnuť, prípadne aj iné modely GP? Na GP stránke schémy nájsť neviem. Vďaka
Používateľov profilový obrázok
fotograf
častý prispievateľ
Príspevky: 800
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa fotograf »

Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Tu je nejake video. Objavil som ho na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=h0kK68vE3V0
Používateľov profilový obrázok
miguelPO
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa miguelPO »

Vo všeobecnosti OK video.

:?: Mám však otázku. Verzia so závitom má dvojitú vratnú pružinu (menšiu vloženú do väčšej). Verzia bez závitu má jednu strunu. Vie niekto prečo? :?:
Obzrel som ich už zopár a toto som si všimol.
Preto aj v tom videu zborku pištole bez závitu urobil cakum prásk. Avšak druhú verziu už neposkladal. Je to dané tou dvojitou pružinou. Chce to iba cvik. Mne to už ide na prvú šupu.

Každopádne dnes som vystrieľal ďalších cca 300 federálov z 525 "rodinného" balenia v podzemnej strelnici, pričom iba raz sa stalo že zbraň neobtiahla poriadne a nepodala náboj a dva náboje neodpálila na prvý pokus. Pri opakovanom pokuse oba náboje vypálili.
Čistenie dnes bolo super. Žiadne odreté olovo pri vstupe do nábojovej komory. Poplášťované federális sú čistotné. A k tomu sú aj najlacnejšie (35e za 525ks) fajná pištoľka. Robí mi len radosť. Ak by niekto chcel vyskúšať, v PO rád požičiam
mamilittt
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa mamilittt »

Ja mam verziu bez zavytu a ma dve pruziny a dost som mal problem ju poskladat ale som to nacvicil a striela vsetko davam palec hore firme grand power walther p22 je proti nej blato rozhodnutie kupit ju my trvalo cca 5 sekund omakal a kupil
Majo1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 7 years 10 months

Príspevok od používateľa Majo1911 »

Ahoj tak vystrelené 200 ks blazer šlape v pohode ...zatiaľ všetko len na vnútornej strelnici som zvedavý ako jej to pôjde vonku ...zaujímavé že aké rôzné verzie CP 22 vyrába GP....tak ako som to písal na začiatku...
enzox
občasný prispievateľ
Príspevky: 95
Registered for: 9 years 2 months

Príspevok od používateľa enzox »

Blazer sú super. Ja s mojou K22 mám tak 1 zádržku na 500 rán. Vždy stačí potom náboj pootočiť a odpáli aj ten :).
mamilittt
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa mamilittt »

Vcera a dnes 500 ks vypalene bez zavad synator si pochvaluje a ja este viac slape ako hodinky konecne pistol v razi 22lr ktora je jednoducho perfektna
Používateľov profilový obrázok
bbfh
prispievateľ
Príspevky: 237
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa bbfh »

Neviete, pls, niekto, kde v BA, prip. v blízkom okoli (predajna/strelnica), je mozne CP 22 osahat? Dakujem.
RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Registered for: 6 years 6 months

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Zda sa mi, ze ju maju na strelnici v Hunters Club, skus tam zavolat, niesom si isty
Steff
častý prispievateľ
Príspevky: 624
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa Steff »

Pred týždňom ju nemali, len k22.
RomanDiamond
prispievateľ
Príspevky: 172
Registered for: 6 years 6 months

Príspevok od používateľa RomanDiamond »

Tak potom som sa mylil
mamilittt
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa mamilittt »

Nazdar chlapi mal by som zaujem o kydex na cp22 vie my niekto poradit nechcem riskovat kydex na p11 aj ked by to mozno sadlo vdaka
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Majo1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 14
Registered for: 7 years 10 months

Príspevok od používateľa Majo1911 »

Ahoj chlapi tak k dnešnému dňu vystrelené cca 1500 ks rôzneho streliva výber som zúžil na blazer pištolka šlape parádne som maximálne spokojný malá skladná aj pekná dobre sa drží na 10 m 5-6 cm rozptyl postačujúci aj cena dobrá nie je to žiadna zliatina hliníka som rád že som sa pre ňu rozhodol na ,,vybláznenie" na strelnici super ,,za málo peniazí veľa muziky"
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"