Nakup GP kaliber 9mm pomer spolahlivost/presnost

Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa skemro »

Hlavne WD nieje mazivo. Skus ho pouzit na perkusny revolver. Das max 3 valce.
K100vky mam dve a prvych 500-1000 vystrelov treba na zabehnutie. A potom staci pouzivat kvalitne mazivo.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Viem. Ja s tym iba cistim. Mazem balistolom, konkorom alebo dakym vraj nanotech z hornbachu.
pietro32i
častý prispievateľ
Príspevky: 806
Registered for: 11 years 9 months

Príspevok od používateľa pietro32i »

Triarius napísal:no, tak to potom musi byt este ina firma s tym istym nazvom a logom a tym istym dizajnom pistoli, kebo tie, co som videl ja boli sa sekli a poriadne...a kupit pistol, co najprv musim zabehnut, aby zacala byt spolahliva, no ja ti nevim karle
Veď ja ju neschválim ani neodporúčam, len konštatujem. Aj predajcovia áut tvrdia, že nové moderné autá netreba zabehávať a iní že hej.
Ja v poslednej dobe používam na mazanie motorový plne syntetický olej.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

pietro32i napísal:Viacerí tu na fóre potvrdili, že problémy sa postupne vytrácali s nabehanými km.
Čo sledujem, tak je aj iná kategória majiteľov, ktorým sa naopak problémy začali objavovať po stovkách až málo tisíckach rán.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Môžem pridať ja svoje osobné pozorovanie?
Moja žienka dostala Xkala od Jara ako sponzorské. Pekný počin a ďakujeme :!: Za sezónu z neho dala 15-18k 135 faktorových prebíjancov. Prach už pri tomto PF horí celkom pekne čisto.
Xkal bol robený ako kusofka pre ňu, výberová, preto na neho čakala nejaký ten týždeň.
Presnosť super. Zlícovanie mlaskavé až tesné. Nič nehrkalo.
Ale také tréningy kde bolo treba vyhlušiť nad 350 rán za hodku a 1/2 už sa občas objavilo neuzamknutie alebo vzpriečenie nbc "komín". Olej sme používaly BFG gun oil shield. Nič vysoko viskózne, husté, či lepivé.
Najhoršie ale bolo streliť cca do sto rán a potom čakať kým príde na rad( na prvých súťažiach s Xkalom). Vtedy všetky reziduá ztuhli a začali sa vyskytovať upsí záležitosti.
Z toho sme na súťažiach robili prax, že po 150 ranách sme očistili, namastili a šlo sa ďalej bez stresu.
Príbeh pokračuje:
Po nejakej zvade šla pičtolka k tvorcovi natrvalo. Počul som, že to nie je nič neobvyklé. Však život ide ďalej. Medzitým stačila žienka d****** jednu Šedofku 2...klasika po 15k prasklo telo zbrane...1 a 1/2. generacia. Kúpila 2. a ide sa ďalej.

Môj záver:
ak je niekto kto má športové reprezentačné ambície dostatočne submisívny voči GP či naladený na jednu frekvenciu s majiteľom GP chodte do GP. Servis "poruke" je naozaj bez irónie na nezaplatenie. Ono ten servis potrebuje skoro každá búchačka každej značky vyrobená v pondelok a piatok... :lol:

My sme si zvolili slobodu, všetko si spoločne platíme zo svojho a kedykoľvek, kohokoľvek môžeme poslať kade-ľahšie. Sloboda je naozaj na nezaplatenie.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

yarco napísal: Čo sledujem, tak je aj iná kategória majiteľov, ktorým sa naopak problémy začali objavovať po stovkách až málo tisíckach rán.
napriklad ja, teda nie K100 ale k-22 x-trim...najprv parada a nadsenie a po case nervy, tak isla do Lupce na servis, vymenili na nej asi komplet vsetko vratane hlavne a odvtedy celkom dobre fachci, aj ked to nie je stale 100%
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Toto je fakt zbytocné vlákno a mohlo by byť zlúčené s existujúcim, zase len každý vytiahne to čo už bolo povedané.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

1000 x opakovaná lož ...
:lol:
Používateľov profilový obrázok
Lemon1987
občasný prispievateľ
Príspevky: 96
Registered for: 6 years 8 months

Príspevok od používateľa Lemon1987 »

V klude ju moze moderator presunut nakolko som sa uz dozvedel aj z vasich odpovedi aj z prijatych ss co som potreboval :wink:
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

A čo si sa dozvedel, že jedni ju zatracujú a druhí hája? Že jedni počuli o zlých x referenciách a druhí mali x zbraní bez problémov? Známy chce prvú zbraň GP, tak nech si ju kúpi, na začiatok si vystačí s K/Q100, variácia podľa vlastného uváženia
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Poznam vela ludi ktori si kupilo K100vku ako svoju prvu, respektive jedinu zbran.
Takych, ktori sa pre K100 rozhodli ako pre svoju druhu, ci tretiu zbran v poradi uz poznam podstatne menej.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"