Upravy K-100

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ako som pisal, mne sa zda vyska original muchy a TFO rovnaka.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Nie je to sice uprava, ale farebne prevedenie zaveru sa okrem X-Calibru objavilo aj na dalsich modeloch GP.
Viete niekto nieco blizsie?
Prílohy
GP.jpg
Používateľov profilový obrázok
Dudko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 7 years 10 months

Príspevok od používateľa Dudko »

Ja som si kupoval pred 3 týždňami v GP svoju prvú zbraň (P1 Ultra) a zhodou okolností som sa ich pýtal na to, že či by sa to dalo aplikovať aj na P1 a čo by stála takáto úprava? Pozerali v cenníku a povedali, že za príplatok 36,-€ k základnej cene.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Da sa to aplikovat aj na existujuce zbrane (majitel by si dal upravit zaver), alebo sa jedna o upravu len na novovyrabanych zbraniach?
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Mal som na jednom GPčku viacero rôznych povrchoviek (už nemám ani to GPčko) a z osobnej skúsenosti neodporúčam tieto experimentálne úlety - obzvlášť keď ide o GRAND POWER. Držte sa klasického černenia - tým sa nezvýši pravdepodobnosť zasekávania zbrane, olupovania povrchovky, alebo výskytu iného problému v dôsledku špeciálneho povrchu záveru. Ak chcete mať niečo extra výnimočné, čo nemám ani ja, tak sa naučte rýchlo a presne strieľať.
atrej177
občasný prispievateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 9 years

Príspevok od používateľa atrej177 »

Odpoveď z GP zo dňa 5.5.2016 ohľadom novej povrchovka na existujúcu zbraň.

Dobry den, zatial ju ponukame na nove modely.
Memphis
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Memphis »

Ahojte kolegovia,

Moja úprava nie je nič svetoborné, ale možno niekomu vyrieši problém:

Obrázok

Pri úchope mi poistka zavadzala a zároveň sa nedala zaistiť, keď bola zbraň v púzdre.
Originál diel od GP nahrádzal aj jednu aj druhú stranu. Takto je funkcia poistky zachovaná a rieši uvedené problémy.

Obrázok Obrázok Obrázok

Trošku fréza a lapovací prípravok a nevyzerá to až tak zle . . .

Memphis
inspiring_goldwasser

Príspevok od používateľa inspiring_goldwasser »

Neviem ci sa to da ratat este do uprav, skor to bude doplnok, ale neriesil niekto z vas zasobnik z fullsize K100 do P11/P1S a k tomu pripadny adapter na zvacsenie rukovate?

P1S sa mi dobre nosi v dropleg holstri na puskove drilly ako zalozna zbran, lenze ked strielam puskou, vacsinou nosim mechanixy, cim mam ruku trochu sirsiu a na malu pazbicku subkompaktu sa mi nemesti ("malickova" botka na zasobniku to pri pouziti rukavic dost zhorsuje). Zvysena kapacita zasobniku a plnohodnotny uchop by boli velmi prijemnou vecou.
Na glocky a xd-cka su taketo adaptery bezne dostupne, na GP nic take neexistuje?

Zatial som ako jedine riesenie prisiel na to, nechat si to vytlacit na 3D tlaciarni, lenze som samozrejme lenivy sa ucit nove veci a kreslit model sa mi teda nechce.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Existuje zvacsena patka na k100. Ta sa da nasadit na zasobniky p1s ale budes si ich musiet trochu zbrusit /zosmirglovat/ inak budu prilis "tucne".
inspiring_goldwasser

Príspevok od používateľa inspiring_goldwasser »

Hm, dik, to ma popravde nenapadlo.

Pozeral som teraz na cenovky, kratky zasobnik do P11 stoji 977,- Kc, k tomu patka za 210(220),- Kc, pricom 15r zasobnik stoji novy 714,- Kc. Este nad tym porozmyslam, ci mi to za to stoji si tolko priplacat pre minoritne pouzitie.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

len 15r ti sposobi medzeru medzi pazbickou a patkou zasobnika. Ale ak mas doma 3D tlaciaren, tak si dotlacis medzikus ;)
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa Hektor »

Mam k svojej P1S tento 15 ranak. Klasicke rovne dno zasobnika je nahradene touto obludou aby nebol medzi dnom zasobnika a pazbickou vidiet plech zasobnika. Pre porovnanie som pridal aj 12 ranak a ako to potom vyzera vlozene v sachte.
Prílohy
WP_20160722_19_00_37_Pro.jpg
WP_20160722_19_00_14_Pro.jpg
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

Má z vás niekto K100 v prevedení K100 Target s 12,7cm hlavňou a mikrometrickými mieridlami (na mierenku)?
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

fabricke polepy ako alternativa k permanentnému stipplingu uz aj pre pistole GP:

http://www.tractiongrips.com/catalog/c64_p1.html
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Máš s týmito polepmi skúsenosť?
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"