GP X-Calibur

Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Jean: ak máš osobné negatívne skúsenosti tak ich sem napíš. O informácii že "jeden týpek ju nevie predať" si neviem čo mám myslieť.
A áno som pro-GP.
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

to Miro: jj tukol si klincek po hlavicke :).

PS nikdy nevies ...

ziadne negativne skusenosti nie su reagoval som len na to ze z hladiska financneho to az taka dobra investicia nebola. Nic viac nic menej. Ako tu uz bolo napisane chlapik to predava za 750 co je celkom pekny rozdiel oproti novej uz pol roka. Tato debata mu ju mozno pomoze predat :D.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Jean a Miro to trafili presne. Co sa tyka zlych skusenosti s Xcaliburom... po tych rokoch trapenia sa chalanov strielajucich IPSC z kacenami (vetsinou uz minuly cas), by uz s Xcaliburom hned od vyroby nemali byt ziadne problemy... muchy su vychytane.

...kebyze ma plnokovove telo, tak ho kupim tiez.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Akakolvek zbran v cene nad 1000eur sa hned po kupe tazko predava uz za 750,to plati aj o inych znackach vid.ked som mal CZ TS cena 1000e a rocny isiel ledva 600e.S Xcal.som ja a kolega za tento rok fukli dobrych 4000-4500ran,bez vaznych zavad,pokial ma naboj aspon 116 faktor :twisted: keby mal xcal.kovove telo tak to by uz nebolo ono,uz teraz ked das naboje na 128faktor sa nehne v ruke.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Vkladať do tejto debaty narážku na inzerát niekoho, kto nevie predať X-calibura za určitú cenu mi príde dosť irelevantné.

S kvalitou zbrane to nemá nič spoločné. Ako som písal dávnejšie- je to super príležitosť kúpiť športovú zbraň za super cenu. Ja osobne sa špecializujem iba na také nákupy. Každú moju zbraň som kúpil za veľmi výhodnú cenu.
Ak by ma netlačili vianoce a iné potrebné investície, kludne by som toho X-calibura kúpil, lebo sa oplatí.
A rovnako súhlasím s tým, že tú zbraň treba považovať predovšetkým za športový špeciál a ne zbraň na denné nosenie pre nováčika.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

ak chce niekto kupovat zbran ako investiciu (t.j. kupa za ucelom neskorsieho zisku z nasledneho predaja) nech bezi do deasu a kupi scislovany luger za 700 euro a ma istotu ze o par rokov ho preda drahsie. alebo nech kupi nejaku limitovanu ediciu, custom special, prototyp a pod.

dobra investicia v pripade X-cal. spociva v kupe kvalitneho sportoveho nacinia za velmi dobru cenu. cakat vsak ze ho po case clovek drahsie preda pokial sa model delej vyraba vsak moze iba mimoriadne nezorientovana osoba.

o com sa tu vlastne bavime? to co ponuka X-cal. vam za 1000 euro v zaklade neponuka ziadny iny konkurencny vyrobok! myslim ze ide o mimoriadne dobru volbu aj ked samozrejme nie kazdemu musi sadnut.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Momentalne scislovane P08 lugre ponukane v DEAS su prerobene precernene a inak upraovovane sroty, pre zberatela bezcenne, maju hodnotu tak max 200 € sorry za OT, ale snad niekomu usetrim peniaze.

Co sa tyka X cal, donesiete niekto na STeel cup do KN ? Rad by som si strelil. Ak je fakt hodna 1000 euro tak musi byt dobra, podla mna je to dost penazi za pistol.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

ad deas - ano, tie co su vystavene maju uz svoje odsluzene, nie vsetko sa vsak vystavuje...

ad X-cal. - ktora znacka za 1000 euro v zaklade ponuka patpalec, bullbarrel alt. fluted bullbarrel, ladenu spust, vymenne gripy, FO muchu, stavitelny trvanlivy mikrometricky cielnik, odlahceny frezovany zaver, plne obojstranne ovladanie a to vsetko v danom materialovom prevedeni? bolo by to dost za standard ale X-cal ponuka nadstandard. IMHO cena je viac nez adekvatna.
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

Kazdy skace do vysky svojej penazenky. Nie je potrebne sa natahovat o kvalitach ci opodstatnenej cene. Napisal som realnu skusenost a berte ju ako tip kde sa da nakupit lacnejsie. To ze sa to u nas tahsie predava je dane spolocnostou a financnou situaciou. Ja sam osobne mam od GP dve zbrane a ziadne zavazne problemy som nikdy nemal.

PS: tiez som zvazoval X-calibur ale osobne som sa rozhodol ist do Shadowa (a nikdy nebudem tvrdit ze je lepsi alebo horsi ako x-calibur ale takto som sa rozhodol).
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Chlapy porovnavate sluzobne zbrane so sportovym specialom. Za sportovy special je 1000 € primerana cena. A sportovy special urcite nekupujes preto, aby si ich mal 5 a po urcitej dobe ho predal. Takato zbran je pre strelcom, co vedia co chceju a podla toho si vyberaju. Kupia zbran a strielaju s nou dokedy ich nezacne brzdit. Co sa ale prakticky stava velmi zriedka. Cize nie kupim a skusim, a ked nie tak predam. Ale kupim, lebo presne toto chcem.
friendly_visvesvaraya

Príspevok od používateľa friendly_visvesvaraya »

Miro389 napísal:Jean myslel pravdepodobne rozdiel 750 vs 1000E, a nikdy nehovor nikdy :)
Ak dobre čítam, tak som napísal PRAVDEPODOBNE NIKDY :lol:
inspiring_lamport

Príspevok od používateľa inspiring_lamport »

Želám všetkým strelcom a predovšetkým strelcom X- calibur veľa zdravia šťastia pohody a hlavne presnú mušku. A konštruktérovi GP, X-calibur Jarovi veľa takýchto kvalitných zbraní a samozrejme tiež veľa zdravia, šťastia a pohody v rodine a podnikaní. A všetkým ostatným tučné prasiatko, aby keď ho rozbijú mali na X-calibur.

Potom tie inzeráty: predám malo strieľanú, málo nosenú, málo........, vymiznú. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ked ju uvidim malo strielanu za 600E, tak si ju kupim inac mi moj sportovy special ala CZ75TS bude viac nez dobre sluzit.
I CZ stala 1000E a po case pochopili, ze ked ju daju za 800 bez zlavy pre OZ, tak stale vydelaji.

PS mne je jedno co kolko stoji, kto sa co snazi za co predat v neposlednom rade kto za aku stranu kope, vyjadril som len svoj osobny nazor.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Rasto napísal: v neposlednom rade kto za aku stranu kope

:P
najhoršie je keď sa to silý a v príspevkoch nie je poznámka "PR"
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

I ja mam zbran kupenu v GP, ale nie kacenu :-)
X calibur treba tiez doladit pre potreby kazdeho skusenejsieho strelca, takze si tu nemazte med okolo huby, ze uz mate v rukach finalny spickovy produkt vhodny pre kazdeho.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"