K 22 X-TRIM

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ktoré subsoniky si skúšal? :shock: Dával si ich nasucho či aj trochu mazal?
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

cci sub sonic (1050 fps), v pohode, bez mazania....skusal som aj cci quiet-22 (710 fps), ale tie uz neprebilo, to uz je fakt slabe
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

cci sub sonic (1050 fps) ,mal si s pomedenou strelou, alebo len olovo? Keď ich budú mať v obchode vyskúšam.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

len olovene, nasiel som doma staru zasobu
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

poondiate SB strelivo....premenilo moju K22 na jednoranovú zbraň..... !!!
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa tompek »

s prepáčením ak nebolo prelaborované, čo sa podľa niektorých vraj u tejto značky stáva, môže byť poondiatá len zbraň. Mne v adaptéry- na shadowe šľape aj S&B :!:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Riso co sa ti prihodilo spusti?
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

doteraz som strieľal Blazer a potreboval som na pretek nejake strelivo. Fiocci neobťahuje SB neobťahuje...iba ak zakaždým manuálne natiahnem záver....veď zbraň by mala fungovať s oveľa širšiou škálou streliva...a kupovať 22lr za cenu lugrov tak to naozaj stráca zmysel :-)
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

CCI MiniMag za 0.10€ je moc? Na sutaz pripadne potom CCI Stinger.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

no dost to teda je, ked blazery su o tretinu lacnejsie...minimagy su fajn, ale cenovo uz nie...s SB som mal aj ja problem, takze ich uz nekupujem...nastastie su blazery zas na trhu, tak nemam co riesit, este musim vybuchat zasobu federalov...
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

dnes som bol zase trochu prevetrať moju X-trimu a poskúšal som strelivo SB - HV, club aj subsonic... v podstate šli všetky, ale nebolo to ono, závady boli, každé malo nejakú - u HV sa mi niekolľkokrát vzpriečili náboje o hornú hranu hlavne, CLUB párkrát neobtiahlo a pri tomto náboji mi ani raz nezostal záver v streleckej pohotovosti po poslednom náboji a pri SUBSONIC párkrát neobtiahlo, vždy prvý poprípade aj druhý náboj, potom to šlo....čo ma ale najviac iritovalo, bola zlá presnosť a veľký rozptyl, až som si myslel, že som zabudol strieľať....keď som tam dal blazery, nebola jediná závada záver ostal po poslednom náboji vzadu a všetko šlo pekne do stredu a rozptyl minimálny....
elegant_williamson

Príspevok od používateľa elegant_williamson »

Dobry den. Mohl bych prosim nekoho z Vas poprosit o fotku K22 - x-trim na ramu MK12?
Mam tuto pistoli objednanou. Mela by byt na prodejne do 14 dnu. Ale kdyz koukam na fotky nekterych prodejcu na webu u nas v Cechach i u Vas na Slovensku, tak i presto ze maji v popisu MK12, tak se fotky lisi.
Jsou dva tipy s ruznyma packama na pojistku a maji i trochu jine pazby.
Predem moc dekuji
Klidne i soukrome na m.kalous@volny.cz
Používateľov profilový obrázok
slavmiro
častý prispievateľ
Príspevky: 572
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa slavmiro »

Telo Mk12 moze mat na sebe jednu zo 4 vymenitelnych pazbiciek a minimalne dva druhy poistiek. Klucove je osadenie odpruzenym aretacnym/rozbornym capom, to je podstata Mk12. Vlavo K100 Target, vpravo K22 X-TRIM, oba Mk12.
Prílohy
image.jpeg
Naposledy upravil/-a slavmiro v 13 Dec 2016, 22:54, upravené celkom 1 krát.
elegant_williamson

Príspevok od používateľa elegant_williamson »

Aha, tak moc děkuji za vysvětlení. Ta pojistka mě zmátla. Nikde jinde jsem se to nedozvěděl.
Český dovozce dováží verzi s jinýma pojistkama. viz foto. i nápisy na zbrani jsou trochu jinak.
Prílohy
x-trim.jpg
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

To je takzvany sportovy hmatnik. Da sa to kupit aj ako prislusenstvo a vymenit tak standardne ploche poistky.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"