Strelnica DPS

Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Strelnica DPS

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Podotykam ze vojenska/neverejna, ale zato nadherna... Minuly piatok sa mi podarilo nezabudnut fotak doma :lol: a tu je aspon par zaberov:

Pristupova cesta
Obrázok

Jedna z mnozstva neoznacenych krizovatiek (cudzi tu lahko zabludia)
Obrázok

Stromy ake uz u nas vidiet len malokde
Obrázok

Znovuzalesnovanie
Obrázok

Byvaly 'terc'
Obrázok

'Kilometrova' strelnica (za stromom je vidiet 1,5km vzdialeny hangar)
Obrázok

Vojensky les ktory si dlhe roky rastol po svojom...
Obrázok

Ked sme sa tadialto pred rokom s hroch-sniperom predierali pri taktickom cviceni, skoro nas udupala crieda jelenov... :lol:
Obrázok

'Stihackova' strelnica, v pozadi dve 100m veze na testovanie bomb
Obrázok


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Registered for: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Velmi pekne fotky. :)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

No jo, pan ma novyyyy fotak.... :mrgreen: Ked bude na buduci rok potrebny PR na nejaku akciu, budes samozrejme nominovany na teamoveho fotografa. :wink:
Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Registered for: 20 years 1 month

Príspevok od používateľa Kall »

kdo tam jezdí pravidelně, ví že tam je hezky.
I v noci.
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Kall: Suhlas, najst dnes miesto kde je v noci naozaj ticho (kde nepocut vlak za kopcom a pod.) a skutocna tma (ziadne odrazy miest na obzore) je v dnesnych casoch vzacnost.


lovec: Heh, zeby som sa minul povolanim?!? Toz, ale to by chcelo nejaku modelku, a nie stromy :roll: :lol:

Inak, tieto som robil tym starym fotakom (upravenym), tie z noveho su vo fotogalerii nasich milacikov :wink:

A jo, ulohy dvorneho/teamoveho fotografa sa ujmem rad - aspon kym sa nam 3500k nevrati z Azie... :-)


Gunslinger
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa slimaaak »

pekne IR foto... To je dokaz toho ze je urcita spojitost medzi puskohladom a objektivom... :)
millos
prispievateľ
Príspevky: 398
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa millos »

Ked sme sa tadialto pred rokom s hroch-sniperom predierali pri taktickom cviceni, skoro nas udupala crieda jelenov... :lol:

Mal si zlého parťáka - vegetariána na tej súťaži. :lol: :lol: Ja alebo Lovec by sme sa tým jeleňom postavili "chlapsky". A nakŕmili by sme všetkých na VTSU!! :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

Gunsi, kdybys mi poslal ty fotky v původním rozlišení, mohl jsem připravit kalendář. Tento rok jsem bohužel neměl z čeho vařit :-( Původně jsem ti chtěl napsat, že ten foťák stojí za hovno s takovejma barvama, ale jsou fakt pěkný :-)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

millos: Tomu verim, Ty s lovcom by ste to tam vybielili raz dva, aj ked by to asi bolo prvykrat co by to bolo 'v sebaobrane'... :wink: :twisted:

onevan: Hahhhahaha ('ten foťák stoji za hovno s takovejma barvama...' :lol: a to pritom origos infra-foto vylezie taketo:

Obrázok

a az post-processingom z toho vyzmykam nieco takehoto:

Obrázok

Kazdopadne ten strelnicovy kalendar je vyborny napad (ten minuly bol tiez paradny), takze ak by si ho chcel robit, napis mi do PM kolko fotiek potrebujes (12 alebo 13? este par 'nedokoncenych' z DPSky mam) a kam Ti ich poslat?

Skoda ze zajtra na taktiku nejdem, na druhej strane DPSky je tiez viacero zaujimavych lokalit co som este chcel cvaknut. Oh well, next time :wink:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

Já si dělal prdel :-) Já vim co se všechno dá s fotkama dělat ale záběry jsou to fakt krásný. Máš dobrý voko i na výřezy :-)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Onevan: Dik :) Posielam Ti to teda ako sme sa dohodli - 13x Landscape format vo full-size, tu su nahlady na par fotiek co som pridal:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Vytlac mi potom prosim aj par extra kopii (rad Ti ich zaplatim) - dame ich riaditelovi a spravcovi strelnice (Stokymu) - myslim ze ich to tiez potesi.

Tak zatim :wink:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa onevan »

Zařídím :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"