Hunter Club Bratislava

hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Pán Bratinka, vážime si rovnako všetkých zákazníkov, aj ich pripomienky k prevádzke našej strelnice berieme vážne. Moju reakciu som formuloval po pozretí záznamu z bezpečnostnej kamery, kde som Vašu manipuláciu so zbraňou vyhodnotil ako nebezpečnú. Na základe takejto manipulácie so zbraňami dostávajú zabrať občas technológie posuvu terčov, potom môže prísť k výpadku pojazdov. Samé od seba sa nepokazia. Na koberec som si zavolal aj zamestnancov, ktorí mali v tom čase službu, títo mi podali diametrálne odlišnú verziu od Vami prezentovanej. Sám ste potvrdil, že ste reagoval pod emóciami, čomu sa ani nečudujem ak dôjde k poškodeniu veci, ale takto ste ako prvý reagoval na zamestnancov strelnice. Je mi ešte raz ľúto situácie ktorá vznikla, považujem Vás osobne za slušného človeka a moja ponuka na spoločné pozretie videa z bezpečnostnej kamery stále platí, rovnako ako participácia na oprave poškodenej časti zbrane.
Používateľov profilový obrázok
JaBr
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa JaBr »

Už to nechajme. Aspoň ja nemám chuť si takto komunikovať a to čo som vám na FB odpísal s CTRL+C a CTR+V dávať aj sem. Nie som politik a nemienim klesnuť na úropveň politikov čo si odkazujú vzájomne cez média miesto toho aby naozaj niečo a hlavne to čo majú riešili.
Iba v krátkosti opakujem neprekvapuje ma že váš zamestnanec povedal niečo opačné. Je to štandard a nič iné som aspoň ja ani nečakal. Ja by som sa tiež nepriznal svojmu šéfovi že som mu z chladničky šlohol chladenú minerálku. Je to štandardné tvrdenie proti tvrdeniu ktoré som zažil už x krát a vlastne ho ani neriešim. Ale budem asi v budúcnosti so sebou všade nosiť kameru a ceduľku s nápisom "pozor - náš rozhovor sa môže pre zlepšenie vzťahov nahrávať" :D
Prioritné a zároveň komické je niečo iné: že rovnako ako v tej politike čo som už spomenul sa odvádza od podstaty čo je poškodenie mojej zbrane na klincoch vašej strelnice niečim úplne od veci čo s vecou nemá nič spoločné a je hlavne diskutabilné..... A pokiaľ toto bude fungovať je pre mňa akákoľvek debata ukončená.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"