Hunter Club Bratislava

hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

V prvom rade sa chcem všetkým poďakovať za pripomienky a postrehy a aj za to, že sme porovnávaní so strelnicou p. Fraňa, kam som si chodil z BA cielene zastrieľať kvôli vysokému levelu jeho strelnice. Osobne s ním mám nadštandardné vzťahy, súkromne som od neho bral väčšie objemy ako niektoré veľkoobchody :)

Hunter Club sme od začiatku projektovali iným smerom, nie len ako "chladnú" strelnicu, ale ako klub, kde sa stretnú v príjemnom prostredí ľudia podobného razenia. Spoločenské akcie tohto typu a iné prekvapenia nás ešte len čakajú, momentálny stav je len prvá etapa...
Čo sa týka technológie - vzduchotechnike sme kládli najväčší dôraz (aby bola dostatočne ok aj pre parkúr), pre lepšiu predstavu o čo sa jedná, zverejníme jej detailné fotky na našej web stránke.

Pojazdy ladíme, sú funkčné, evidujeme tu rôzne názory odborníkov na optimálnu rýchlosť posuvu, na typ ovládania, v krátkej dobe prekvapíme, sme fakt radi každej pripomienke.

Svetlo pri stavoch pridáme so samostatným ovládaním na každom stave, LED-kové (príjemné) osvetlenie sme dali po viacerých konzultáciách s dlhoročnými strelcami, ktorým zase vadilo príliš silné svetlo, ktoré bolo pôvodne inštalované. Takto si bude môcť každý individuálne nastaviť čo potrebuje.

Chceme hlavne priebežne rozširovať sortiment zbraní, ktoré sa dajú reálne odskúšať, zatiaľ sa nám to darí, máme už dohody s niektorými dodávateľmi, tešia sa na to aj naši chalani, ktorí sú "od fachu", hneď skúšajú všetky novinky a radi sa podelia s ostatnými o svoje skúsenosti.

Treba prísť nie len si zastrieľať, ale niekedy len na dobrú kávu, podebatovať si v príjemnom prostredí na témy zo streleckej problematiky, radi poradíme, sme tam na to :)
Používateľov profilový obrázok
calvin
prispievateľ
Príspevky: 148
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa calvin »

len trochu OT - kompliment vsetkym prispievatelom za diskusiu na vysokej urovni, klobuk dole páni !!!
raduz
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa raduz »

Ahojte, bol som to tu vyskusat vcera, nebudem sa opakovat, len chcem podakovat za prijemny zazitok, vsetko super, od parkovania, priestorov, personalu, samotnych standov. Pre mna doteraz najlepsia strelnica vobec, a kedze som smerom od Senca tak aj najdostupnejsia.

V ramci akcie som si vyskusal aj dlhe zbrane, prvykrat v zivote, SigSauer M400 kal.223 aj NEA AR15 7.62x39 a kupodivu na 25 metrov mi to slo celkom fajn, takze na spestrenie zabavy vyborne.

Drzim palce a zelam vela spokojnych zakaznikov, ja nim urcite som a aj budem. S rocnou kartou nie je o com.
D A K U J E M !
Používateľov profilový obrázok
edusino
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 9 years 1 month

Príspevok od používateľa edusino »

Planujete aj spoluprácu s Legis Telum tzn. zlavu zo vstupneho ?
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

3 strany dozadu Roman (23 Jún 2015, 16:58) pisal ze budu partnerom LT :)
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Nebudem pisat dlhosiahle prispevky.
Za nas +.
Snad jedine co by sa dalo prakticky vylepsit je posuvanie. Momentalne je posun po 5 metroch s tym ze treba pocitat kolko krat ste stlacili posun. Asi v tomto smere je to lepsie u Frana v nitre kde ako si pamatam, nastavite otocnym prepinacom zelanu vzdialenost a po stlaceni tlacidla sa terc na danu vzdialenost presunie...
raduz
občasný prispievateľ
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 9 years 10 months

Príspevok od používateľa raduz »

Ano to bude asi jedina slabina, mne sa pocas posuvania tercu vpred podarilo stlacit tlacidlo este pocas jazdy a vyhodil som istice. Napriek upozorneniu sa mi to podarilo zmacknut pri mojej druhej navsteve. V kazdom pripade, personal to zvladol na 1* a boli cely cas absolutne v pohode a prijemny dojem nepokazili...
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Bol som vyskusat v piatok. Je to skutocne pekna strelnica s milym personalom.Kedze som sledoval vasu diskusiu uz predtym, bol som zvedavy. Cize moje postrehy.
1. Poloha: poloha priamo v "sirsom centre" ma svoj vyhody aj nevyhody. Je to velmi subjektivne. Pre ludi, ktori byvaju v okoli je to urcite plus. Pre tych, ktori idu napr. z Petrzalky (ja) je to jedno. Doprava v BA smerom do centra je v poslednom case taka hrozna, ze mne osobne trva kratsie sa dostat do Dubravky ako do centra.
2. Parkovanie - bezproblemove
3. Vybavenie strelnice - moderny standard. Jedinu vyhradu mam k tomu, ze po pritiahnuti si tercu naspät, aby som si zalepil zasahy, bol Terc je trochu dalej a trebalo sa naklanat. Tiez by bodol este jeden stipec do stredu, aby sa dali pripevnit aj mensie terce.
4. Personal - mily, napomocny
5. cena - Plne akceptujem politiku streleckeho klubu Hunter. Kedze sa jedna o klub, je ich obchodnou politikou predaj klubovych kariet. Kto taku ma, plati 4,80 € za navstevu. Co je super. Kto si pride zastrielat len vynimocne a nie je clen, ten si priplati.
6. Moja druha vyhrada sa tyka klubovych kariet. Skoda, ze su koncipovene na baze jedna navsteva za tyzden. Pokial by to bolo 52 navstev rocne, urcite by to bolo pre strelca zaujimavejsie. Poznate to, niekedy nestrielate mesiac, inokedy chcete prist dvakrat za tyzden.
Inak ale velmi pekna strelnica. Celkovy dojem dobry.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Podla vsetkeho bude pre clenov LT pripraveny novy druh predplatenej karty , predbezne asi na 10 jednohodinovych vstupov s vyraznou zlavou oproti standardnemu vstupnému.

Dam vediet akonahle to definitivne dohodneme.

Dajte vediet, ci by tento druh zlavy pre clenov LT bol pre vas zaujimavy.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Áno bol
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Tak prva verzia karty pre clenov LT bude 10 vstupov za stovku , tzn 10 hodin po 10 eur (zlava 33% oproti standardnej cene 15e/hod)
Skontrolujte si , ci mate uhradene clenske a novy preukaz na rok 2015

Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 07 Júl 2015, 17:08, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 906
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

Tie vstupy je mozne vybrat lubovolne, alebo je tiez limit na 1 vstup tyzdenne?
hunter1911
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 8 years 10 months

Príspevok od používateľa hunter1911 »

Vstupy v akcii pre členov LT (10 hodinových vstupov) je možné čerpať ľubovoľne, odporúčam zavolať na strelnicu a dohodnúť sa aby bol voľný termín, ak by bol záujem čerpať viac hodín naraz. Kontakt je na web stránke www.hunterclub.sk
Tešíme sa na spoluprácu, príďte sa ku nám schladiť v tomto počasí :)
Používateľov profilový obrázok
telra
častý prispievateľ
Príspevky: 2875
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa telra »

Za mna super,
ale zase 10 za 100 malo, 52 za 250 vela (vstupov) :D
Nejaka zlata stredna cesta typu 25 vstupov rocne za batovych 199E s clenstvom v streleckom klube (na E) v cene pre LTcko by bolo super a hned by som siel zobrat kartu.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

chces k tomu kavu s cukrom ci bez ? :D

zasa chlapi budme realisti, Hunter sa este len rozbieha , myslim ze tak po 2-3 mesiacoch prevadzky budu schopni realisticky vyhodnotit navstevnost a pripravovat specialne ponuky a pod
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"