Strelnica Zohor - BA

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

trap a skit sa pucat neda.
s majacom sme mali strelnicu len pre seba.
Používateľov profilový obrázok
Snoopee
prispievateľ
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 11 years 5 months

Príspevok od používateľa Snoopee »

chlapi výborná strelnica. Dnes absolvované. Obsluha príjemná, strelnica čistá, pripravená. Za mna 9/10
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

dnes 2 hodiny blbnutia s jednym UK ex-gurkha team leadrom a jednym US Marine instruktorom, ktory si odskocil na dovolenku z Afganu.
Obaja si nevedeli vynachvalit vz58 kompakt a velmi prijemne podmienky na strelnici.
Prideme zasa.
elegant_bouman

Príspevok od používateľa elegant_bouman »

Musim povedat ze na Zohor chodim uz cca rok a vzdy som aml iba pozitivnu skusenost. Aj ked sa mi obcas stane ze meskam (doprava v BA je katastrofa :-) ) nikdy nebol ziadny problem (pokial samozrejme nemal niekto strelnicu rezervovanu po mne). Pokial strielam/e 100ku je zmysluplne si rezervovat celu strelnicu.
Co sa tyka pritomnosti inch ludi na strelnici, osobne si myslim ze by bolo normalne aby na stave boli max. 2 ludia, inac tam vznika zmatok a moze to byt nebezpecne (inac nehovori aj zakon ze max 1 osoba bez ZP ? )
Pokial maju vsetcia ZP zda sa mi hovadina delit sa o stav (vyrazne menej zabavy).
Ked som tam chodil aj s manzelkou (predtym nez mala ZP) tak nikdy nebol problem s tym, ze si buchla zasobnik (neplatil som za nu).
Zohor - palec hore !
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Ako si myslel že strielate stovku?
elegant_bouman

Príspevok od používateľa elegant_bouman »

Je tam 1 post (taka budka), kde sa da strielat na 100m (+/- nemam rangefinder) - strielat sa cez cca 3m medzeru medzi standami a valom. Vtedy nie je mozne strielat standardne standy (teda ja by som to nerobil urcite a myslim ze to ani spravca nedovoli). Vyborne na nastrelenie novej zbrane/optiky atd.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Anooo,už viem. Dik za objasnenie :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"