Strelnica Zohor - BA

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Homer6223 napísal:že na stanovišti bolo nasáčkovaných 7 ľudí
Ale to je čisto problém správcu, nie vynaliezavej slovače alebo cenníka. Bežne na strelniciach, kde sa platí za stav (a nielen na nich), platí zároveň nejaké obmedzenie na počet ľudí na stave, či už písané alebo nepísané.
Na normálnej strelnici by mal správca v každej chvíli vedieť a prípadne aj vidieť, koľko ľudí má na stavoch, a podľa toho organizovať chod vecí.
Že u nás správcovia niekedy 'fungujú' tak ako fungujú, to je iná vec...


Týmto príspevkom sa nijako nevyjadrujem k strelnici Zohor príp. ich cenovej politike, takže som asi OT.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Prispejem aj ja svojou pozitivnou skusenostou... Vcera sme boli s kamosom rezervovany na jednu a nakolko som dostal defekt na aute meskali sme pol hodinu.po prichode na strelnicu bolo prazdno,co sme aj cakali.po telefonate pat minut na to prisiel kompetentny a po nasom ospravedlneni sa nebol ziadny problem.boli sme tam uplne sami co bolo super...v plateni ani v nicom inom nebol ziadny problem...s touto strelnicou som spokojny na 100%. Tymto sa chcem spravcom podakovat za super pristup... Boli sme tam dvaja dve hodiny,platili sme 20 euro.
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

A co tak platba á zbran? Donesiem 2 platim za dve aj ked mam jeden stav. Videl som taky rodinny vylet: 5 ludi a dve zbrane, sice naraz strielal vzdy iba 1, ale aj tak.... A tam sa platilo za vtup na 4 hodiny (sorry za OT voci Zohoru).
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Takze dam aj ja referenciu. V Zohore som bol iba par krat, minuly tyzden sme tam robili vacsiu akciu a spokojnost. Chalani boli dochvilny, aj ked sme ich zbuntosili skoro rano, strelisko bolo pripravene a o ludi bolo postarane aj nad ramec poziadaviek. Cena dohodnuta, bez problemov.

Za mna 10/10
slimaaak
prispievateľ
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa slimaaak »

Neviem ci tu skutocne boli nejake problemy ale bol som v Zohore druhy krat a od rezervacie az po odchod vsetko super... Doporucujem vyskusat...
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

Dneska som sa objednal na 2 hodiny. Bol som tam sam a postavil som si krasny parkur s barikadami, nikto ma nerusil, nikto ma nebuzeroval a dopredu som vedel ze budem platit 10 eur. To co som si tam trenoval som si nerusene netrenoval este nikde inde. Strelba z krytia, hadzanie sa na zem, strelba z najblizsej blizkosti tercu islo dokopy asi 250 ran a ine šmakovky, ktore sa s mierenkou nedaju porovnat - spokojnost
elegant_mclean

Príspevok od používateľa elegant_mclean »

Už prevadzkuju aj brokovu strelbu?, lebo vlani slubovali ze uz na novu sezonu bude vybudovana.
friendly_ptolemy

Príspevok od používateľa friendly_ptolemy »

re: stefan1980

Dnes som tam bol trochu zapukať, a po zemi sa váľali prázdne brokové nábojnice. Tak predpokladám že sa už dá...
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

dat sa da urcite, ked som tam bol naposledy s Lukem, tak sme okrem ineho dali nejakych +- 60 ran z Dufyho pumpy.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Aha, tak ty si tam bol iba s Lukem a chudáka Zoida ani nespomenieš?!!! Sme si kvit za tú Nitru! :lol:
Používateľov profilový obrázok
limo222
častý prispievateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa limo222 »

Ja tam bezne davam brockou popre, neviem ale, ci otazka nebola smerovana na holuby?
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa majac »

Dnes stravene 3 hodiny v zohore hodnotim ako najlepsie straveny cas na strelnici v mojej streleckej kariere. Coskoro zopakujem.
Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa Ferri719 »

inde ani moc nechodim, je tam skratka super. za tu cenu...
elegant_mclean

Príspevok od používateľa elegant_mclean »

Ano otazka bola smerovana k holubom :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

majac napísal:najlepsie straveny cas na strelnici v mojej streleckej kariere
Vďaka samotnej strelnici alebo vďaka tomu, čo si tam tie 3 hodiny robil?
Kurz?
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"