Strelnica Zohor - BA

Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Keby som sa tam zastavil, uvidel ťa tam, možno by sme sa dohodli.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

privatna vip akcia,sorry Bauer.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Abakan: zvlášť my traja čo sme tam čakali sme boli naozaj veľmi VIP :lol:
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa revino »

po poslednej navsteve musim vyjadrit spokojnost s ustretovym pristupom. zrejme sa na miesto cinu zacnem opat vracat. 8)
friendly_ptolemy

Príspevok od používateľa friendly_ptolemy »

Celkom zaujímavá diskusia.

Na menovanej strelnici som bol len raz. Je to tam trochu sparťanské, ale rozhodne by som nepolemizoval o cenách. Komu sa može zdať 5€ hlava/hodina premrštené? Treba si uvedomiť že prevádzkovanie strelnice neni len že otvorím a jipíjajou zarábam čisté prachy. O administratívnej tortúre alá slovensko ani nehovorím. Proste žial toto je slovenská nátura, večné sťažovanie. Ja podnikám v oblasti krčmáriny, a velmi dobre viem o čom hovorím. Sme žial národ ktorý sa bude sťažovať až kým nebude mať službičky zadara. A aj potom bude zle, lebo danú službičku nedostal od prsnatej topless slečny.
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Určite, keď si diskusiu prečítaš ešte raz, tak si všimneš, že nikto (aspoň myslím) sa nesťažoval na cenu ako takú, ale na nejasný a trochu nelogický systém platenia, resp. určovania ceny, pri ktorom vlastne nevieš koľko budeš platiť až kým ti správca nepovie cenu. Ale zjavne sú posledné skúsenosti pozitívne....
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Lina huba, hotove nestesti. :wink:
friendly_ptolemy

Príspevok od používateľa friendly_ptolemy »

Neviem co je na tom nelogicke. Prideme dvaja, strielame hodinu. Zaplatime 10€. To si snad každý zvládne vyrátať.
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa Peterko »

To je v poriadku... Ale čo keď prídeš ty a jeden kamarát bez ZP a prídete s jednou zbraňou, a z jedného stavu z tej hodiny pol hodinu strielaš ty, pol hodinu on a aj tak platíte 10€ - čiže rovnako ako keby boli obsadené 2 stavy hodinu.

To je ako keby si v tvojej krčme dali dvaja jedno veľké pivo na polovicu, ale keďže pili dvaja, narátaš im dve veľké pivá.

Či to tam naozaj tak funguje alebo fungovalo neviem, lebo som tam zatiaľ nebol. Viacerí to tu tak opísali. A ak to tak naozaj je, zdá sa mi to minimálne divné.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Peterko: nepoznas take ludove: Ked ma hovno korku, neryp do neho?
Ak mas veci len z pocutia, tak to velku vypovednu hodnotu nema, co myslis? Chod, vyskusaj a potom napis dojmy.
Ci inak povedane: hubou sa dobre striela, ze? :wink:
erebos
expert
Príspevky: 2130
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Peterko : presne ako pises budete platit podla cennika 5€ na hlavu cize spolu 10€. Neni tam minutova sazba ale hodinova a je na tebe ako tu zaplatenu hodinu vyuzijes. To ze niekto nema zbran je jeho problem. Je to uplne rovnaky pripad ako ked na parkovisku platis za kazdu zacatu hodinu...

Mozete to akceptovat a ist si zastrielat, alebo to neakceptovat a neist tam.

Nakolko chalanov poznam tak ked prides, tak sa s nimi DOPREDU vies dohodnut na cene, alebo si priamo na strelnici poziciate zbran - sortiment je tam dostatocny.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Ja som tam chcel ist s kamosom tuto nedelu co bola a ze vraj cely den rezervovane okrem 10-11 00.tymto sa samozrejme nestazujem akurat len vyjadrujem svoj smutok :cry: a s cenou nemam absolutne ziadny problem,pretoze sa mi to zda uplne super...s tym pivom...neviem ci to je spravny priklad ale budiz...
Používateľov profilový obrázok
Peterko
prispievateľ
Príspevky: 259
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa Peterko »

Abakan: Práve preto, lebo mám veci "len z počutia" som na to upozornil a nevyjadroval sa k tomu, či to tam tak naozaj funguje alebo nie a ani nepísal svoje neexistujúce dojmy. Preto z tohto hladiska nemá význam posudzovať "výpovednú hodnotu".

Len som sa snažil Homerovi povedať, že kým jemu vadí, že zákazníci sa v dikusii sťažujú na cenu, tak sa tu na ňu v skutočnosti nikto nesťažoval a že cena ako-taká podľa tejto diskusie hlavný problém nebol. To je celé.

Ak stále nerozumieš, môžeme si to vysvetliť cez PM bez spamovania v téme.


Erebros: ja absolutne súhlasím, že presné podmienky si môže určiť majiteľ/správca (veď je to jeho súkromný majetok) a tiež, že zákazník sa má podľa podmienok rozhodnúť. A dokonca si myslím, že tá cena je super. A verím ti aj tomu, že chalani čo majú strelnicu na starosti sú úplne super, dá sa s nimi dohodnúť atď.

Jediné čo som tvrdil je, že rozumnejšie by možno bolo dať tú cenu ako stav/hod a nie hlava/hod. A kľudne aj keby bola cena vyššia. Ide len o to, že takto sa môže stať, že proste sa ľudia nebudú striedať tú jednu hodinu, ale proste jeden bude strieľať jednu hodinu (5€) ďalší zas jednu hodinu (5€) a správca tam bude kvôli 10€ zrazu nie hodinu ale dve. Lebo keď už platíš 2x 1 hodinu pre 1 osobu, prečo to nevyužiť tak, že aby každý z tých 2 si naozaj aj tú zaplatenú hodinu zastrielal. A opakujem, že tu ide najmä o tie prípady, keď chcú strielať dvaja z jednej zbrane (teda sa striedať). Keď si každý donesie svoju alebo požičia a teda strielajú naraz z viacerých stavov, tak je to jedno, či cenu dáš ako osoba/hod alebo stav/hod.

Matin Corleone: To s tým pivom podľa mňa je vhodný príklad, ale tu máš teda druhý: požičiaš si 1 auto v požičovni na 1 deň, ale bude ho šoférovať aj tvoja frajerka. Máš zaplatiť 2 autá alebo 2 dni? Veď požičovni nevznikajú nijaké dodatočné náklady. To, čo si v podstate od strelnice "kupuješ", je prenájom stavu, nie tvoja pasívna prítomnosť na strelnici. A malo by byť na tebe ako ten kúpený čas využiješ. Či ho celý spotrebuješ sá alebo sa podelíš s frajerkou/kamarátom.

Samozrejme ja by som rešpektoval aj také podmienky požičovne lebo je to ich majetok a ich podmienky a je zas na posúdení zákazníkov či do toho ísť alebo nie.


Samozrejme ak by mali strielať dvaja naraz z jedného stavu, tak to už by bola absurdita. Proste kým je 5 stavov, tak max 5 strelcov naraz :wink:
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Pena »

Peterko: Niekedy je mlčať zlato. Prečo máš potrebu správať sa ako Vegeta? Aj tá sa mieša do všetkého... Chceš nasilu dobehnúť a predbehnúť zopár ľudí v počte príspevkov? Ak si takto aktívne vystupoval aj na OR BA II, prihliadnúc na tvoj vek a životné skúsenosti, tak sa asi ani nemôžeme čudovať, že si dopadol tak, ako si dopadol. Nikdy never agentúre JPP (jedna pani povedala). Keď sa vrátiš z tej sterelnice s vlastnými negatívnymi skúsenosťami, tak to potom sem napíš. Dovtedy ale nerieš, čo nepoznáš osobne.
friendly_ptolemy

Príspevok od používateľa friendly_ptolemy »

Re Peterko: Osobne by som to spravil tak, že by som sa pri príchode opýtal, aby som vo veci jasno (hoci z cenníku mám), a následne podla odpovede personálu by som sa rozhodol či si pôjdeme zapukať, alebo nie. Toto celé má jeden zásadný dôvod, prečo je hodina na osobu a nie na stanovište. Stalo sa mi na inej strelnici, že na stanovišti bolo nasáčkovaných 7 ľudí. Ja som bol vedľa a nemal som si ani len kabele kam položiť, furt tam niekto behal. Proste stres. Preto je takéto účtovanie v poriadku, lebo sa de facto chrániš pred vynaliezavou slovačou.

Re Pena: Ja spadám pod BA II, a musím povedať že ak tam niekto nepochodil dobre, tak to musí byť extrém, nakoľko na dvojke sú podla mňa veľmi promptní, pri žiadostiach nerobia strečky, a aj šéf sekcie je jeden v pohode chlapík.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"