Čachtice, okr. Nové Mesto nad Váhom

inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Podľa mňa to nie je trhanie, ale prirodzený vývoj a pokiaľ má niekto zakorenené predsudky tak je fakt problém s komunikáciou. Treba o tom diskutovať a prispôsobiť sa novým veciam.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Uvidim co cas ukaze,preto ked som bol osloveny predsedom ARTEMISU,som sa nevedel hned vyjadrit,kvoli vlastnemu klubu v SAPS.Ale najradšej by som mal osobitnu strelnicu,ale u nas je s priestormi dost problem.Ale asi je najlepsie sa zaregistrovat ku nim mat cistu hlavu,buchat pre radost,u nas len trenovat :lol:
inspiring_tereshkova

Príspevok od používateľa inspiring_tereshkova »

Priestor na strelnicu sa dlho hľadá, je tam veľa kritérií...a postaviť novú je nákladné. My sme v bývalom kameňolome, takže tie úpravy neboli také bolestivé.
friendly_borg

Príspevok od používateľa friendly_borg »

viem že na strelnicu v čachticiach majú vstup policajti a členovia ŠKP, ale zaujíma ma ako a či vôbec to funguje ????? :wink:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Funguje.

Musis tam ist ale s niekym kto moze vyzdvihnut kluce od strelnice.
Chodi sa tam aj v nedelu poobede, ale ako som pisal len s predpisanou osobou. (Zoznam oprávnených osôb k prevzatie kľúčov od strelnice KR PZ Trenčín v katastri obce "ČACHTICE" )

http://www.skptn.sk/

Oznam pre členov ŠKP Trenčín.
Oznamujem všetkým členom streleckého oddielu ŠKP Trenčín, že každý štvrtok v dobe od 17.00 do 19.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 bude umožnená cvičná streľba na strelnici v Čachticiach. Na strelnici bude vždy správca strelnice, ktorý zabezpečí otvorenie strelnice a bude prítomný počas streľby. Streľba bude umožnená len členom ŠKP a príslušníkom PZ po preukázaní sa preukazom! Terče a strelivo na vlastné náklady . / v prípade veľmi nepriaznivého počasia sa streľba nekoná !!!/

Správca strelnice
Peter Kopunec
friendly_borg

Príspevok od používateľa friendly_borg »

To Michal1: tie štvrtky a soboty sú NA BETON ?? :wink:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Citat vies :?: :wink:
Telefon na spravcu najdes na webe. :lol:
friendly_borg

Príspevok od používateľa friendly_borg »

No onnee vstúpil som do škptn takže :D Pokial ste tu členovia škptn tak dajte tu vedieť kedy bývajú nejaké tie "brigády" že by som to neprepásol
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Vytaj v rodine!
Neboj ohlasime ta ze Glock34! :wink:

Pracovitych ruk je vzdy malo, kazdy ma len plnu hubu reci a skutek utek.
Vzdy sa tam stretneme len "tvrde jadro IPSC + nejake vlastofky" :lol:

Tu najdes nejake clanky co sme spolu v poslednej dobe absolvovali.
Je to len zlomok.
http://www.skptn.sk/strelecky_odd.htm
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Len doplnim, ze vo stvrtky tam uz ale 2 mesiace nebol spravca, okrem pripadu pred poslednym zavodom. Viem ze su ludia vytazeni a priority ma kazdy nastavene, len chcem upozornit clenov, ktori by si tam nahodou planovali cestu vo stvrtok. Ale zase co sa tyka So ta je vzorna.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Treba si vzdy zavolat spravcovi.
Ono je to tak, ze vzdy ma niekto sluzbu a naposledy to bol tusim Glock34 a ten tam bol.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Takze znovu som sa vratil z Cachtic a znovu som tam isiel zbytocne, lebo sa nikto nedostavil asi koli moc peknemu pocasiu.
To mam stale otravovat Petra K. ci sa niekto doraci dostavit?
Nedalo by sa niekde vystavit rozpis sluzieb, nech kontaktujem zodpovednu osobu :idea: :?:
inspiring_faraday

Príspevok od používateľa inspiring_faraday »

xyz napísal:No onnee vstúpil som do škptn takže :D Pokial ste tu členovia škptn tak dajte tu vedieť kedy bývajú nejaké tie "brigády" že by som to neprepásol
Zdravim vsetkych, tiez som sa stal clenom pred 3 mesiacmi myslim, takze tiez sa hlasim, ak bude nieco treba. (ale nie moc casto,mam to 70km :) )
magical_chebyshev

Príspevok od používateľa magical_chebyshev »

Je jednoduché kritizovať, že málo členov ŠKP sa zúčastnuje brigád,akcií a pod., ale ako sa majú členovia dozvedieť o týchto akciách. Stránka ŠKP je aktualizovaná asi tak dva krát do roka a na nej nie sú žiadne odkazy.
Myslím si že ideálne by bolo posielať oznamy členom ŠKP prostredníctvom emailov.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Velmi jednoduche je povedat ze email som nedostal.
Zaujimave je, ze vzdy sme tam ty isty, sem tam nejaka vlastofka.
Ja som skoro stale mimo republiky a vzdy otom viem a pridem.

Samozrejme ze sa neda vzdy prist, ale raz za rok by sa patrilo.

Stranka sa aktualizuje veeelmi sporadicky, spravca musi nahanat nejakeho IT aby to tam doplnil a nejde to tak rychlo ako by sme si predstavovali. :cry:

Aby bolo vsetkym znamo!
Buduci mesiac (17.10) sa kona na nasej strelnici sutaz. www.saps.sk
http://www.saps.sk/index.php?session=&p ... id_kal=232

Ztoho dvovodu sa bude tradicne 15 a 16.10 konat brigada.
Zvacsa sa zacina vo stvrtok poobede a pokracuje v piatok rano a pocas dna a zaroven sa v poobednych hodinach odstriela aj PREMATCH.

Presne info sa dozviete u spravcu strelnice.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"