strelnica Hermes

vigorous_jennings

strelnica Hermes

Príspevok od používateľa vigorous_jennings »

Snažil som sa cez google zistiť, či ešte fičí strelnica Hermes na Devíne. Neviete niekto? Napíšte prosím! :cry:
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Xader »

Uz nefunguje...kvoli zahradkarom, ktorym uuuudajne padalo olovo na "hlavy", tak je to zavrete :? :x
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa scar »

pan Hrnciarik dostal podmienku ,ze strelnicu musi zastresit...a to sa zrejme neoplati.
inspiring_ramanujan

Príspevok od používateľa inspiring_ramanujan »

strelnica nebude lebo su tam velke investicie ktore sa nikdy nevratia preto je pozemok na predaj budu radi ked ho predaju za tolko co do toho uz vrazili
vigorous_jennings

Príspevok od používateľa vigorous_jennings »

to stešilie ma nepotešili, mal som v pláne ísť tam pozrieť budúci víkend :(
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

Keď si chceš budúci týždeň zastrielať, tak prídi v sobotu 28.3. o 8.00 na strelnicu SAV BA. Sú tam preteky KVvZ na tri typy terča z veľkorážnej pištole. Štartovné je 5,-Eur.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Viem, ze Hermes ma aj nejaky strelecky klub. Funguje normalne, aj ked nema strelnicu? Aka je jeho buducnost? Rad by som ziskal clenstvo kvôli rozsireniu na ZP sk. E :). V Castej maju plno a nechce sa mi tam chodievat, lebo to mam od ruky, no najprv tam som chcel ziskat clenstvo. Ale teraz som vacsinou v BA.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

C08R4: Skús http://www.ssksav.sk/.
eager_edison

Príspevok od používateľa eager_edison »

Včera som bol čeknút tu strelnicu , vyzerala v poho no len som sa tam nedostal . Vo vnutri parkovalo jedno auto a okolo asi miliarda komááárov

----
zatvorená do odvolania KUA
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"