Strelnica kameňolom Častá

inspiring_jackson

Príspevok od používateľa inspiring_jackson »

Dnes som volal so správcom, s pánom Behanom, hovoril že ešte nie je všetko stratené. O pár dní by mal vedieť.
jan69
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa jan69 »

Igor napísal:Dnes som volal so správcom, s pánom Behanom, hovoril že ešte nie je všetko stratené. O pár dní by mal vedieť.
p. Behan mi poslal list, ze je nuteny zvysit poplatok z 80 na 100 eur za clenstvo - aby mohol udrzat strelecky klub a asi aj strelnicu, ak mate zaujem stante sa clenmi streleckeho klubu (plynu z toho aj rozne vyhody - zdarma strielanie v strelnici :) ) inak bude strelecky klub zruseny a clenovia pridu o E skupinu..., mozete ho priamo kontaktovat.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

To mi uz vravel niekolkokrat a stale nic.
Dostalo sa mi do usi, ze viaceri zaujemcovia prebili jeho ponuku a ponukli viac za mesacny najom ako on.

Tak je otazne co z toho bude.
http://www.obec-casta.sk/node/183

http://www.obec-casta.sk/subory/docasny ... 1.2010.pdf

4.Návrh zmluvy na prenájom areálu v Kameňolome.
Starosta obce informoval poslancov OZ :
Obchodná verejná súťaž bola vyhlásená dňa 28.9.2010, zverejnená na elektronickej tabuli v obce, v Pezinsku, uskutočnená bola 26.10.2010. Prihlásili sa 4-ria uchádzači : empea s.r.o., ExCom s.r.o., Igor Behan STRELNICA-KAMEŇOLOM, SEDIS s.r.o. Všetci 4-ria si prevzali proti podpisu doklady k verejnej súťaži – vyhlásenie VOS, geometrický plán na zameranie skutočnej stavby strelnice a výkaz výmer. Najlepšiu ponuku predložila firma empea s.r.o., ktorá ponúkla výšku nájmu 1800 eur mesačne. Všetci úspešní aj neúspešní uchádzači boli listom 28.10.2010 oboznámení s výsledkom VOS. Víťazná firma bola prizvaná na prerokovanie návrhu nájomnej zmluvy v termíne do 5.11.2010(návrh nájomnej zmluvy bol v elektronickej forme zaslaný všetkým poslancom OZ), rokovania sa víťazná firma nezúčastnila a 5.11.2010 si meilom žiadala zaslať návrh nájomnej zmluvy v elektronickej forme, čo im obec obratom zaslala a dnes 18.11.2010 firma empea zaslala elektronické pripomienky k návrhu nájomnej zmluvy.
Obec pripomienky víťaznej firmy nechá posúdiť právnemu zástupcovi obce a vykoná všetky kroky potrebné na ochranu záujmov obce Častá.
Informáciu poslanci obce zobrali na vedomie
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dobrá správa: Behan by mal do mesiaca v Častej opäť otvoriť.
inspiring_euclid

Príspevok od používateľa inspiring_euclid »

gratulujem .. otvoria a ideme búchať .. :D
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Vynikajuce, uz aj bolo na case :!:
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Toto video by malo byt z tej strelnice. V case 0:55 sa tam objavia ludia asi na na 1,5 hodine z pozicie strelca. Takto to tam funguje bezne ?

http://www.youtube.com/watch?v=SfizjHTp ... re=related
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Registered for: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa add »

Yo. To je pomerne bezne. Tiez som z toho maval obcas zimomriavky ... lebo ja by som bol ten co by sa tam objavoval :)
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

To, čo tam vidieť, aj od 0,53 do 1,01 stačí na zatvorenie správcu a aj strelnice. Veď keby ten strelec s 58 náhodou spadol, alebo sa otočil doprava, tak ich tam postriela... Ako správca strelnice by som im tam určite nedovolil ísť bez zastavenia paľby aj na ľavej strane strelnice.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nebola to 58čka, ale inak súhlasím, extrémne nezodpovedné od nich.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Neviem ake stare su tie zabery, no co si pamatam tak tam bola suvisla stena. Tym nechcem obhajovat postupy, strelba z loveckej gulovnice za mojim chrbtom, pri vedomi ze tie dreva prestreli aj 9mm, mi sposobovala nenavratne obstrukcie anusu, tak ze by sa ani hrotom terminovany capillus nedal insertovat. :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Takej strelnici a spravcom je dobre sa radsej vyhnuť :shock: Kde sa necítim bezpečne tam nejdem :!: Bezpečnost je prvorada :!:
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

TO ano a este ked odzadu vyzeral ako Harman tak urcite :-)
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

Ale s nim hegalo na konci :D
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 19 Nov 2013, 20:21, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"