Strelnica kameňolom Častá

shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa shot »

Streľnicu som už na tomto fóre komentoval. Nie som nejako precitlivený, ale niekoľkokrát som tam videl také veci ako nikde inde. Hrubokrkých pohadzujúcich si nabitý Glock, 8-9 ročné decko pobehujúce s nabitým Glockom, dievku s GSG, ktorá sa mi postavila 2 m za chrbtom a 1,5m vpravo a začala veselo páliť... To na videu je tam bežný jav. Streľnica žije, lebo nemá dosť konkurencie. Zažil som tam pár parádnych návštev (nikto, dobré počasie) a pár krát som sa zbalil, pretože mi je život a zdravie príliš cenné.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5607
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Yebkofci s prstíkmi na spúšti, čo chcú vypadať desne tvrdo.
:twisted:
A Častá? No áno, podobné úkazy tam asi nie sú raritou, ale ja by som neprilieval olej do ohňa, lebo by ma netešilo, keby to malo nejakú dohru na príslušných správnych orgánoch...
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa shot »

To akože by mohli požadovať, aby sa tam dodržiavali bezpečnostné pravidlá? To by bolo len dobre. Pre všetky strany vrátane správcu. Alebo je v záujme správcu, aby tam slušní ľudia nechodil? Alebo aby sa tam, nedajbože, niečo stalo? Bude lepšie keď to potom zatvoria?
Trocha zdravého rozumu a prevencie prúserov, súdruhovia!
inspiring_brown

Príspevok od používateľa inspiring_brown »

Nevie niekto ci uz strelnica a strelecky klub funguje? Volam tam pravidelne od septembra minuleho roka a odpoved je vzdy ze do mesiaca otvorime. Tento mesiac som este nevolal.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa AKI »

Za clenstvo v klube uz vyberali 100 Euri zaciatkom roka neviem kto im teda uz zaplatil, ale ked nie je este otvorene, moc si toho strielania clenovia neuziju. A minuly rok bolo clenske tusim 75 Eciek za rok a bolo zatvorene dost dlho.
infallible_elgamal

Príspevok od používateľa infallible_elgamal »

Chodia tam sice pravidelne neprajnikmi privolany policajti, ale strelnica je opat otvorena.
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Vynikajuca sprava :!:
Konecne :!:
:D
eloquent_napier

Príspevok od používateľa eloquent_napier »

Dnes som tam volal a strelnica je opat zatvorena... nevedno do kedy...
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Sak to snad nie :!:
Dnes som volal, spravcovi a cely den nedvyhal. :(
Nemate niekto blizsie info :?:
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

ja som volal pred dvoma tyzdnami, typek s ktorym som volal tvrdil ze su zavreti z "technickych" dovodov a nevedno kedy otvoria, skoda no.
inspiring_brown

Príspevok od používateľa inspiring_brown »

Nevie niekto ako je na tom momentalne tato strelnica?
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

stale zavreta, chod sa spytat na usek zbrani a streliva do PK ak chces dovod vediet
deliqvent
prispievateľ
Príspevky: 102
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa deliqvent »

stále sa nevie, či je otvorená? mám to dosť blízko, zbehol by som tam
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

caute, strelnica v Castej je bohuzial stale zatvorena a zatial to nevyzera na skore znovuotvorenie takze pomaly chatra. S obcou sa vedie niekolko sudnych sporov a zatial sa netvaria, ze by chceli dostat aspon trochu rozumu :evil:

Naplastou, aspon dufam pre niektorych z vas, moze byt otvorenie novej krytej strelnice, ktore chystame zhruba do mesiaca +/- (snad do konca Oktobra) v Lozorne na zahori. Momentalne budujeme ako besni

O spusteni prevadzky sa pokusim informovat tu, pripadne na stranke http://www.strelnicacasta.sk, alebo na Facebooku - Strelnica Casta.
Blizsie info mozete ziskat aj na povodnom tel. cisle strelnice Casta 0903 432 845 alebo na strelnica@centrum.sk

Dostrielania priatelia :wink: :shock: :)
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa revino »

takze prevadzkovatelmi strelnice v Lozorne budu ti isti ludia, ako v Castej?
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"