Strelnice v Bratislave

Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Dátum registrácie: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa neosk »

wronski napísal:Novy vzhlad webu T&T

http://www.tatstrelnica.sk/
http://wordpress.org/news/2013/01/wordpress-3-5-1/

chcelo by to update ;) a este trosku template dosolichat. Ale ovela lepsie ako stary web. palec hore
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

Včera som si bol trochu zabúchať na strelnici na Agátovej. Nie je to práve najlacnejšia strelnica, chodím tam zriedka. Pol hoďky je za 6,90€ a pre členov LT 6,30€. Bol som tam 32 minút, mal som pustené stopky. Mal som dva terče po 0,60€ a 50 lepiek. Pri odchode mi starší pán za pultom vyrátal na platenie niečo vyše 11€. Nijako mi to nešlo do hlavy a tak som sa spýtal, že prečo? :shock: Bolo mi povedané, že ak už prekročím 30 minút, tak sa to ráta ako 3/4 hodina. Nakoniec mi zľavil starký, ako členovi LT na 9,80€. Vytočilo ma, že tam jeden zamestnanec zapisuje časy podľa svojich nepresných hodiniek a potom to účtuje iný človek podľa ďaľších nepresných hodiniek. Doplatí na to nakoniec zákazník. Na iných strelniciach za 10€ môžem búchať 2 hodiny.Tak skoro sa tam už neukážem. :x
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

A na čo konkrétne sa vlastne sťažuješ?

- T&T nie je najlacnejšia strelnica, ale to si predpokladám vedel, už keď si tam išiel, cenník majú zverejnený;
- podľa cenníka účtujú po polhodinách, ty si polhodinu prekročil aj podľa tvojho vlastného merania. Čo konkrétne ťa vytočilo na ich "nepresných hodinkách", keďže rovnako ako ty namerali prekročenie 30 minút?
- účtovali ti 3/4-hodinu a aj z tej nakoniec zľavili, čo je od nich podľa mňa prozákaznícke. Kľudne mohli účtovať 2 polhodiny v súlade s cenníkom. Ako a na čo v tomto prípade doplatil zákazník?
- poznámka kde inde a za koľko môžeš búchať je imho irelevantná, sám sa rozhoduješ, prečo a kam ideš.



Btw. Kde na strelnici v BA v pevnými otváracími hodinami pre verejnosť môžeš strieľať 2 hodiny za 10 EUR?
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

2yarco: Vidím to inak. Podľa mňa po prekročení polhodinoveho času o 2 minúty "prozákaznícky" prístup je účtovať pol hodiny, nie účtovať ďalšiu štvrť, alebo pol hodinu. Informácia o tom, že inde môžem za 10€ búchať dve hoďky podľa mňa vôbec nie je irelevantná, práve naopak. Napríklad v Zohore je takáto strelnica. Je to, ako iste vieš, vonkajšia strelnica, čo je oproti krytej strelnici (keď sa bavíme o letnom počasí, aké panuje teraz) rozhodne výhoda hneď z niekoľkých dôvodov, ktoré sú ti tiež iste dobre známe, ako je možnosť búchať z viacerých druhov zbraní, postaviť si vlastný parkúr, nemusíš toľko dýchať toxické plyny vznikajúce pri streľbe, atď., atď. a TAM je aj prozákaznícky prístup v tom, že ti nikto za prekročenie času o 2, alebo 5 minút neráta ďalšiu hodinu. :roll:
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Yarco naráža hlavne na to že pokiaľ porovnavas dve dosť rozdielne strelnice tak si mal ísť na tu tebe vyhodnejsiu... Samozrejme si tiež myslim že dve minúty nič neznamenajú ale ked už to stopujes tak si to mohol stihnúť :P a nikto ta nenúti sa tam vrátiť. Prečo skusat nové strelnice kedsi. So zohorom spokojný...
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Neviem co riesite. TaT je v Bratislave z mojho pohladu jedina strelnica na ktorej sa da realne zastrielat. Normalne otvaracie hodiny, normalny pristup ludi. Cold Club ma otvorene podla momantalnej konstalacie hviezd a to tiez len za "20 minut tyzdenne". SAV je co som pocul podobna. Takze, ked sa rozhodnes si poobede zastrielat, proste ides do Dubravky.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

NICO : _ SAV nie je komerčná strelnica, ktorá zamestnáva ľudí, čo by sa starali o prevádzku. Je to športová strelnica, ktorá má svoje tréningové dni, počas ktorých sú tam prítomní správcovia strelnice a športoví tréneri (všetko neplatení ľudia). Našou prioritou je zatiaľ výchova športových strelcov a prenájom strelnice na komerčné účely slúži len na to, aby sme mali z čoho zaplatiť štátu daň z nehnuteľnosti (cca 1700 eur ročne), elektriku a aby zostalo pár eur na opravy a rozvoj. Odkedy sa náš štát stará o športovcov systémom, že šport je len futbal a hokej, tak máme problém prežiť. Ale strielať z veľkorážnej pištole sa u nás dá každý utorok a štvrtok od 17,00 do 19,00 a po dohode, keď vás je viac, tak aj cez víkend, ale to sa musí "oplatiť". Z malorážnych zbraní sú to tie isté dni, ale čas je od 15,00 do 19,00.
Používateľov profilový obrázok
daredevil
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 11 years 4 months

Príspevok od používateľa daredevil »

Na TaT som bol len dva krát, ale tiež sa mi páčil prístup, prvý krát som bol ešte som nemal ZP, pán mi všetko vysvetlil, poradil, kedže to mám 300km častejšie sa nedá ísť :) Cez cíkend som bol v BA tak som chcel ísť po 3x, bohužial som si nepozrel otváracie hodiny a to je jediná vec čo mi vadí, že cez víkend majú otvorené až popoludní a cez týždeň od rána, lepšie by to bolo naopak.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Jasne Pena. Nechcel som nikjako rypat. Viem, ake to je s podporou strelcov na Slovensku a chapem, ze ako klub mate svoj system, aby ste mohli fungovat. Len som chcel povedat, ze v Bratislave je TaT vlastne jedina komercna strelnica, takze velmi neje na vyber.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Terex:
Veď ja ťa o ničom nepresviedčam.
Len tvoj pôvodný príspevok vyznel tak trocha ako keby ťa páni v Dúbravke odrbali. Písal si o "vytočení", o nepresných hodinkách a pod. Pritom len na tvoje prekročenie času nezareagovali tak, ako si si predstavoval. Jasné, že mohli, ale skrátka tak neurobili. Nárokovať ti to nemôžeš, ani s parkovacím automatom v Eurovei sa pri prekročení času predpokladám nehádaš.

A keď už spomínaš výhody vonkajšej strelnice, spomeň aj nevýhody, nech je obraz kompletný.
Pri plánovaní návštevy treba rátať s rizikom počasia, parkúr si postavíš, len ak máš šťastie a si na strelnici sám (alebo si ju zaplatíš celú), terče nie sú posuvné a tak tvoj tréning dosť ovplyvňuje prítomnosť iných strelcov, lokalita mimo BA, ...
Veď preto aj chodíme strieľať raz tam a potom zasa inde, podľa aktuálnej potreby. Či nie?


Niko:
Neviem, čo si predstavuješ pod "reálnym strieľaním", ale okrem obmedzených otváracích hodín v Colte (ktoré sú už roky fixné, žiadna "konštelácia hviezd") sú si tie dve strelnice značne podobné čo sa strieľania týka. Každá má svoje plusy a mínusy (cena, vybavenie, lokalita, ...), zákazník si sám vyberie.
inspiring_hodgkin

Príspevok od používateľa inspiring_hodgkin »

2yarco
Áno, presne ten pocit mám. Zásadný rozdiel vnímam v tom, že od parkovacieho automatu v Eurovei ľudský prístup neočakávam..Čo sa týka vonkajšej strelnice samozrejme, že nejdem spravidla buchať, keď vonku padajú cigánčatá :shock: Aby si bol sám, sa dohodnúť dá, terče sa posúvať dajú, akurát použiť treba vlastnú silu a lokalita mimo BA mi nevadí, ak je to blízko môjho bydliska. Záverom: Nech si chodí každý kde chce, ja som chcel len prispieť mojim názorom a pohľadom za vec. Nech si každý z toho urobí úsudok. To je všetko. Howg!
.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

yarco:
Podla mna su otvaracie hodiny v CC robene fakt neviem pre koho. Vzhladom na to, ze v hlavnom meste skoro kazdy pracuje minimalne do 18,00 ho dat otvaracie hodiny dva krat do tyzdna medzi 16,00 - 19,00 hod je z mojho pohladu uplne vytrhnute z reality. Ak chces ist v Bratislave normalne dva krat do tyzdna trenovat, tak ti ostava T&T, alebo moznost ist mimo BA a dohodnut sa s prevadzkovatelom na predlzenych otvaracich hodinach. Ver mi, uz to riesim dva roky takto.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

niko napísal:yarco:
Podla mna su otvaracie hodiny v CC robene fakt neviem pre koho. Vzhladom na to, ze v hlavnom meste skoro kazdy pracuje minimalne do 18,00 ho dat otvaracie hodiny dva krat do tyzdna medzi 16,00 - 19,00 hod je z mojho pohladu uplne vytrhnute z reality. Ak chces ist v Bratislave normalne dva krat do tyzdna trenovat, tak ti ostava T&T, alebo moznost ist mimo BA a dohodnut sa s prevadzkovatelom na predlzenych otvaracich hodinach. Ver mi, uz to riesim dva roky takto.
Zbytočne svoju realitu zovšeobecňuješ a potom to tak aj vyzerá. Napíš jednoducho, že tebe tie časy nevyhovujú, a nikto nebude protestovať.

- Pre tých, čo do CC chodievajú, asi tie otváracie hodiny robené sú, inak by tam nechodili. Ja napr. sa im viem prispôsobiť a viacero mojich známych tiež.

- Neviem, v ktorom hlavnom meste žiješ, ale v BA si stačí vyjsť do ulíc či nákupných centier kedykoľvek po povedzme 15.-16. hodine a prázdno tam rozhodne nie je. Áno, mnoho ľudí robieva do večera, ale napísať "v BA skoro kazdy pracuje minimalne do 18,00" je myslím dosť mimo. Btw. po 18-tej už býva konkrétne v CC menej ľudí, po pol siedmej som tam obvykle už sám.

- Ja ti rozumiem, že nájsť verejnú strelnicu na tréning nemusí byť jednoduché. Ale pochop, že tvoje požiadavky nie sú požiadavkami všetkých. Strelcov, ktorý trénujú 2 a viackrát týždenne a pritom nechodia na klubovú strelnicu, takých je v BA tipujem tak 5 a pol a žiadnu strelnicu by asi neuživili. Holt, taký je život.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

Yarco, chval si ju kolko chces. Pre mna a väcsinu lidi z mojho okolia je nevyuzitelna. Maju otvorene 6 hodin do tyzdna, tak traf sa presne do toho ! :roll: Kto chce v BA pravidelne strielat, ide do TaT, alebo mimo mesta.
Ale tak kolko ludi tolko chuti. Niekomu vyhovuje aj CC.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nevšimol som si, že by som ju nejako vychvaľoval.

Stačilo napísať len toto bez všetkých tých zovšeobecnení a ani by som nepípol:
niko napísal:Pre mna a väcsinu lidi z mojho okolia je nevyuzitelna.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"