STRELNICA FRANO-NR

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

aby ma tu neskor náhodou(pri inej skúsenosti) niekto nekameňoval- rozprával som ľudmi, ktorí mi takýto prístup a skúsenosť referovali.
Ja osobne som bol svedkom v starej predajni ako p.Fraňová pozývala zákazníka dolu do tunela vyskúšať flintu, ktorú u nich chlapík ohmatával.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

:) No ja neviem, ale mne týto obchodníci tvrdili , že vypadaný vývrt v krátkej novej maloražke po 1000 ranách nevadí , že funkciu to neovplyvní ..takže ja mám svoj názor na túto obchodnú spoločnosť.. Takže by som doporučil ich správanie neprirovnávať k správaniu pri reklamacii vo firme GP je to ohromný rozdiel a GP to vážne poškodzuje.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

reč bola predovšetkým o kúpe zbraní a samozrejme som vychádzal z dobrých skúseností konkrétnych ľudí.
-reklamácia je individuálna skúsenosť.
Bože chráň, aby niake negatívum vrhalo zlé svetlo na GP.
Ja som písal o ochote a prístupe personálu pri mojej návšteve.

takže milý duros, ostaň pokojný- obe firmy to zaiste predýchajú :wink:
inspiring_wescoff

Príspevok od používateľa inspiring_wescoff »

Zial ja mam skusenosti u frana len negativne a ked este spomeniam dalisch X ludi zial mozno dvojaky meter? alebo neodbornost...
Používateľov profilový obrázok
Phill22
občasný prispievateľ
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa Phill22 »

Mám pomerne čerstvú osobnú skúsenosť. Vyskúšať sa dá len zbraň už kúpená. Nedá sa skúšať zbraň o ktorú je vážny záujem.
Na prístup predajcov sa sťažovať nemôžem.
inspiring_knuth

Príspevok od používateľa inspiring_knuth »

Perfektna strelnica, zial tragicka prevadzkova doba.
V sobotu, ci nedelu si tu nezastrielate. Snad, casom ked sa im to rozbehne daju aj pre pracujucich ludi zaujmavejsie prevadzkove hodiny.
:idea:
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Ambor »

amadeus: o tom silne pochybujem, podla mna ta strelnica tam nie je pre tych tvojich robotnikov, ta je pre tych co si tu zbran kupia. Frano nepotrebuje zarabat na strelnici, to je na prvy pohlad jasne.
Ta strelnica je tam z inych dovodov. Zistnych.
inspiring_knuth

Príspevok od používateľa inspiring_knuth »

Nie len robotnici ale aj ludove milicie si chcu pocvicit strelbu :lol:

Ale taraz vazne. Strelci v NR musia chodit strielat do Mojmiroviec, Vrabel ci Tekova. Krajske mesto strelnicu pohodovo uzivi. Len treba mat otvorene aspon do 20 hodiny a nie zavriet uz o 17 tej ! V sobotu a nedelu treba mat otvorene !
Ma tam 12 standov, nie 2 - 3 pre skusanie zbrani.
Aby som bol objektivny tak na stranke pise, ze sa da dohodnut termin aj individualne. Ci vsak otvori strelnicu na 1 - 2 hodiny pre par strelcov je otazne.
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Ambor »

amadeus, mas absolutnu pravdu, ze nitra nema na svoju velkost adekvatne pokrytie normalnymi strelnicami. Na druhej strane ja si stale myslim, ze frano nestaval svoju strelnicu pre, ak to mam nazvat, "beznych" strelcov.
Ides kupit 2 brokovnice, jednu kratku a este trebars 1 dlhu gulovu? Urcite si frano spravi cas aj v sobotu. Velmi rad. Hlavne ak podobny nakup o mesiac zopakujes.
Nebodaj beries 5 mossbergov a potrebujes si z tych 10tich vybrat? Jasne, nastrel si a vyber si tych spravnych 5..
A to nehovoriac, ked mu pride xy zbrani do velkoskladu, ktore potrebuje nastrelit. Pridaj si k tomu beznych klientov, plus par nas pracujucich co si chcu vystrelit a hned mas vytazenu strelnicu.
A nepocitas s inymi aktivitami, ktore sa tam povedzme planuju na vikendy...

Takze osobne si myslim ze frano otvaracie hodiny strelnice nerozsiri len tak, pretoze sa mu zvysi dopyt o 3 ludi za den. :(
Používateľov profilový obrázok
satu
prispievateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa satu »

Takze otvaracie hodiny su opat zmenene, Po-Pi 8:30-17:00. Po 17:00 len ak su aspon dvaja a vopred telefonicky sa objednat. So 10-14. Aspon ze 50 m stavy zlavil na 6€ za hodinu.
Naposledy upravil/-a satu v 19 Jan 2013, 18:48, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Rasto napísal:Tak potom klobuk dole, pretoze o takom pristupe k zakaznikovi moze cele slovensko len snivat.
Pokial neukazes nakupko, tak ta beru ako vzduch a ked sa chces rozpravat o zlave, tak sa zmenis i s nakupkom na oxid uhlicity :-(
Ved si otvor obchod, zacni dovazat a predavat zbrane a potom na konci roka mi napis kolko tisic € si v strate... kupa zbrane to nie je ako kupa auta ze si to mozes veselo skusat , je to diametralne odlisne... a dalsia vec , ja osobne by som nechcel zbran ktoru uz niekto skusal a veselo z nej strielal ... Ty ano ??
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

kratke info:

Strelnica Frano v NR bude v piatok 30.aug zatvorena
ci bude otvoreny obchod som sa zabudol spytat

koniec hlasenia
inspiring_pare

Príspevok od používateľa inspiring_pare »

Snad 29.8. v taky krasny sviatok by mohla byt (by malo byt v zakone aby kazda bola povinne :twisted: ) strelnica otvorena... Som chcel nahovorit manzelku na vyskusanie gulometu. Uz to raz bolo naplanovane na jej narodky, ale v poslednej chvili zdupkala :lol:
Tak tak.. som mal plan to natocit a hodit na net, ale mi to prekazila,.. opica jedna..
inspiring_hoover

Príspevok od používateľa inspiring_hoover »

chalaniska , Frano tam ma aj zbrane k zapozicaniu ? Hladam momentalne strelnicu v okoli TN , TO , PE , PD , NR kde sa da vyskusat co najviac zbrani nakoľko vyberam novu fesandu po mojom boku menovite G17/19 ; USP ; Sig 226 ; CZ 75/85 , vsetko nojn milimeta
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

k vyskúšaniu určite. Ale USP nebudeš môcť nosiť v službe.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"