Strelnice : Všetky

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nemáš zbrojný preukaz, zbrojný pas je niečo iné.

Inštruktor tam priamo nie je, ale ako inštruktor tam občas bol pán Kavčiak. Donedávna bol na stránke sofokles.sk dostupný aj jeho mobil, teraz stránka nefunguje. Musíš zavolať na strelnicu dopredu a spýtať sa kedy tam bude a povedať že chceš ísť strieľať bez zbrojáku, pretože ak je na bare len jeden človek, tak s tebou nebude mať kto ísť strieľať. Zbrane tam požičiavajú K100ky, tuším na 5kovom a 7čkovom ráme, nejaký .22 lr revolver, K22 a neviem či aj niečo ďalšie.
heretik
občasný prispievateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa heretik »

Diky moc, toto som chcel vediet.
friendly_swirles

Príspevok od používateľa friendly_swirles »

na stránke www.shootingarea.eu je možnosť pridania strelnice aj s vykreslením na mape.
http://www.shootingarea.eu/sk/shooting-range

Pokial máte záujem pridať Vašu strelnicu, kontaktujte ma e-mailom na shooting@shootingarea.eu

potrebné údaje
GPS
Názov strelnice
Mesto

E-mail
web stránka
Popis (krátky popis možností strelnice, broková, pušková, IPSC....)
Foto (akékolvek rozumné množstvo)

Pokial ste už registrovaný na SA tak mi do e-mailu vložte aj Vaše meno a apriezvisko
Používateľov profilový obrázok
geronimo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa geronimo »

Bol som dnes strielat v Novych Zamkoch v krytej strelnici na Nitrianskej ceste č.61 na SOŠ obchod a podnikanie, 3 stavy, 25m a 50m. Cena 5€/1hod. Otvorene v podstate neobmedzene :) bo vratnik je na skole 24h, no predtym sa je potrebne aspon ohlasit spravcovi ze pridete :)
Max11
prispievateľ
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Max11 »

Neviete ako je to so strelnicou v Považskom Chlmci pri Žiline ? či ešte vôbec existuje a ak áno, či je treba sa niekam ozvať a dohodnúť si "prenajatie". Podľa komentov na tejto stránke by som povedal, že sa o ňu už nikto nestará.

http://zilina-gallery.sk/picture.php?/9262/category/958
Používateľov profilový obrázok
mykymiki
prispievateľ
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa mykymiki »

Teraz neviem ktorú strelnicu tam myslis, volakedy dáávno tm bola jedna co uz nefunguje...

ale ta co je pri Váhu ta funguje normalne..dokonca je uz priamo vo vlastnictv polovnikov.(taco je na fotke)

Povolenka na cely rok stoji 80 euro...ak to mas ako clen niektoreho zilinskeho streleckeho klubu tak je to vyrazne menej ako polovica uvedeneho...
Povolenky vydavy p. Marculinec 0903543555

Na stranke SADS je hned niekolko pretekov co sa tam bude organizovat
Strelba je mozná do 100m v troch veeelkych valoch, ak mas povolenku tak tam mozes chodit kedy ces a ako dlho ces...pokial nie je strelnica prenajata na vycvk nejakej ozbrojenej zlozky..co je takmer kazdy den do obeda..poobede je to tam okrem nedele kedy pridu vsetci vikendovy strelci uplne v pohode..svoj val budes mat skoro vzdy...

Tu je foto ako to tam vyzeralo pocas nasej sutaze minuly rok https://picasaweb.google.com/1010285062 ... inskaPuska#
Max11
prispievateľ
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Max11 »

...
Naposledy upravil/-a Max11 v 12 Nov 2013, 19:41, upravené celkom 1 krát.
taktikZA
prispievateľ
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa taktikZA »

napr tento:

http://snug-streleckyklub.webnode.sk/

Radi ta spozname :D
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Prevadzkovatel krytej strelnice vo Zvolene, byvale Jegorovove kasarne, to zabalil. Udajne sa nasiel chlapik, co to chcel po nom prevziat, ale ked dostal od mesta cenu za prenajom, tak z toho rychlo vycuval. A tak mame zase o strelnicu menej.
:cry:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

To si robíš srandu? Tak rád som tam z chaty vybehol. :( Dúfal som, že ten podnik udržia tie hracie automaty, ale je pravda, že v poslednej dobe som tam často prišiel a boli tam traja zákazníci :(
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

Hracie automaty tam uz par mesiacov neboli, uz fungoval len bar a strelnica, herna bola prazdna. A bez automatov to ekonomicky nevychadzalo. Takze uz su priestory vystahovane a zamknute ...
heretik
občasný prispievateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa heretik »

Chcel by som sa opýtať, či ešte funguje strelnica Sofokles vo Zvolene, lebo nikde neviem nájsť na nich kontakt.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

To si robíš srandu? Všetky tri príspevky nad tým tvojim sa toho týkajú. :roll:
heretik
občasný prispievateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa heretik »

Aha sorry, som bol na inej stránke keď som písal príspevok :oops:
Tak to je škoda, že to tam zatvorili.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Dnes som v Trnave na strkoch zazil sok. Po strelisku behali bezdaci s cucom v ruke a zbierali mosadz. Dokonca sa tvarili kyslo, ked som zobral stojany k valu, akoby si ich pripravili na utajeny odsun do zberne.

Dalsia a podstatnejsia vec ohladom Strkov: povodna cesta je zablokovana, je potrebne ist na vypadovku na Senicu a odbocit na Nemecanku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"