Strelnica Sokolovce

friendly_gagarin

Strelnica Sokolovce

Príspevok od používateľa friendly_gagarin »

chalani, neviete ci je zajtra (18.9.) strelnica v sokolovciach otvorena a kedy ? lebo nemozem sa tam dovolat...
inspiring_curie

Príspevok od používateľa inspiring_curie »

Aké máte skúsenosti ? Sú tam nejaké termíny kedy radšej nechodit kvôli vysokej obsadenosti a pod.. Na stránke majú len minimálne informácie a osobne nepoznám nikoho kto tam už bol strielat.
ivo_PN
prispievateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa ivo_PN »

Dost neskora odpoved, ale nech je to tu...

Ja som tam bol zo 3x. Myslim ze dobre je najprv zavolat a dohodnut sa s majitelom. Cislo na neho je na stranke. Inak panko velmi mily a ochotny. Otvorene mava tak jak je na stranke pisane. Ja osobne som nemal ziaden problem s cakanim na post. Proste ked prides, ides strielat a ked nie tak si sadnes precitas noviny, das si kavicku a ides potom... Posedenie prijemne v zime pri krbe v lete vonku na terase. Co sa tyka strielania je tam myslim 5 boxov (terce cca na 10-15 metrov). Ma tam jeden post aj na dlhsiu vzdialenost (neviem kolko). Svetelne podmienky postacujuce.
Celkova atmosfera dobra. Ceny primerane... Odporucam navstivit.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Dobra odpoved,presna, ale s tymi poziciami je to nepresne.
Je ich 8 na kratke a jeden na dlhe. Stand na dlhe je na 50 metrov - vsetky bezne puskove kalibre, moznost nastrelit si optiku ( ma tam na to stojan, kde si zafixujete dlhu a nastrelite ).
K cene: tusim som este nikdy nevidel nikoho kto platil viac ako 10 Euro, nech tam bol akokolvek dlho.
Ako je aj podla fotiek vidiet, pri organizovani akcie pre vetsiu partiu je mozny hocijaky scenar: od strelby dlhymi zo vsetkych standov az po combat strelbu.
Terce su v cene, takisto lepky na prelepovanie tercov. Standartna vzdialenost je 15 metrov, ale nieje problem nechat si terc posunut podla potreby.

PS: IvoPN ak tam chodievas v sobotu, predstav sa ;) Kratke vlasy, plesinka, siroke ramena ani nie chudy ani nie pribrany, strielajuci z glocku raze .40S&W - tak to som ja.
ivo_PN
prispievateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 12 years 10 months

Príspevok od používateľa ivo_PN »

Mas pravdu. Vsetko co si doplnil sedi. Mozno ze po dohode by sa tam aj grilovacka mohla spravit:_)

Urcite sa prihlasim, ked tam pojdem. Naposledy som tam bol este minuly rok a aj to som strielal z pozicanej. Teraz vo february ma cakaju skusky na ZP tak urcite hned po obdrzani ZP dofrcim :D tesim sa strasne!
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"