IPSC strelnica zapad

inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

To su dobre spravy, to je ten objekt nalavo od cesty ked sa ide do Vistuku?
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

pri obore sa odbočuje vpravo.
súradnice strelnice 48°18´53.05 " N
17°24´2.11" E

Bol som to pozrieť a vyzerá to velmi cool !
Naposledy upravil/-a peterson v 09 Jún 2012, 14:02, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

To mate problemy kvoli Fajdalu ci Hajiku :?:
Ved v okoli ani moc domov nieje.
Ci :?:
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

jedna ulica je pod príjazdovou cestou, plus vedla začal niekto chovať kone a už od začiatku sa tvári, že on tam bol skôr :roll:
Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa hlavaXX »

niekde hore v teme sme sa bavili, ze by sme sa stretli 4-5, prisli niekde na otvorenu strelnicu, postavili zopar nejaky parkur.
treba najst kompromis medzi nakladmi na strelnicu a poctom ludi aby sme si este zastrielali
(1 striela, 2 meria, 3 si nabija, 4a 5 to vybehnu hned po spolepit a zratat-mohlo by to ist celkom rychlo)

nemam cas strielat pravidelne alebo zavodne, ale mal by som zaujem raz za cas si vyjst niekde von.
takisto nehladam ziadnu oficialnu akciu, je tam moc ludi a malo strelby

Chcem sa spytat, ci ma niekto s niecim podobnym skusenosti, kde by sa to dalo v sirsom okoli BA uskutocnit a ci by bol o to zaujem.
Dohodli by sme sa par dni/tyzdnov dopredu, zarezervovali strelnicu, auta, v den D by sme vybehli a za par hodin by sme boli spat.
Pripadne ak nejaka partia nieco podobne robi rad by som sa pridal.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

ja som za, ale so mnou rataj ako lepicom, nic ine zatial nezvladam.
40sw
prispievateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa 40sw »

niko napísal:Yarco vyslovene nemam rad myslienky typu ak nedas na Levely I 80 %, nechod trenovat niekde inde. Resp. na nasej slovaci velmi casto pocute vyjadrenia, nechod na extraligu, alebo do zahranicia, alebo nekupuj si lepsiu buchacku ak nemas stabilnych 80 - 90 % na vytaza. Ja to vidim uplne inak. Ak nemas stabilnych 80 % na vytaza, prave vtedy by si si mal maknut s treningom a chodit na vyssie sutaze, aby si sa nieco priucil. Inak viem, ze si narazal na strelecke zaklady, ktore vela ludi preskakuje. A som plne tvojho nazoru. Len mi nedali tie percenta. :wink:

Inak chlapy Bratislavcania. Co vy nato, keby sme zorganizovali bratislavske treningove dopoludnie na nejakej nedalekej strelnici (Cachtice, Trnava, Zobor, ...). Postavili by sme si stage a nesutazne si to presli a mozno pomenili nejake skusenosti. Mal by niekto zaujem ?
A co keby sme sa dohodli a isli trenovat IPSC na strelnicu so SAV Bratislava (Patronka). Da sa dohodnut a budu radi ak tam nechame nejake to Euro. Viem to vybavit.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

40sw - Na SAVke by to nebol problém, len už je dosť skoro tma. V utorok a vo štvrtok po 15,15 hod. by sa platilo 10 eur za osobu a hodinu, no cez víkend je podmienka, že keď sa prenajíma strelnica, tak sa musí účtovať minimálne 130 eur za pol dňa pri jednom správcovi a za každého inštruktora (keď sú strelci bez ZP) ďalších 30 eur. Pokiaľ je počet strelcov väčší, tak sa platí viac.
Máme tam hotové stojany na figúrové terče, popre, "strelecké" dvere a okno a ešte dáke kryty, čo používajú chalani pri paintballe.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

matus69 napísal:nic ine zatial nezvladam.
Komárno si onehdá zvládol bez DQ, čo je dobrý základ. :)

Nemyslím si, že tu HlavaXX plánuje profesionálny tréning pre profesionálov, bola by IMHO škoda niekam ísť na neskúsiť. Na tréningu ťa nikto nenaháňa, ak nechceš, dokonca ani timer... :wink:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

hlavaXX napísal:niekde hore v teme sme sa bavili, ze by sme sa stretli 4-5, prisli niekde na otvorenu strelnicu, postavili zopar nejaky parkur.
treba najst kompromis medzi nakladmi na strelnicu a poctom ludi aby sme si este zastrielali
(1 striela, 2 meria, 3 si nabija, 4a 5 to vybehnu hned po spolepit a zratat-mohlo by to ist celkom rychlo)

nemam cas strielat pravidelne alebo zavodne, ale mal by som zaujem raz za cas si vyjst niekde von.
takisto nehladam ziadnu oficialnu akciu, je tam moc ludi a malo strelby

Chcem sa spytat, ci ma niekto s niecim podobnym skusenosti, kde by sa to dalo v sirsom okoli BA uskutocnit a ci by bol o to zaujem.
Dohodli by sme sa par dni/tyzdnov dopredu, zarezervovali strelnicu, auta, v den D by sme vybehli a za par hodin by sme boli spat.
Pripadne ak nejaka partia nieco podobne robi rad by som sa pridal.
Pekny napad ale sutaz vas vyjde lacnejsie a bez namahy a bezpecnost je tam na urcite vyssej urovni.
Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa hlavaXX »

nemyslim.ze by bol nejaky obrovsky rozdiel v cene. ale ja nepotrebujem na sutazi absolvovat 2 parkury za den. zda sa mi lepsie urobit 4 za hodinu a ist domov. teraz sme boli styria. stalo nas to 35 eur dokopy a kazdy si to skusil za tu hodinu 4x.
1 strielal 2 meral. po strelbe sa rychlo zratalo. zalepili diery a isiel dalsi.
s bezpecnostou tiez nebol problem
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa niko »

To 40 S&W: Velmi rad. Somnou pocitaj. Mozes to dobavit ? Ked tak mozeme ist do Zohora. Dvaja-traja na stage je akurat. Ak tak posli mi nejake dni co by ti pasovali na buduci tyzden/skorej vikend/ a ja to dobavim.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

HlavaXXX ja nic nemam proti tvojmu napadu ist na strelnicu postavit parkur a strielat, ale zase budme korektny. Na kazdom IPSC lvl 2 mas za 15-20 Euro +- 9 stagov. Neviem kde si strielal 2 stage za den, ale aj pri lvl 1. okrem hadam nejakej horskej ligy mas 5 Stagov.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

kua, tak nasa horska liga (Oravska liga) ma 6 parkurov, horskejsou ligou by sa uz dala nazyvat uz iba Tatranska liga, nepodcenuj horske ligy :lol:
Používateľov profilový obrázok
hlavaXX
prispievateľ
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa hlavaXX »

ako som pisal .nemam cas robit to zavodne. preto len n
ajblizsia strelnica a za 2 hodky som spat aj s cestou
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"